Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Czemu citroen to "x" ?
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

korniszonek9000 pisze:Wiem ze bylo lepiej bo nikt nie byl w stanie urazic twego pana i władcę Makorma.
Nom bo jak ktoś go uraził to mu pbana wlepiałem. Okej wydało się sorry! (a tak w ogóle to o czym my rozmawiamy? Jest to podanie o ManaLu'emie, gadamy o osobie X i przytaczasz tu Makorma bez żadnego powodu lol).
Hihi ;^
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

ManaluEm pisze:Pragne zauważyć ze Korniszonek na serverze ma jedną z lepszych Frekwencji , i dotychczas nei było problemu ;)
Pragne zauważyć, że PoKeR rok temu na serwerze miał jedną z lepszych frekwencji i był adminem, wtedy nie było problemu ;)
Twoje przytoczeniu tu jest bez sensu.

Przepraszam za double posta, ale za chiny ludowe nie wiem jak usunąć posta na tym nowym forum :/
Ostatnio zmieniony 15 sie 2016, o 20:38 przez >>PoKeR<<, łącznie zmieniany 1 raz.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

korniszonek9000 pisze:
>>PoKeR<< pisze:
korniszonek9000 pisze: A nawet wiem kto, jedynie makorm ma na mnie taki focus i probuje mnie na każdym kroku obrazić. Dodając ze wszedzie rozpoznam jego żałosne bindy.
Nie on jedyny spamuje bindami.
Ale on jedyny spamuje bindami z moim tekstem. Dodajac nikt inny przy zabiciu nie pisze "ez".
Halo Halo to ja cie bodyshotuje tauntuje i pisze ez :<
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Awatar użytkownika
Makorm Marley
Forumowy Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2015, o 11:47
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Dobra widzę że niezła gówno burza powstała. Więc wtrącę swoje 2 grosze.
Po 1 Nie było mnie na serwerze grałem w f3.
Po 2 Słyszałem że ktoś znowu mnie obraża mimo iż nawet mnie tam nie było a admini nie reagowali.
Po 3 Manalu dobrze wiemy że to nie jest 1 raz, tak samo nigdy nie zbanowałeś ani nie upomniałeś swoich kumpli.
Po 4 Czemu cały czas ktoś mnie obraża ? Nic nie zrobiłem ani nie obraziłem was, siedzicie sobie na ts'ie w pewnie 10-12 osób i myślicie komu by tak uprzykrzyć życie.
Po 5 Aktualnie wypowiadają się osoby które nawet nie mając nic wspólnego z tym, no ale trzeba było poprosić kolegów nie ?

Ja Was tylko proszę ogarnijcie się, bo jak na razie prezentujecie się od tej złej strony nic nie robię a i tak cały czas próbujecie mi jakoś dogryźć.
Obrazek
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:
korniszonek9000 pisze:Wiem ze bylo lepiej bo nikt nie byl w stanie urazic twego pana i władcę Makorma.
Nom bo jak ktoś go uraził to mu pbana wlepiałem. Okej wydało się sorry! (a tak w ogóle to o czym my rozmawiamy? Jest to podanie o ManaLu'emie, gadamy o osobie X i przytaczasz tu Makorma bez żadnego powodu lol).
Bez zadnego powodu?! To on ma zawsze jebany bol dupy i robi wojny. On powinien dostac najlepiej bana na zawsze bo jak narazie prawie każdy ma go dosc. Wiecej osob ciśnie z niego beke niz sobie jestes w stanie wyobrazić.
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Makorm Marley pisze:Dobra widzę że niezła gówno burza powstała. Więc wtrącę swoje 2 grosze.
Po 1 Nie było mnie na serwerze grałem w f3.
Po 2 Słyszałem że ktoś znowu mnie obraża mimo iż nawet mnie tam nie było a admini nie reagowali.
Po 3 Manalu dobrze wiemy że to nie jest 1 raz, tak samo nigdy nie zbanowałeś ani nie upomniałeś swoich kumpli.
Po 4 Czemu cały czas ktoś mnie obraża ? Nic nie zrobiłem ani nie obraziłem was, siedzicie sobie na ts'ie w pewnie 10-12 osób i myślicie komu by tak uprzykrzyć życie.
Po 5 Aktualnie wypowiadają się osoby które nawet nie mając nic wspólnego z tym, no ale trzeba było poprosić kolegów nie ?

Ja Was tylko proszę ogarnijcie się, bo jak na razie prezentujecie się od tej złej strony nic nie robię a i tak cały czas próbujecie mi jakoś dogryźć.
Aha ty jestes swiety? Pamietasz casuala i pierwsze twoje slowa to obraża ManaLu? Bo ja do jasnej cholery dobrze pamietam. Nie bylo osoby której bys nie obraził. Delikatnie Ci sie cos nie spodoba i juz rujnujesz zycie tej osobie.
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Makorm Marley pisze:Dobra widzę że niezła gówno burza powstała. Więc wtrącę swoje 2 grosze.
Po 1 Nie było mnie na serwerze grałem w f3.
Po 2 Słyszałem że ktoś znowu mnie obraża mimo iż nawet mnie tam nie było a admini nie reagowali.
Po 3 Manalu dobrze wiemy że to nie jest 1 raz, tak samo nigdy nie zbanowałeś ani nie upomniałeś swoich kumpli.
Po 4 Czemu cały czas ktoś mnie obraża ? Nic nie zrobiłem ani nie obraziłem was, siedzicie sobie na ts'ie w pewnie 10-12 osób i myślicie komu by tak uprzykrzyć życie.
Po 5 Aktualnie wypowiadają się osoby które nawet nie mając nic wspólnego z tym, no ale trzeba było poprosić kolegów nie ?

Ja Was tylko proszę ogarnijcie się, bo jak na razie prezentujecie się od tej złej strony nic nie robię a i tak cały czas próbujecie mi jakoś dogryźć.

Upominałem swoich kumpli , ogarniam ich.
Nigdy ? Nigdy nas nie obraziłeś ? Naprawde ....
Tak samo nigdy nie spamowałeś bindami z Korniszonkiem ?

Szanujmy sie...
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Scoobany pisze:
korniszonek9000 pisze:
>>PoKeR<< pisze:
Nie on jedyny spamuje bindami.
Ale on jedyny spamuje bindami z moim tekstem. Dodajac nikt inny przy zabiciu nie pisze "ez".
Halo Halo to ja cie bodyshotuje tauntuje i pisze ez :<
Wiem zauwazylam ale wystarczylo do ciebie podejść co bylo banalne i juz bylo po tobie. Szczerze to wyśmienicie się z tobą na początku bawilam. Dziekuje ci za to.
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

korniszonek9000 pisze: Bez zadnego powodu?! To on ma zawsze jebany bol dupy i robi wojny. On powinien dostac najlepiej bana na zawsze bo jak narazie prawie każdy ma go dosc. Wiecej osob ciśnie z niego beke niz sobie jestes w stanie wyobrazić.
hultaj i nicpoń : proszę się kurtularnie zwracać
hultaj i nicpoń : kurwo
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość