Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Cześć, nigdy nie pisałem skarg na żadnych z adminów, ale zostałem do tego zmuszony. Zmuszony aczkolwiek dlatego, że admini na Orange powinni świecić przykładem, a to co chciałbym tu teraz przedstawić, osobie z adminem nie przystoi. Dziś około godziny 19-tej grałem sobie na serwerze Orange. Na serwer wszedł ManaLu więc zacząłem z nim spokojnie konwersować. Wkleiłem tekst makorma i powiedziałem im by przestali go wyzywać. Zostałem oskarżony o to, że wkurwiam MIMO, że nikt się nie skarżył (nie wliczam tekstu "nikt nie lubi makorma"). Zacząłem spokojnie rozmawiać z ManaLu o jednej osobie (nie ważne o jaką chodzi), aż ManaLu powiedział mi prosto z mostu bym "Sklecił pizde bo wkurwiam". Powiedział mi po tym bym nie łamał zasady 7.
Drogi Manalu, zwracam się teraz do Ciebię. Nie wiem dlaczego prowokowanie administratora to dla Ciebię konwersowanie o jednej osobie. Cóż jeżeli oskarżasz mnie o złamanie zasady 7, to chyba nie będzie głupotą oskarżenie Cię o złamanie zasady numer 9 TYM BARDZIEJ, że jesteś adminem i powinieneś świecić przykładem. Widocznie przestrzeganie regulaminu jest Ci obce.
Jak bym mógł dodać coś jeszcze... Zasada 9 na tym serwerze od kiedy grają tutaj niektóre osobniki, chyba nie istnieje. Mimo, że ktoś kogoś wyzywa to admin nie zamierze owej osoby zmutować/zgagować. Kilkanaście dni temu wszyscy obrazali makorma i się wszyscy kłócili/spamowali bindami, aczkolwiek żaden z Adminów i Silencerów nie zamierzał ich zgagować. Prosił bym o UWAŻNE przeczytanie tej skargi, pewnie zleci się na forum armia ludzi z S-A by go bronić więc prosił bym wziąć to pod uwagę. Dziękuje ;)

MAŁY EDIT: Drodzy użytkownicy z S-A... Widzę, że zebrało się was dużo, lecz prosiłbym by osoby które na serwerze nie były, niech się nie wypowiadają bo jest to bez sensu :)
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Polać mu!
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Po pierwsze spamowałes danym tekstem Makorma
Po drugie nie powiedziałem "sklepj pizde" Ewentualnie powiedziałem Sklej puche.
Po trzecie miałes pretensje do mnie za to ze inna osoba obrazała osobe X.
Po czwarte co do sytuacji obrazania gracza jakiś czas temu , nie byłem jedynym Adminem aktywnym w tym czasie.

Nie bede nikomu z mojej "armii" zlecał oni mają swoje własne słowo o całej sytuacji widzieli wszytko.

Dziękuje.
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
Lord Sauron
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2016, o 21:50

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Manalu nigdy nie wypowiada się na voice czacie w sposób wulgarny ,a OP to pedał
Obrazek
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Lord Sauron pisze:Manalu nigdy nie wypowiada się na voice czacie w sposób wulgarny ,a OP to pedał

Może zdarza sie Unieść emocją na voice i wtedy wymkną sie jakieś wulgaryzmy . Ale bez przesady jesteśmy ludźmi.
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

ManaluEm pisze:Po pierwsze spamowałes danym tekstem Makorma
Po drugie nie powiedziałem "sklepj pizde" Ewentualnie powiedziałem Sklej puche.
Po trzecie miałes pretensje do mnie za to ze inna osoba obrazała osobe X.
Po czwarte co do sytuacji obrazania gracza jakiś czas temu , nie byłem jedynym Adminem aktywnym w tym czasie.
Po 1: Nie, nie spamowałem, wkleiłem go 2 może 3 razy, w niemałym odstępie czasowym;
Po 2: Owszem powiedziałeś tak, ale czy i to drugie stwierdzenie nie jest chamskie? Potwierdzam po raz któryś, że admin powinien świecić przykładem;
Po 3: Nie miałem pretensji tylko pytałem się Ciebię czemu osoba obrażała osobe X, bo przecież jesteś z S-A to ty też coś powinieneś o tym wiedzieć;
Po 4: Owszem nie byłeś jedynym, ale jednak BYŁEŚ. To tak jakby szef zlecił Ci robotę, a ty byś to zlał i powiedział: Są inni którzy mogą to zrobić. Bez sensu...
Hihi ;^
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Za spamowanie tekstami Makorma powinien być perm. Jak i za bycie Makormem.
:rose:
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Wielki Hierarcha pisze:Za spamowanie tekstami Makorma powinien być perm. Jak i za bycie Makormem.
Jak już mówiłem, NIE spamowałem jego tekstami, Makormem nie jestem więc się nie liczy :D
Hihi ;^
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:
ManaluEm pisze:Po pierwsze spamowałes danym tekstem Makorma
Po drugie nie powiedziałem "sklepj pizde" Ewentualnie powiedziałem Sklej puche.
Po trzecie miałes pretensje do mnie za to ze inna osoba obrazała osobe X.
Po czwarte co do sytuacji obrazania gracza jakiś czas temu , nie byłem jedynym Adminem aktywnym w tym czasie.
Po 1: Nie, nie spamowałem, wkleiłem go 2 może 3 razy, w niemałym odstępie czasowym;
Po 2: Owszem powiedziałeś tak, ale czy i to drugie stwierdzenie nie jest chamskie? Potwierdzam po raz któryś, że admin powinien świecić przykładem;
Po 3: Nie miałem pretensji tylko pytałem się Ciebię czemu osoba obrażała osobe X, bo przecież jesteś z S-A to ty też coś powinieneś o tym wiedzieć;
Po 4: Owszem nie byłeś jedynym, ale jednak BYŁEŚ. To tak jakby szef zlecił Ci robotę, a ty byś to zlał i powiedział: Są inni którzy mogą to zrobić. Bez sensu...
Hmmm dlaczego obrazalam osobe X? Moze dlatego bo ona obrazala ManaLu wiele razy i innych graczy w tym tez mnie? Dodając że to obrażanie z mojej strony mozna nazwac w jakims stopniu obroną przed osobą X.
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości