Bossy

Zabawy dla osób chcących się w coś bawić
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Bossy

Jakiś czas temu zabrałem się do przejścia starej jak świat gry, jest tak stara, że lata temu - w podstawówce, grywaliśmy sobie w nią z kumplami. Nikomu jednak nie udało się jej przejść, ba, nikt nawet nie doszedł do połowy! Gra owa znana jest jako Świątynia Pierwotnego Zła (Temple of Elemental Evil).
Niecałą dobę temu właśnie w tej grze doszło do ciężkiej batalii, najcięższą jaką było dane mi stoczyć, ściany Świątyni zostały zbrukane krwią, a posadzkę pokryły stosy pokiereszowanych ciał. Mimo wszystko wyszedłem z tego okropną ręką. W związku z tym mam do Was pytanie. Jacy bossowie/poziomy/whatever z gier sprawili Wam najwięcej problemów? Na dźwięk czyjego imienia dostajecie ciarek? Przez kogo musicie zasypiać z zapalonym światłem w pokoju, bo boicie się, że w czasie spoczynku po Was przyjdzie?
Może ja zacznę:
- Jaron Namir z Deus Ex Human Revolution. Przeszedłem Deus Exa pięć czy sześć razy, a i tak sam widok Namira przyprawia mnie o ból zęba,
- Hedrack i Iuz z ToEE. Nikt mi jeszcze nie napsuł tyle krwi co ta para kurwich synów,
- Flemeth z Dragon Age: Początek,
- Maze z Fable'a. Ci co grali, to wiedzą, że nie żaden Jack Rzeźnik, ale SPOILER Maze jest prawdziwym problem,
- Smok z Sacreda...którykolwiek.

Może to natchnie jakiegoś hardcorowego gracza do zarżnięcia tych wszystkich niemilców. Liczę na Wasze łodpowiedzi.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Bossy

Dwaj strażnicy z prologu gry tales of vesperia, 50h walki z jednymi i tymi samymi osobami (za każdym razem jak przegrywałem resetowałem gre i grałem z nimi od nowa bo myślałem że musze ich pokonać, tylko że właśnie chodziło o przegraną), dowiedziałem się o tym drobnym szczeguliku jakim jest wymuszona przegrana z nimi dopiero po zniszczeniu płyty w napadzie szału ;-;
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaleka
Forumowy Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: 8 mar 2015, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bossy

Garnier De Naplouse pisze: - Jaron Namir z Deus Ex Human Revolution. Przeszedłem Deus Exa pięć czy sześć razy, a i tak sam widok Namira przyprawia mnie o ból zęba,
https://www.youtube.com/watch?v=4v1X5F0d58I lol Namir
Wszyscy jesteśmy kalekami
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Bossy

Kaleka pisze:
Garnier De Naplouse pisze: - Jaron Namir z Deus Ex Human Revolution. Przeszedłem Deus Exa pięć czy sześć razy, a i tak sam widok Namira przyprawia mnie o ból zęba,
https://www.youtube.com/watch?v=4v1X5F0d58I lol Namir
Hah, o tym nie wiedziałem. Jest kolejny powód by znów przejść Deus Exa
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Kalif
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 18:15

Re: Bossy

Twierdza Krzyżowiec, siedmiu Kalifów... obrazy płonących domów na zawsze pozostaną skazą na moim umyśle.
Praca, praca, praca. To moja nowa dewiza!
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Bossy

Mam problem z zombiem z "Obliviona", który wyskakuje znikąd podczas prologu... Nie jest to wymagający przeciwnik, ale jego pojawienie przyprawia niemal o zawał.
:rose:
andru
Forumowy Bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:17

Re: Bossy

Pierwszy mutant w dying light i imlerith z wiedźmina byli okropni. ;-;
ObrazekPrzyjacielu, handluj z tym. :cool:
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Bossy

攻略 w 戰力 cholera jaki oni byli ciężcy do pokonania!
Hihi ;^
Awatar użytkownika
zielony_o
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 10 sie 2016, o 13:10
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Bossy

Generał Draug z Wiedźmina 2.
Czasami jesienią na grządkę w ogrodzie,
Deszczowa pogoda przychodzi,
Parasol ma w ręku, konewkę ma z chmurki,
I deszczem podlewa ogórki.
Awatar użytkownika
KwZniwiarz
Forumowy Bywalec
Posty: 196
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 15:32
Lokalizacja: https://discord.gg/NacAW75
Kontakt:

Re: Bossy

Rzeźnik i diablola 1 i 3 ;=;
#Edit I boss w Dark Souls 3
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości