PERM mute i PERM gag za nic

Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Assasin naucz się używać funkcji "edytuj post"

#ostrzeżenie
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kolo200g <YT.com>
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 21:06
Lokalizacja: Kołobrzeg (mam nadzieję, że o czymś takim słyszałeś)

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Jak ktoś ma rage na voice to możesz go najwyżej upomnieć.
NIE MASZ PODSTAW POD ZAGŁUSZANIE INNCH NA VOICE
Od takich akcji są silencerzy i admini, którzy dają mute.


A jak chodzi o muzykę to wg mnie powinna powstać ranga DJ czy coś takiego, która upowarznia na puszczanie muzyki na serwerze bez ryzyka otrzymania muta. Wymagania to np jakaś ogarnięta playlista.
Może dam ten temat rozwinięty na sugestie.

Btw na nagłeś śmierci za siedzenie na spawnie lub cloak'u można dostać bana...chyba. Wiem, że kick ale z banem pewny nie jestem, więc radzę przemyśleć zachowanie.
Moc Youtuba, Gardenera, etcra, etcra.
Magia skoku i latania, i łopatą nawalania.
Strzeżonego pan Bóg strzeże, choć Gardener fragi bierze.
Dużo skilla, % farta, jego rada wiele warta.
Broń już błyszczy, słychać szum, spójrz w górę...czas na ból~kolo200g
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Tym spamem postów, oraz informacjach w nich zawartych, utwardziłeś mnie w mojej opini o tobie.
Jeszcze nie widziałem żebyś normalnie używał chatu tekstowego. Zawsze były tam "kurwy" i inne przekleństwa w większości skierowane do graczy.
Nie masz mnie już co prosić. A wiesz, pierwsze wrażenie jest tylko jedno i to od niego zależy jak cię ludzie będą widzieć. Ja już twoje pierwsze wrażenie widziałem i nie chciałbym tego znów zobaczyć, bo było to szczytem chamstwa i brakiem kultury.

Tak wygląda moje zdanie.
Mam nadzieję, że wszystko już wiadomo.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: PERM mute i PERM gag za nic

kolo200g <YT.com> pisze: A jak chodzi o muzykę to wg mnie powinna powstać ranga DJ czy coś takiego, która upowarznia na puszczanie muzyki na serwerze bez ryzyka otrzymania muta. Wymagania to np jakaś ogarnięta playlista.
Może dam ten temat rozwinięty na sugestie.
xD, a nie lepiej po prostu jakiś podstawowy plugin na radio?
https://forums.alliedmods.net/showthrea ... 50&page=52

Co do skargi, to nie pisz do mnie bym Cię od gagował bo nawet mnie tam nie było. Nawet nie jestem adminem więc nie biegaj po adminach by Cię od mutowali i od gagowali pls.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
kamild1996
Forumowy Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 8 lis 2016, o 15:49

Re: PERM mute i PERM gag za nic

>>PoKeR<< pisze: xD, a nie lepiej po prostu jakiś podstawowy plugin na radio?
https://forums.alliedmods.net/showthrea ... 50&page=52

Co do skargi, to nie pisz do mnie bym Cię od gagował bo nawet mnie tam nie było. Nawet nie jestem adminem więc nie biegaj po adminach by Cię od mutowali i od gagowali pls.
Po co wrzucać "plugin na radio", skoro możesz sobie samemu je włączyć? Nie byłbyś ograniczony do naszego wyboru, i ogólnie doświadczyłbyś mniej problemów. Jak już ktoś puszcza muzykę przez mikro, to zazwyczaj nie taką odtwarzaną w radiu :)

I jeśli to prawda - Assassin, jeśli faktycznie będziesz dalej latał po adminach, prosząc każdego po kolei o ungaga, to możesz zapomnieć o ich przychylności wobec twoich przyszłych odwołań od kar. I dalej będą cię trollować, i dalej będziesz miał z tym problem - i dzięki twojemu zachowaniu cykl się będzie powtarzał.

Jeśli twoje odwołanie zostanie odrzucone, spróbuj ponownie za kilka tygodni. Jeśli dalej będziesz grał i pokażesz, że potrafisz ukazać skruchę, to na pewno dostaniesz kolejną szansę.
MoBo: ASRock P67 Pro3
CPU: Intel Core i5-3350P
RAM: GoodRAM 8GB 1333MHz DDR3
GPU: Sapphire Radeon RX 480 Nitro+ 4GB
SSD: ADATA Ultimate SU800 250GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB SATAIII
PSU: Corsair RM550x 550W 80Plus Gold
OS: Windows 10 Pro x64


Obrazek
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Za moich czasów nie było takich problemów ;)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

dobra meldi ale myślałem że jesteś hackerem i mówiłem ci wojak łatwo się wkurwiam jak ktoś mnie zabija rekcili mnie to się wkurwiałem możesz mi rzynajmniej dać ungaga? to sięnie powtórzy i przy okazji WEJDZ NA ORANGE BO DEMENCIO MA CHYBA ORGAZM NA CHACIE GŁOSOWYM I WKURWIA WSZYSTKICH
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: PERM mute i PERM gag za nic

kamild1996 pisze:
>>PoKeR<< pisze: xD, a nie lepiej po prostu jakiś podstawowy plugin na radio?
https://forums.alliedmods.net/showthrea ... 50&page=52

Co do skargi, to nie pisz do mnie bym Cię od gagował bo nawet mnie tam nie było. Nawet nie jestem adminem więc nie biegaj po adminach by Cię od mutowali i od gagowali pls.
Po co wrzucać "plugin na radio", skoro możesz sobie samemu je włączyć? Nie byłbyś ograniczony do naszego wyboru, i ogólnie doświadczyłbyś mniej problemów. Jak już ktoś puszcza muzykę przez mikro, to zazwyczaj nie taką odtwarzaną w radiu :)
Nie przedstawiałem nigdzie pomysłu radia, tylko skontrowałem pomysł kola, przeczytaj sobie jego pomysł. Ja niestety nie mam w domu radia a mój internet jest taki chujowy że nie mogę sobie puścić na ytbie muzyki i grać w tfa. Kończe off top bo ta bzdurna gadka o jakimś radiu nie ma tutaj sensu ani nic nie wnosi do postu
Hihi ;^
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Palapower14 pisze:Za moich czasów nie było takich problemów ;)
A ja myślałem, że za twoich czasów to jeszcze komputerów nie wymyślili...
Obrazek
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Assasin ty nie masz prawa głosu już Ci coś mówiłem na ten temat.


Mute zostaje.

edit@Lech; lol, każdy ma prawo głosu, wróć! inaczej: to TY nie masz prawa do mówienia komuś co może a co nie.



BritishMapper
Obrazek
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości