PERM mute i PERM gag za nic

Awatar użytkownika
jess
TF2 Orange Admin
Posty: 59
Rejestracja: 15 lis 2016, o 20:04

Re: PERM mute i PERM gag za nic

ครรครเห pisze:
ครรครเห pisze:
meldi pisze:Cześć, witam wszystkich!

Od czego zacząć? Wiem! Nie miałem praw, po prostu wtedy Wojak był na serwerze i dawał Ci gagi, a ty myślałeś, ze to ja.
Perm gag i prem mute za nic? A to nie ty spamowaleś na czacie "CHUJ CI NA RYJ" oraz puszczałeś coś na czacie głosowym?
A nawet jak uwierzyłeś, że jestem adminem/secret service to i tak mnie obrażałeś, ja pisałem tylko wymyślone artykuły i paragrafy, żeby trochę Cię potrollować.
Nie rozumiem tego, że wierzyłeś w moje prawa, przecież nawet sam pisałeś do Shimi o tym...


Post-Troll, ale ciekawie się zapowiada. Mam nadzieje, że się wypowiesz i jakoś obronisz. :)
myslałem że masz prawa bo wojak nie miał taga i gdybyś nie trollował mnie to nic by nie było bo bym cie nie wyzywał że jesteśs hackerem sorki meldi...
i na chacie głosowym nic nie puszczałem z tego co pamiętam :P
Oj Assassin. Dzisiejsze Twoje wybryki mam na demo nawet nagrane, spamowałeś na czacie głosowym i normalnym. :c
STEAM :
http://steamcommunity.com/id/TZTS
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

meldi pisze:Chciałbym znowu przytoczyć ten twój spam, ale tego nie zrobię żeby nie wyglądało na to, że mam tylko jeden argument.
Wtedy na serwerze, co dostawałeś gagi to byłem pośrednikiem Wojaka (jeżeli szanowny Wojak się nie zgodzi z tym co mówię to... to nie mam innej wymówki). Pisałem Ci nawet "Ostrzeżenie #1" itd. Nie zastosowałeś się do tego i Wojak Cię zgagował, więc nie możesz powiedzieć, że dostałeś tego perma bez ostrzeżenia, bo wcześniej miałeś normalne gagi. :)
ale myślałem że jesteś hackerem i chciałem cie wnerwić O i wojak no wiem do tego się przyznaje ale poprostu tak mam że sie wkurwiam i to często... więc prosze uwielbiam orange, ale jak nie będe mógł pisac nie będe mieć przyjemności z gry żeby naprzykład się śmiać z zimem z jakiegoś debila co się drze na voice albo z jakiegoś dziecka możesz mi wybaczyć i odgagować, odmutować?
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

jess pisze:
ครรครเห pisze:
ครรครเห pisze:
myslałem że masz prawa bo wojak nie miał taga i gdybyś nie trollował mnie to nic by nie było bo bym cie nie wyzywał że jesteśs hackerem sorki meldi...
i na chacie głosowym nic nie puszczałem z tego co pamiętam :P
Oj Assassin. Dzisiejsze Twoje wybryki mam na demo nawet nagrane, spamowałeś na czacie głosowym i normalnym. :c
no wiem właśnie się przyznałem ale ty mnie też trollowałeś tym że ci australium ukradłem chociarz tego nie zrobiłem mógłbyś zaprzestać?
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

to jak wojak możesz mi wybaczyć? to jużsię nie powtórzy ja poprostu myślałem że to hacker i chciałem go pojechać sorki ._.
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

jess,meldi widze że jestescie online :P
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

na glosowym byłem chyba jakieś 20 sekund zrobiłem dziwne dzwięki żeby uciszyć cemendiego jakiego tam :P
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

a poza tym to nie był powód żeby dać per muta i gaga
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
Awatar użytkownika
kolo200g <YT.com>
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 21:06
Lokalizacja: Kołobrzeg (mam nadzieję, że o czymś takim słyszałeś)

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Mmmmmmmmm czekałem, aż to się pojawi
To od czego zacząć xDDDDDDDD
Dobra na serio, nie było mnie jak Meldi i Wojak ci robili trolla i trochę żałuję ale co poradzę.
Zgodzić się z nimi muszę, obrażasz innych, myślisz, że masz więcej praw od innych itp.
Jak mówiłem Ci wiele razy: Gdybym miał admina zaryzykował bym i dał Ci bana.
Co do tego z voice: niby 20 sekund a ja pamiętam, że chyba przez 3 mapy jakieś orgazmy czy inne dźwięki leciały (nie wnikam). Gracze cię upominali, byś to wyłączył a ty nadal swoje.
Co do zwykłego czatu: co chwila jakieś kurwy i pojeby leciały od ciebie na wszystkich jak ktoś cię zabił.
Wnioskuję o wyrok w postaci odebrania komputera na 3 miesiące xDDDDDDDDDD
ครรครเห pisze:uwielbiam orange
Pozwól, że przytoczę twoje słowa: Gram tu tylko dla konkursu
Moc Youtuba, Gardenera, etcra, etcra.
Magia skoku i latania, i łopatą nawalania.
Strzeżonego pan Bóg strzeże, choć Gardener fragi bierze.
Dużo skilla, % farta, jego rada wiele warta.
Broń już błyszczy, słychać szum, spójrz w górę...czas na ból~kolo200g
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

W połowie dla konkursu ale nadal lubie orange i normalny i 100 crits i nie nie myślę że mam więcej praw ale się poprostu łatwo złoszcze naprzykład meff i garnus czy jak mu tam wyzywają mi rodzine a wy jeszcze trollujecie może to człowieka wkurwić a poza tym ja nie robie ear rape na serwach bo tego nie pamiętam cojawyżej puszczam czasami jak ktoś kurwuje na wszystkich na głosowym xd
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

ale btw mogłeś dać to wszystko na 10 godzin albo 2 dni -_-
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości