Unmute na serwerze orange

blud
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2016, o 22:38

Unmute na serwerze orange

Witam z tej strony Bl00d.Grałem tu byłem adminem nawet i piszę tutaj , gdyż nie ma jakieś działu do napisania odpowiedniego.Mianowicie jakiś rok temu dostałem od Melona ( Vincent , teraz Arnold ) gaga i muta czuję się niekomfortowo nie mogąc z nikim porozmawiać , a nie mam teraz ani breakera ani Shimi w znajomych to nie mam do kogo napisać.Wieć jak wygląda sytuacja ze zdjęciem gaga i muta wiecznego ?


To je mój profil ogólnie : http://steamcommunity.com/id/50899161/
Awatar użytkownika
Stalin19
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 23:06

Re: Unmute na serwerze orange

Napisał, że coś je mu profil i chce unmute?
Na litość mnie nie weźmiesz, wolnorynkowy szkodniku.
Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Unmute na serwerze orange

blud pisze:Witam z tej strony Bl00d.Grałem tu byłem adminem nawet i piszę tutaj , gdyż nie ma jakieś działu do napisania odpowiedniego.Mianowicie jakiś rok temu dostałem od Melona ( Vincent , teraz Arnold ) gaga i muta czuję się niekomfortowo nie mogąc z nikim porozmawiać , a nie mam teraz ani breakera ani Shimi w znajomych to nie mam do kogo napisać.Wieć jak wygląda sytuacja ze zdjęciem gaga i muta wiecznego ?


To je mój profil ogólnie : http://steamcommunity.com/id/50899161/
Przepraszam, może jestem głupi, ale gram na tym serwerze półtora roku i nie znam żadnego Melona, Arbuza, Vincenta, Arnolda czy innego owoca ;-;
Hihi ;^
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Unmute na serwerze orange

@topic: powinieneś mieć w ogóle permbana na wszystko, więc ta twoja skarga jest co najmniej śmieszna.
@poker: nie znasz, bo młody jesteś. I przestań wszędzie shitpostować.
:rose:
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Unmute na serwerze orange

>>PoKeR<< pisze:Przepraszam, może jestem głupi, ale gram na tym serwerze półtora roku i nie znam żadnego Melona, Arbuza, Vincenta, Arnolda czy innego owoca ;-;
Nie znasz vincenta? To gdzieś ty te półtora roku niby był? Bo na serverze napewno nie.
Piszesz posty w taki sposób jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, a gówno wiesz.
blud pisze:Witam z tej strony Bl00d.Grałem tu byłem adminem nawet i piszę tutaj , gdyż nie ma jakieś działu do napisania odpowiedniego.Mianowicie jakiś rok temu dostałem od Melona ( Vincent , teraz Arnold ) gaga i muta czuję się niekomfortowo nie mogąc z nikim porozmawiać , a nie mam teraz ani breakera ani Shimi w znajomych to nie mam do kogo napisać.Wieć jak wygląda sytuacja ze zdjęciem gaga i muta wiecznego ?


To je mój profil ogólnie : http://steamcommunity.com/id/50899161/
Powiesz mi jaki miałeś nick jak byłeś tu adminem?

...i czy możesz pisać po ludzku, a nie się wydurniać?
Nikt nie wieźmie cię na poważnie jak będziesz w taki sposób składał zdania.
Przykład? Chociażby Asan.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Unmute na serwerze orange

La Feuille De Chou pisze:
>>PoKeR<< pisze:Przepraszam, może jestem głupi, ale gram na tym serwerze półtora roku i nie znam żadnego Melona, Arbuza, Vincenta, Arnolda czy innego owoca ;-;
Nie znasz vincenta? To gdzieś ty te półtora roku niby był? Bo na serverze napewno nie.
Piszesz posty w taki sposób jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, a gówno wiesz.
blud pisze:Witam z tej strony Bl00d.Grałem tu byłem adminem nawet i piszę tutaj , gdyż nie ma jakieś działu do napisania odpowiedniego.Mianowicie jakiś rok temu dostałem od Melona ( Vincent , teraz Arnold ) gaga i muta czuję się niekomfortowo nie mogąc z nikim porozmawiać , a nie mam teraz ani breakera ani Shimi w znajomych to nie mam do kogo napisać.Wieć jak wygląda sytuacja ze zdjęciem gaga i muta wiecznego ?


To je mój profil ogólnie : http://steamcommunity.com/id/50899161/
Powiesz mi jaki miałeś nick jak byłeś tu adminem?

...i czy możesz pisać po ludzku, a nie się wydurniać?
Nikt nie wieźmie cię na poważnie jak będziesz w taki sposób składał zdania.
Przykład? Chociażby Asan.
Nie, nie znam za to ty w niektórych wypowiedziach piszesz takie brednie, że czasami zastanawiam się czy pisząc to jesteś pijany lub niespełna rozumu. Skończmy tą zbędną dysputę która do niczego nie prowadzi.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Unmute na serwerze orange

Nwm gdzie przeczytałeś brednie w mojej wypowiedzi że zacytowałeś ją całą, no ale ok.

Nie używaj słów których znaczenia nie znasz, jesteś wcale nie lepszy pokerku, piszesz zadużo i bardzo często od rzeczy.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: Unmute na serwerze orange

Jak można nie znać Vincenta?

A na temat, nie pamiętam cię Blood, ale coś mi świta. Ungag'a można ci dać, ale nie unmuta. Zrobiłeś coś przez co te rzeczy dostałeś, w końcu to kara.

Nie gram za często, ale jak gram to sumiennie, i staram się kojarzyć osoby grające na serwerze. Ciebie nie pamiętam żebyś grał na serwerze ze mną w przeciągu paru tygodni.

Jestem za tym żeby cię odgagować. Ale jak coś przeskrobiesz to dostajesz na nowo permagaga i bana na tydzień. Coś za coś :)
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Unmute na serwerze orange

Wszystko wina zmiany nicku, po nowym nikt cię nie może skojażyć.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Preze$Exe
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław, No ten tego daleko dość

Re: Unmute na serwerze orange

Nie dostaniesz ani ungaga ani unmuta, kara to kara. Zamykam i pozdrawiam :)

edit@Lech; ale z ciebie brutal prezesie ;v
Obrazek

Słabi zginą, synu wiesz to, zresztą weź ich pomiń
Bo tnę jak niewidomy fryzjer z sekatorem w dłoni
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości