Grzybek i MuffinMan Obrażają

Pan_Wyimaginowan
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2016, o 03:14

Grzybek i MuffinMan Obrażają

Z dnia 28.8.2016 do 19.08.2016 zdarzyła się przykra sprawa dla mnie ponieważ pan Grzybek i MuffinMan za czeli mnie krytykować sprawę będę opisywał w punktach .
[1] Wszedłem na serwer nic się nie działa prócz tego że Grzybek uczył nas Rocket Jumpów bez "w"
[2] Dołączył MuffinMan mapa się zmienia
[3] Gram scoutem gdy nagle zabijałem grzybka z RTD i napisałem a dokładniej zbindowałem sobie pod "o" Easy powiedział że nie umiem grać scoutem że jestem n00bem żebym go nie meinował bo jestem nim słaby i gdyby jego kolega wbił jeden z lepszych scoutów na serwerze to by mnie zniszczył . Do rozmowy dołączył się MuffinMan którego też zabijałem z RTD i powiedział prawie to samo
[4] napisałem że pomimo tego RTD mam trochę skilla scoutem ale oni mówili że nie . Mówili że czekam na spawnie aż mi wypadnie dobre RTD (prawdą to nie było)
[5]Kolejna mapa tym razem Grzybek gra Engiem z mini działkiem . Zdobyłem wszystkie punkty bardzo szybko wtedy Grzybek powiedział że scoutem ich znów nie przejmę (napisałem że będzie engiem i zbuduje działko zrobił to) Gdy zniszczyli mu działko to znów zdobyłem ten punkt który bronił działkiem napisałem Easy a on na to że nie umiem grać bo z zatokowałem gdy nie miał działek . Ostatniego punktu nie zdobyłem więc był tryb nagłej śmierci wybrałem Inżyniera z mini działkiem i ustawiłem się pod ostatnim Control Ponicie zabili wszystkich prócz mnie napisał że mnie pewnie Porobią zabiłem wszystkich i on powiedział że głupi kampiłem i jestem N00bem
[6]Mapa się zmienia Grzybek mówi że jestem Rudym Gróbaskiem który się cieszy że wkurza ludzi Grzybek wychodzi w połowie teraz MuffinMan zaczyna mnie obrażać oto samo czyli że nie mam skilla scoutem gdy go zdominowałem pisał mi że mam farta i gram n00bskim setem grałem mleczarzem tu mam scren z jego odwetu i jak to mówi [jeżeli nie ma to mogę przesłać] pod koniec mapy
[7]Mapa ponownie się zmienia Teraz MuffinMan się rozkręca i zostaje 6 osób gramy na sniperów ja spy`em zabijam go i używam drwiny śmiechu mówi że jeżeli to zrobię jeszcze raz to mnie zgłosi za to że go wkurzam (jak widać na chyba załączonym obrazku on robi to samo) gdy zaczynam go dominować mówi że wydaje pieniądze mamy na wirtualne przedmioty i że go już wkurzam chciałem go trochę wkurzyć mówiąc że teraz postaram się go bardziej denerwować (nic nie zmieniłem w swoim zachowaniu)
[8] Za to chyba nie mogą dostać bana ale mimo to nie była to ciekawa sprawa świadkowie to: SpyCrab , Lechicki Homoculus
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Grzybek i MuffinMan Obrażają

#śmieszne
Przejrzyj to jeszcze raz i popraw niektóre błędy ortograficzne pls.
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Grzybek i MuffinMan Obrażają

Moim zdaniem niepotrzebnie napisałeś tą skargę. Przecież sam ich prowokowałeś tym bindem i tauntowaniem po killu (co jest kurestwem). Proponuje pogodzenie się i tyle bo żaden z was nie był święty w tej sytuacji. :)

Nie daje się spacji przed znakami interpunkcyjnymi!
Obrazek
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Grzybek i MuffinMan Obrażają

Ja nauczyłem się nie stawiać spacji przed znakami interpunkcyjnymi to ty też jesteś w stanie to zrobić :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Luna
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 9 sty 2016, o 00:24

Re: Grzybek i MuffinMan Obrażają

Ta skarga jest niepotrzebna. Przemyśl również swoje zachowanie, bo ich podpuszczałeś ;) Oni też nie byli święci, fakt, ale mogłeś to zignorować i dać spokój. :O
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Grzybek i MuffinMan Obrażają

Nawet nie chciało mi się czytać tego do końca. Wszystko napisałeś jednym ciągiem i nic się nie da zrozumieć. Powstawiaj trochę przecinków, kropek i popraw jakieś błędy to może wypowiem się w sprawie tej skargi :brofist:
grałem mleczarzem tu mam scren z jego odwetu i jak to mówi [jeżeli nie ma to mogę przesłać] pod koniec mapy
WTF
Hihi ;^
Pan_Wyimaginowan
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2016, o 03:14

Re: Grzybek i MuffinMan Obrażają

Palapower14 pisze:#śmieszne
Przejrzyj to jeszcze raz i popraw niektóre błędy ortograficzne pls.


Nie widzę błędów no chyba że chodzi o nie polskie słowa
Awatar użytkownika
KwZniwiarz
Forumowy Bywalec
Posty: 196
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 15:32
Lokalizacja: https://discord.gg/NacAW75
Kontakt:

Re: Grzybek i MuffinMan Obrażają

Przepraszam że się wtrącę ale ta skarga to jakiś żart?;=; Nawet nie idzie się odczytać
Obrazek
Pan_Wyimaginowan
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2016, o 03:14

Re: Grzybek i MuffinMan Obrażają

meldi pisze:Moim zdaniem niepotrzebnie napisałeś tą skargę. Przecież sam ich prowokowałeś tym bindem i tauntowaniem po killu (co jest kurestwem). Proponuje pogodzenie się i tyle bo żaden z was nie był święty w tej sytuacji. :)

Nie daje się spacji przed znakami interpunkcyjnymi!
Co do znaków interpunkcyjnych to nie widziałem zawsze robiłem spację
A co to tauntów zrobiłem to tylko ten raz . a bindowałem 2 razy
Pan_Wyimaginowan
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2016, o 03:14

Re: Grzybek i MuffinMan Obrażają

>>PoKeR<< pisze:Nawet nie chciało mi się czytać tego do końca. Wszystko napisałeś jednym ciągiem i nic się nie da zrozumieć. Powstawiaj trochę przecinków, kropek i popraw jakieś błędy to może wypowiem się w sprawie tej skargi :brofist:
grałem mleczarzem tu mam scren z jego odwetu i jak to mówi [jeżeli nie ma to mogę przesłać] pod koniec mapy
WTF

nie czytaj słów w nawiasach
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości