Hipokryzja Palapowera

Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Hipokryzja Palapowera

Ja nie będę tolerować szkalowania Jana Pawła II. Jeśli będziesz to robił dalej bo wiem że to lubisz to cie zbanuje, również bez ostrzeżenia. Przed slayami ? Podaj przykład. Przed mutami ? Podaj przykład.
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Lord Sauron
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2016, o 21:50

Re: Hipokryzja Palapowera

Przykłady? Chociażby slay na Equalsie kiedy został sam podczas nagłej śmierci. Inb4 nie udawaj niewiniątka ,że o niczym nie wiesz. To niby dlaczego tyle osób się skarży na ciebie pod tym wątkiem?
Obrazek
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Hipokryzja Palapowera

oczywiście, te wszystkie gagi, mute, slaye to bezpodstawnie?
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Hipokryzja Palapowera

Tyle osób aka deppresing (nie wiem czy nie zauważyłeś ale gość nawet nie ma odwagi się odezwać poza założeniem tematu) Equals, którego naprawdę nie pamiętam kiedy zeslayowałem a nawet jeśli to raz (i już płacze) no i ty który uważasz że możesz sobie obrażać człowieka który w tym momencie jest już święty. W ty miejscu pragnę podkreślić, że nie jestem religijnym człowiekiem i religię jako taką hejtuję bo nie widzę w niej logiki, ludzie tylko przez nia umierają. Uważam się jednak za osobę doś tolerancyjną, lecz braku tolerancji znosić nie mam zamiaru. Tak więc ten tego...
Aaaa no i dowody... Jakieś screeeny czy coś bo nie padło żadne oskarżenie, poparte jawnymi, namacalnymi dowodami wszystko opieracie na tym co przytrafiło się wam, a jak sHimi zacytowała wyżej używanie mózgu jest wskazane na serwie (i tak btw naprawdę nie boli).
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Re: Hipokryzja Palapowera

Screeny mam z drugiego konta jak gagowałeś i slayowałeś cały serw. W tamtej sytuacji akurat screena nie zrobiłem bo nie sądziłem, że przyda mi się to do czegokolwiek ale bodajże Sauron był wtedy na serwie i może potwierdzić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: Hipokryzja Palapowera

Czepiacie się Pały. Gościu wychodził i wchodził do gry żeby żyć podczas nagłej śmierci, slay od razu bo to nie uczciwe.
Jak widać Pała nie jest obojętny i nie lubi jak śmieje się w jego obecności z Jana Pawła II i podobnych osobistości. Muty/kicki były bez podpisu bo chłopak się po prostu wzburzył. Każdy ma jakieś "trigger butons".
No i bez żadnych screenów/cytatów nie ma dowodów, a ja już z doświadczenia na Minigunie wiem że Pała jest spoko i wgl równy goścu, można z nim normalnie porozmawiać.
A to całe slayowanie podczas nagłej śmierci nie jest kurde karalne, bo jak widzę w jaki sposób o tych slayach mówicie to jakby Pała zmieniał cały serwer żeby was zabić. Tu chodzi o to że 2/4 osoby siedzą na spawnie bo mają mało życie i się stamtąd nie ruszają, albo że inżynierowie się rozłożą i czekają. I po prostu nie chce się czekać tych 2 min jak się w końcu wybiją. Dużo wam by dało te 2 min życia na mapie...
Moim zdaniem już nie ma co się czepiać że slayował na nagłej śmierci. Jedyne co Pała zjebał to ten podpis do kickow i slayow. Każdy popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi.
SupaHotFire
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 18 gru 2015, o 17:28

Re: Hipokryzja Palapowera

A może by tak zacząć zachowywać się na serwerze jak człowiek? Oczywiście lepiej zwalić winę na admina i pisać skargi bo się dostało kick/slay/muta.
ObrazekObrazek[url=steam://friends/add/76561198139061770]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Re: Hipokryzja Palapowera

SupaHotFire pisze:A może by tak zacząć zachowywać się na serwerze jak człowiek? Oczywiście lepiej zwalić winę na admina i pisać skargi bo się dostało kick/slay/muta.
Byłem grzeczny http://images.akamai.steamusercontent.c ... 7C77FA14A/
Obrazek
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Re: Hipokryzja Palapowera

sHimi pisze:jest taki pkt regulaminu, który jak na złość wszyscy ignorują, a mianowicie:

12. UŻYWANIE MÓZGU JEST WSKAZANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w czasie gry jak i przy czytaniu regulaminu
Ja shimi chcesz tak się regulaminem bawić to:

"Admin ma prawo ukarać gracza który nie przestrzega regulaminu lub zachowuje się niewłaściwie:
- w przypadku cheatów od razu perm
- w innych przypadkach 1. upomnienie pisemne lub pisemne i głosowe 2. slay 3. kick 4. ban na 30 min"

kek
Obrazek
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Hipokryzja Palapowera

Oczywiście, bo minigun to instytucja publiczna i wy płacicie tam za granie, więc możecie wymagać, że codziennie te same osoby, będą dostawały upomnienia za to samo ;>
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość