Hipokryzja Palapowera

Deppreśling
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2016, o 17:56

Hipokryzja Palapowera

Chciałbym złożyć skargę na administrator Palapower,administrator ten banuje,gaguje,mutuje bez ostrzeżeń,bądź próśb.Proszę o wypowiedzenie się na ten temat.
Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Hipokryzja Palapowera

Poproszę screeny :) i świadków chociaż wiem że andru się wypowie
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Hipokryzja Palapowera

Niegrzeczny palapower xd
Co masz na swoje usprawiedliwienie?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Hipokryzja Palapowera

czekam na jakieś poważne oskarżenia
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
andru
Forumowy Bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:17

Re: Hipokryzja Palapowera

palapower to jasnowidz :O . wypowiem się tylko tak że mógłbyś ostrzegać ale jestem w stanie zrozumieć dlaczego tego nie robisz. A co do podania to jestem świadkiem ale potrzebne są screeny na dowód.
ObrazekPrzyjacielu, handluj z tym. :cool:
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Hipokryzja Palapowera

Byłem na serverze przy tej sytuacji i nie dziwie się, że dostałeś muta. Krzyczałeś i ogólnie przeszkadzałeś innym graczom. Dzisiaj też byłem przy twoim gagu. Wyzywałeś pałe że jest śmieciem, czego się spodziewałeś? :p
I nie rozumiem czemu użyłeś tu słowa "hipokryzja", jak dalej chcesz walczyć o tego ungaga i unmuta to prosiłbym o wyjaśnienie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Preze$Exe
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław, No ten tego daleko dość

Re: Hipokryzja Palapowera

Dowody, dowody i dowody.
Obrazek

Słabi zginą, synu wiesz to, zresztą weź ich pomiń
Bo tnę jak niewidomy fryzjer z sekatorem w dłoni
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Hipokryzja Palapowera

bo on złożył skarge za to że pała go nie uprzedził o tym że dostanie gaga i muta, oskarżyciel poprostu czuje się niesprawiedliwie :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Hipokryzja Palapowera

Od jakiegoś czasu (gadając z prezesem na tsie btw) rozmawiamy na temat "serwer orenge to jeden wielki rak" moją metodą na walkę z rakiem jest natychmiastowy mut czy gag osoby wywołującej według mnie raka. Metoda radykalna fakt można mnie za to oskarżać proszę bardzo przyjmę to i mogę podyskutować. Tak z innej beczki dodana została zasada że ma się gagować spam lenny face'a. Zasady tej nikt nie szanuje a adminom/silencerom nie chce się tego pilnować więc można to dodać do listy zmian do wprowadzenia. Aaa no i jak mógłbym zapomnieć: następnym razem kiedy ktoś ma jakiś problem do mnie co do mojej decyzji/osądu proszę o kontakt ze mną a nie od razu biec z płaczem do sHimi że dostało się pmuta. sHimi ma wystarczająco dużo własnych problemów. Mam ss'a z wyzwiskiem z dzisiejszego dnia ale nie chcę zachowywać się jak dziecko i mam nadzieje że zachowamy się jak dorośli. Dialog to fajna rzecz dlatego z twojej strony oczekuję, jeżeli nie szczunku do mojej osoby to chociaż tolerancji, a ja ściągnę muta i gaga, choć gag zszedł ci zaraz jak wyszedłeś z serwa... nevermind.
Czekam na twoją wypowiedź i wypowiedź sHimi by zakończyć tę sprawę.

Aaaa no tak jeszcze jedną rzecz chciałbym dodać, a mianowicie uświadomić ludziom, że bind który pozwala spamować pewną kwestię na chacie to również spam, a spam=gag. Mówienie że gagowanie binda jest łamaniem regulaminu uznaję za głupotę niewartą nawet dyskusji dlatego gdy jestem na serwie staram się osoby spamujące bindami gagować (polecam dodać to do regulaminu zaraz pod punktami z lenny face'em)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
andru
Forumowy Bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:17

Re: Hipokryzja Palapowera

Twoim wypowiedzeniem można w sumie zamknąć sprawę. :)
ObrazekPrzyjacielu, handluj z tym. :cool:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości