Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:
ManaluEm pisze:Po pierwsze spamowałes danym tekstem Makorma
Po drugie nie powiedziałem "sklepj pizde" Ewentualnie powiedziałem Sklej puche.
Po trzecie miałes pretensje do mnie za to ze inna osoba obrazała osobe X.
Po czwarte co do sytuacji obrazania gracza jakiś czas temu , nie byłem jedynym Adminem aktywnym w tym czasie.
Po 1: Nie, nie spamowałem, wkleiłem go 2 może 3 razy, w niemałym odstępie czasowym;
Po 2: Owszem powiedziałeś tak, ale czy i to drugie stwierdzenie nie jest chamskie? Potwierdzam po raz któryś, że admin powinien świecić przykładem;
Po 3: Nie miałem pretensji tylko pytałem się Ciebię czemu osoba obrażała osobe X, bo przecież jesteś z S-A to ty też coś powinieneś o tym wiedzieć;
Po 4: Owszem nie byłeś jedynym, ale jednak BYŁEŚ. To tak jakby szef zlecił Ci robotę, a ty byś to zlał i powiedział: Są inni którzy mogą to zrobić. Bez sensu...

Powinienem zareagować , zbanować go za podawania danych osobowych gracz i aadministracji ?
Nie mam wpływu na ludzi z S-A , i pragne zauwazyc ze sytuacja z obraza X działa sie za moimi plecami dowiedziałem sie po fakcie i zareagowałem .
Wkleiłes 3 razy jak ja wszedłem , a gracze twierdzili ze przed moim przybyciem było to częsciej.
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

ManaluEm pisze:Wkleiłes 3 razy jak ja wszedłem , a gracze twierdzili ze przed moim przybyciem było to częsciej.
O jakich "graczy" Ci chodzi, bo ja wiedziałem, że o sytuacji z osobą X wiedziała podobno Korniszonek, Jurrasic i ty. Wkleiłem ten tekst Makorma 3 razy po zamianie mapy kiedy ty wlazłeś, tylko wtedy, bo wcześniej siedziałem na spawnie i grałem z Wilkiem. Przed twoim przybyciem wkleiłem 2 bindy o Korniszonku (Dla bonusu mogę dodać tylko to, że Scoobany tak tym spamił że się nie dało nic napisać, podobno Scoobany). Korniszonek chyba wtedy powiedziała byśmy dalej to wklejali, a ja potem powiedziałem, że nic do niej nie mam bo jej nawet nie znam i więcej już tego nie wklejałem. To to chyba nawet sam Korniszonek może przyznać
Ostatnio zmieniony 15 sie 2016, o 20:02 przez >>PoKeR<<, łącznie zmieniany 1 raz.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:
ManaluEm pisze:Wkleiłes 3 razy jak ja wszedłem , a gracze twierdzili ze przed moim przybyciem było to częsciej.
O jakich "graczy" Ci chodzi, bo ja wiedziałem, że o sytuacji z osobą X wiedziała podobno Korniszonek, Jurrasic i ty. Wkleiłem ten tekst Makorma 3 razy po zamianie mapy kiedy ty wlazłeś, tylko wtedy, bo wcześniej siedziałem na spawnie i grałem z Wilkiem. Przed twoim przybyciem wkleiłem 2 bindy o Korniszonku (Dla bonusu mogę dodać tylko to, że Scoobany tak tym spamił że się nie dało nic napisać, podobno Scoobany).
Scoobany i tem wielce pokrzywdzony Makorm robili spam, bo chyba nie przez przypadek Makorm dostał gaga? Dodając, że ty także z początku robiłeś spam moimi tekstami ;)
Ostatnio zmieniony 15 sie 2016, o 20:05 przez korniszonek9000, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Makorma nie było na serwerze i nikt nie dostał gaga (chyba). Scoobany za to dostał happy

EDIT:
18:18 - [AB]PoKeR: obrażajo Korniszonka na orange i ona mysli ze jestes na serwie xd
18:22 - [AB]PoKeR has changed their name to nie.
18:23 - nie has changed their name to PoKeR.
18:40 - Makorm is now Online.
18:40 - Makorm: ej
18:40 - Makorm: co się dzieje
18:40 - PoKeR: ?
18:40 - Makorm: wasilij mówi że ktoś mnie obraża
18:41 - PoKeR: wat
18:41 - PoKeR: nie nikt cie nie obraza
18:41 - Makorm: na orange
18:41 - Makorm: że myślą że ja to on
18:41 - Makorm: i wyzywają
18:41 - Makorm: takimi suchymi tekstami

:)
Ostatnio zmieniony 15 sie 2016, o 20:05 przez >>PoKeR<<, łącznie zmieniany 1 raz.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Czyli nastepnym razem po prostu za spam , bede dawał Gag'a i się skończy ;)
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:Makorma nie było na serwerze i nikt nie dostał gaga (chyba). Scoobany za to dostał happy
Nie było go na serwerze? To dlaczego ta osoba urazila sie jak napisałam cos o makormie? Cos wam sie te kłamstwa w najmniejszym stopniu nie udają ;)
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

korniszonek9000 pisze:
>>PoKeR<< pisze:Makorma nie było na serwerze i nikt nie dostał gaga (chyba). Scoobany za to dostał happy
Nie było go na serwerze? To dlaczego ta osoba urazila sie jak napisałam cos o makormie? Cos wam sie te kłamstwa w najmniejszym stopniu nie udają ;)

Masz tam rozmowę moją z nim na górze
Hihi ;^
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:Makorma nie było na serwerze i nikt nie dostał gaga (chyba). Scoobany za to dostał happy

EDIT:
18:18 - [AB]PoKeR: obrażajo Korniszonka na orange i ona mysli ze jestes na serwie xd
18:22 - [AB]PoKeR has changed their name to nie.
18:23 - nie has changed their name to PoKeR.
18:40 - Makorm is now Online.
18:40 - Makorm: ej
18:40 - Makorm: co się dzieje
18:40 - PoKeR: ?
18:40 - Makorm: wasilij mówi że ktoś mnie obraża
18:41 - PoKeR: wat
18:41 - PoKeR: nie nikt cie nie obraza
18:41 - Makorm: na orange
18:41 - Makorm: że myślą że ja to on
18:41 - Makorm: i wyzywają
18:41 - Makorm: takimi suchymi tekstami

:)
Czy ty na serio myślisz ze wszyscy sa glupi i nie potrafią zrobić udawanej konwersacji?
Edit: dodając ze zauwazylam ze jestescie zdolni do zmieniania nazw badz tworzenia falszywych kont tylko po to zeby na serwerze Orange obrażać innych ;)
Ostatnio zmieniony 15 sie 2016, o 20:09 przez korniszonek9000, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Nawet nie będę tego komentował... Ktos cie po prostu trollował i tyle...
Hihi ;^
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:Nawet nie będę tego komentował... Ktos cie po prostu trollował i tyle...
A nawet wiem kto, jedynie makorm ma na mnie taki focus i probuje mnie na każdym kroku obrazić. Dodając ze wszedzie rozpoznam jego żałosne bindy.
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości