Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Awatar użytkownika
zielony_o
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 10 sie 2016, o 13:10
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Nie gram dużo na Orange, ale z tego co przeczytałem, to obie strony mają coś za uszami.
ALE zachowanie Korniszonka to jakaś porażka: ignoruje fakty, przeklina, obraża w większości swoich postów. Jak ktoś taki może pełnić stanowisko silencera?
Skoro jestes taki do jasnej cholery dobry to dlaczego tak cie malo w kazdych statystykach na orange? Bo tego delikatnie nie rozumiem wytlumacz mi to.

^ lol
Ostatnio zmieniony 15 sie 2016, o 23:07 przez zielony_o, łącznie zmieniany 1 raz.
Czasami jesienią na grządkę w ogrodzie,
Deszczowa pogoda przychodzi,
Parasol ma w ręku, konewkę ma z chmurki,
I deszczem podlewa ogórki.
Awatar użytkownika
Preze$Exe
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław, No ten tego daleko dość

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Przepraszam bardzo, skarga była na Manalu a od kilku stron czytam o Makaronie coś tu jest nie tak.
Obrazek

Słabi zginą, synu wiesz to, zresztą weź ich pomiń
Bo tnę jak niewidomy fryzjer z sekatorem w dłoni
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Gównoburza o nic sam za makormem nie przepadam ale on był obrażany na serwie jako pierwszy i nikt z tym nic nie robił. Zawsze jest tak że admini coś robią jak to zaczyna dotyczyć ich samych.
Anyway zauważyłem, że temat dotyczy manalu a nie makorma więc...
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

NIe było mnie wtedy na serwie, więc nie mogę się odnośnie tego wypowiedzieć ale wiem, że nawet jeśli Manalu zaczął się pruć to na pewno miał powód.

"Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne." - zależy co masz na myśli mówiąc "tekst Makorma"

To, że jestem z S-A chyba nie uniemożliwia mi komentowania ?

Z tego co wiem zabrania się wypisywania komentarzy, które nie wnoszą nic do tematu, a 5 z 7 stron to jakieś pierdoły

I nie to nie Makorm był pierwszy obrażany
Obrazek
Citrusia ;3
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2016, o 22:20

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Specjalnie na tą okazję założyłam konto. Dziękuję Ci Manalu za poinformowanie mnie, że takie coś tutaj powstało.

Co do samej skargi i tego co się działo to ja się nie wypowiem bo akurat nie grałam. Ale na 100% mogę powiedzieć, że Manalu nikogo nie namawia przeciwko nikomu na Ts. Ponadto przepraszam Manalu za to co zrobił Poker ponieważ nie prosiłam go o to, żeby z Tobą na ten temat rozmawiał. Wgl to nawet mu się na priv nie skarżyłam ani nic i sama do SA nic nie mam. Wręcz przeciwnie. A jedyne co napisałam Pokerowi to to mniej więcej: (nie zacytuję dokładnie)
Poker: Czemu odeszłaś z SA?
Ja: Przerosło mnie to. Jeden mnie obraża, a drugi mi grozi XD
Nic dodać, nic ująć. A jeśli napisałam coś jeszcze na temat tej sprawy to było to jedynie pod wpływem nerwów. To co powyżej ^^ to jedyne co sądzę na temat tamtej sprawy. I jedyne rzeczy, a raczej zachowanie, które mam komuś za złe, a raczej ten ktoś ma do mnie (nie wiedzieć czemu) to osoba o nicku FISHO. Tyle w temacie.
sebaxc4321 pisze:Obrazek
RACJA
korniszonek9000 pisze:
>>PoKeR<< pisze:
ManaluEm pisze:Po pierwsze spamowałes danym tekstem Makorma
Po drugie nie powiedziałem "sklepj pizde" Ewentualnie powiedziałem Sklej puche.
Po trzecie miałes pretensje do mnie za to ze inna osoba obrazała osobe X.
Po czwarte co do sytuacji obrazania gracza jakiś czas temu , nie byłem jedynym Adminem aktywnym w tym czasie.
Po 1: Nie, nie spamowałem, wkleiłem go 2 może 3 razy, w niemałym odstępie czasowym;
Po 2: Owszem powiedziałeś tak, ale czy i to drugie stwierdzenie nie jest chamskie? Potwierdzam po raz któryś, że admin powinien świecić przykładem;
Po 3: Nie miałem pretensji tylko pytałem się Ciebię czemu osoba obrażała osobe X, bo przecież jesteś z S-A to ty też coś powinieneś o tym wiedzieć;
Po 4: Owszem nie byłeś jedynym, ale jednak BYŁEŚ. To tak jakby szef zlecił Ci robotę, a ty byś to zlał i powiedział: Są inni którzy mogą to zrobić. Bez sensu...
Hmmm dlaczego obrazalam osobe X? Moze dlatego bo ona obrazala ManaLu wiele razy i innych graczy w tym tez mnie? Dodając że to obrażanie z mojej strony mozna nazwac w jakims stopniu obroną przed osobą X.
Wybacz Agnieszko, ale nie wiem czy myślisz o innej sprawie bo tak wnioskuje po Twojej ostatniej wypowiedzi. "Hmmm dlaczego obrazalam osobe X? Moze dlatego bo ona obrazala ManaLu wiele razy i innych graczy w tym tez mnie? Dodając że to obrażanie z mojej strony mozna nazwac w jakims stopniu obroną przed osobą X." Ty mnie nie obrażałaś, ja nie obrażałam innych. Nie rozumiem i proszę Cię o wypowiedzenie się na ten temat. Z góry dzięki ;)
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Przydałoby się zrobić jakieś streszczenie. :O
Obrazek
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

zielony_o pisze:Nie gram dużo na Orange, ale z tego co przeczytałem, to obie strony mając coś za uszami.
ALE zachowanie Korniszonka to jakaś porażka: ignoruje fakty, przeklina, obraża w większości swoich postów. Jak ktoś taki może pełnić stanowisko silencera?
Skoro jestes taki do jasnej cholery dobry to dlaczego tak cie malo w kazdych statystykach na orange? Bo tego delikatnie nie rozumiem wytlumacz mi to.

^ lol
Tak wiem jestem porażką, przepraszam za to. Nie jako jedyna przeklinalam dodajac ze chyba raz to zrobilam. A co do obrazania gdybys wiedział dokładnie o co chodzi delikatnie mniej by cie to dziwilo. Jeszcze raz przepraszam, że cię w jakiś sposób urazilam. Mój błąd.
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

meldi pisze:Przydałoby się zrobić jakieś streszczenie. :O
nie chce mi sie :v
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Citrusia ;3
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2016, o 22:20

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Nie no spoko xD Każdy popełnia błędy. Szczególnie jak każdy mówi o czymś innym i jak człowiek jest zmęczony :D
andru
Forumowy Bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:17

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Chętnie bym się wypowiedział ale po pierwsze nie chcę robić dodatkowego spamu skoro w ok 3 h zrobiło się 8 stron. A po drugie każda strona ma tu argumenty i jednocześnie swoje winy, więc zostaje bez zdania.
ObrazekPrzyjacielu, handluj z tym. :cool:
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość