Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

korniszonek9000 pisze:
>>PoKeR<< pisze:Nawet nie będę tego komentował... Ktos cie po prostu trollował i tyle...
A nawet wiem kto, jedynie makorm ma na mnie taki focus i probuje mnie na każdym kroku obrazić. Dodając ze wszedzie rozpoznam jego żałosne bindy.
Nie on jedyny spamuje bindami.
korniszonek9000 pisze:Edit: dodając ze zauwazylam ze jestescie zdolni do zmieniania nazw badz tworzenia falszywych kont tylko po to zeby na serwerze Orange obrażać innych
Emm.. Co? Przecież ja nawet nie wiem kim ty jesteś i nie gram na orange. Wchodzę tam raz na tydzień. Po co mam grać na orange skoro mam silencera na pro krytach lol
Ostatnio zmieniony 15 sie 2016, o 20:16 przez >>PoKeR<<, łącznie zmieniany 1 raz.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:
korniszonek9000 pisze:
>>PoKeR<< pisze:Nawet nie będę tego komentował... Ktos cie po prostu trollował i tyle...
A nawet wiem kto, jedynie makorm ma na mnie taki focus i probuje mnie na każdym kroku obrazić. Dodając ze wszedzie rozpoznam jego żałosne bindy.
Nie on jedyny spamuje bindami.
Ale on jedyny spamuje bindami z moim tekstem. Dodajac nikt inny przy zabiciu nie pisze "ez".
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

https://scr.hu/Wd402m

Udawana konwersacja tak bardzo.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:https://scr.hu/Wd402m

Udawana konwersacja tak bardzo.
Wiesz ze kazdy moze do siebie pisac ustalone rzeczy? Do tego nie potrzeba żadnych zdolnosci.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

korniszonek9000 pisze:
>>PoKeR<< pisze:https://scr.hu/Wd402m

Udawana konwersacja tak bardzo.
Wiesz ze kazdy moze do siebie pisac ustalone rzeczy? Do tego nie potrzeba żadnych zdolnosci.
Niby jak mieliśmy to ustalić skoro to jest sam szczyt wiadomości na steam? jprdl xddd
Ostatnio zmieniony 15 sie 2016, o 20:26 przez >>PoKeR<<, łącznie zmieniany 1 raz.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

A możemy wrócić do tematu skargi ? czyli do mnie ? Fejm mi sie nie zgadza ;c
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:
korniszonek9000 pisze:
>>PoKeR<< pisze:Nawet nie będę tego komentował... Ktos cie po prostu trollował i tyle...
A nawet wiem kto, jedynie makorm ma na mnie taki focus i probuje mnie na każdym kroku obrazić. Dodając ze wszedzie rozpoznam jego żałosne bindy.
Nie on jedyny spamuje bindami.
korniszonek9000 pisze:Edit: dodając ze zauwazylam ze jestescie zdolni do zmieniania nazw badz tworzenia falszywych kont tylko po to zeby na serwerze Orange obrażać innych
Emm.. Co? Przecież ja nawet nie wiem kim ty jesteś i nie gram na orange. Wchodzę tam raz na tydzień. Po co mam grać na orange skoro mam silencera na pro krytach lol
To najlepiej bedzie jak na Orange w ogóle nie bedziesz wchodzil ;) bo jak narazie przynosisz za sobą same problemy.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

korniszonek9000 pisze:To najlepiej bedzie jak na Orange w ogóle nie bedziesz wchodzil ;) bo jak narazie przynosisz za sobą same problemy.
Emm... co proszę? Bo zrobiłem podanie na twojego koleżkę? Okej nie będę wchodził :C. Prezes chciałem zrobić z tobą pojedynek na orange, już nigdy tego razem nie zrobimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo robie SAME problemy :( Rok temu na tym serwerze Ciebie nie było i też było dobrze Korniszonku :3
Hihi ;^
Awatar użytkownika
korniszonek9000
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 2 lip 2016, o 08:44

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:
korniszonek9000 pisze:To najlepiej bedzie jak na Orange w ogóle nie bedziesz wchodzil ;) bo jak narazie przynosisz za sobą same problemy.
Emm... co proszę? Bo zrobiłem podanie na twojego koleżkę? Okej nie będę wchodził :C. Prezes chciałem zrobić z tobą pojedynek na orange, już nigdy tego razem nie zrobimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo robie SAME problemy :( Rok temu na tym serwerze Ciebie nie było i też było dobrze Korniszonku :3
Wiem ze bylo lepiej bo nikt nie byl w stanie urazic twego pana i władcę Makorma.
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na admina ManaLu i wyjaśnienie paru kwestii

>>PoKeR<< pisze:
korniszonek9000 pisze:To najlepiej bedzie jak na Orange w ogóle nie bedziesz wchodzil ;) bo jak narazie przynosisz za sobą same problemy.
Emm... co proszę? Bo zrobiłem podanie na twojego koleżkę? Okej nie będę wchodził :C. Prezes chciałem zrobić z tobą pojedynek na orange, już nigdy tego razem nie zrobimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo robie SAME problemy :( Rok temu na tym serwerze Ciebie nie było i też było dobrze Korniszonku :3
Pragne zauważyć ze Korniszonek na serverze ma jedną z lepszych Frekwencji , i dotychczas nei było problemu ;)
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości