Skarga na Silencera Vortexa

Awatar użytkownika
Makorm Marley
Forumowy Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2015, o 11:47
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Skarga na Silencera Vortexa

Wczoraj w godzinach popołudniowych byłem obrażany oraz zastraszany przez grupkę osób z klanu S-A, Vortex zamiast załagodzić sprawę albo po prostu dać muta/gaga/bana przeglądał się i sam obrażał. Dowód mam w postaci zdjęcia resztę polecam sprawdzić w historii czatu serwera.

EDIT:
I tak traci silencera to poproszę o zamknięcie + zbanowanie mnie na forum.

http://imgur.com/a/h1f7Q
Ostatnio zmieniony 4 sie 2016, o 13:58 przez Makorm Marley, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kondziu90
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 27 maja 2016, o 12:03

Re: Skarga na Silencera Vortexa

Najlepiej gdy takie sytuacje są nagrać demko zrobić screeny, historia czatu serwera hmm o ile coś wgl takiego jest to wiesz ile linijek tekstu się przez serwer przewija szukanie igły w stogu siana. Czekamy niech toś się jeszcze wypowie
Awatar użytkownika
Makorm Marley
Forumowy Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2015, o 11:47
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Re: Skarga na Silencera Vortexa

Kondziu90 pisze:Najlepiej gdy takie sytuacje są nagrać demko zrobić screeny, historia czatu serwera hmm o ile coś wgl takiego jest to wiesz ile linijek tekstu się przez serwer przewija szukanie igły w stogu siana. Czekamy niech toś się jeszcze wypowie
Shimi i tak pewnie nic z tym nie zrobi bo ważniejszy hajs....
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaleka
Forumowy Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: 8 mar 2015, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Skarga na Silencera Vortexa

To po co napisałeś skargę, skoro wiedziałeś, że "Shimi i tak nic nie zrobi" ?
Wszyscy jesteśmy kalekami
Awatar użytkownika
Makorm Marley
Forumowy Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2015, o 11:47
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Re: Skarga na Silencera Vortexa

Kaleka pisze:To po co napisałeś skargę, skoro wiedziałeś, że "Shimi i tak nic nie zrobi" ?
Może się nawróci.
Obrazek
-Vortex-
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 2 mar 2016, o 18:43

Re: Skarga na Silencera Vortexa

Ciekawostka. Silencera będę miał zdjęteg o na dniach. Przy okazji, kłóciłeś się z adminem, co było powodem tego że nie dałem ani gaga ani muta. A w pewnym momencie zacząłeś WSZYSTKICH obrażać oraz wyzywać. Nie wspominając o podaniu cudzych danych osobowych. Nikt w tej sytuacji nie był święty, ale gdy próbowałem w jakikolwiek sposób uspokoić sytuację, nie podziałało, ponad to zacząłeś atakować również mnie.
Dziękuję, do widzenia.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na Silencera Vortexa

Sytuacja wyglądała tak, że większość zmieniała nicki typu "Makorm" "Jan Makorm 3" naśmiewając się po prostu z niego. W pewnej chwili sam makorm się ujawnił i mówił dane osobowe jakiś ludzi. Po ty całym zamieszaniu zrobił się jeden wielki burdel bo wszyscy się obrażali i zadawali sobie jakieś bezsensowne pytania. Widać na screenie co i jak, ale chciałem tu też wpisać, że Makorm też nie jest bez winy.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Makorm Marley
Forumowy Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2015, o 11:47
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Re: Skarga na Silencera Vortexa

>>PoKeR<< pisze:Sytuacja wyglądała tak, że większość zmieniała nicki typu "Makorm" "Jan Makorm 3" naśmiewając się po prostu z niego. W pewnej chwili sam makorm się ujawnił i mówił dane osobowe jakiś ludzi. Po ty całym zamieszaniu zrobił się jeden wielki burdel bo wszyscy się obrażali i zadawali sobie jakieś bezsensowne pytania. Widać na screenie co i jak, ale chciałem tu też wpisać, że Makorm też nie jest bez winy.
I tak traci silencera to poproszę o zamknięcie + zbanowanie mnie na forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Skarga na Silencera Vortexa

Gównoburza temat do zamknięcia.
Wielki Hierarcha powinien zbanować wszystkich (szkoda, że nie ma takiej władzy)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości