Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

ur mum
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2016, o 21:43

Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

Tak wiec po raz 2 dostałem perma przez tego samego admina za aimlocka.... na łuku.Nie chce prosic o unbana bo wiem ze i tak go nie dostane , poniewaz nawet jesli bym napisał ze go nie miałem pomimo ze naprawde go nie mialem to i tak nie jestem w stanie tego udowodnic bo niektorzy admini beda uparcie twierdzic ze go mialem bo uwazaja ze mozna miec aimlocka na broni ktora polega na przewidzeniu gdzie pojdzie przeciwnik i nie odrozniaja skilla od haxow.Wiec jedyna rzecza jaka chce powiedzieć jest to ze miło spedzilem czas na tym serverze , i ze naprawde swietnie sie grało.
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

Ponownie , nie mówimy o Aimlocku na Łuku , tylko na PM-ie , po 2 widziałes niewidzialnych szpiegów :)
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
ur mum
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2016, o 21:43

Re: Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

well muffin ci powiedział ze mam aimlocka jak go zabilem z luku w locie 2 nie widziałem niewidzialnych szpiegow ale nie moge tego udowodnic ¯\_ツ_/¯ tak wiec jak wczesniej powiedzialem nie potrzebuje unbana i tak jest duzo innych servow na ktorych gram
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

Byłes Obserwowany od początku wejscia na server , i nie tylko Muffin stwierdził Iż masz Aimlocka :)
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
ur mum
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2016, o 21:43

Re: Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

Miło mi to słyszec naprawde daje mi to dużą satysfakcje ze ludzie uwazają ze mialem aimlocka pomimo ze go nie mialem :)
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

Gracz MuffinMan Ma problem z Rejestracją niedostałmaila potwierdzającego rejestracje , Prosił mnie o zamieszczenie Odpowiedzi z jego strony

"21:54 - MuffinMan: Oxer od początku wydawał mi się podejrzany, grałem z nim parokrotnie, i albo grał naprawdę dobrze albo bardzo bardzo przeciętnie. Jego sold z celnym strzałem zawsze trafiał prosto w cel. Dzisiaj gdy manalu poprosił bym Oxera specował, grał łukiem, łuk sam w sobie wydawał sie w maire ok, ale locka było widać na PM gdy nagle obracało go i np strzelał w niewidocznego spy (Sauron) . Ostatnim co przekonało mnie do tego że chłop coś ma to ze byłem z nim 1 vs 1 na wiezy gdzie zeskoczyłem nie mógl widzieć gdzie wylądowałem a jednak strzałe posłał prosto we mnie i to spadając"

:) :) :) :)
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
kolo200g <YT.com>
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 21:06
Lokalizacja: Kołobrzeg (mam nadzieję, że o czymś takim słyszałeś)

Re: Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

Określę to w taki sposób: osobiście do ciebie oxer nic nie mam ale moim zdaniem takie celne strzelanie pm'em i mocno dynamiczne "skakanie" celownikiem na łuku nie jest normalne. Byłbym w stanie ci uwierzyć, jakbym patrzył ci na ręce ale osobiście wątpię, by się to udało.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2016, o 22:43 przez kolo200g <YT.com>, łącznie zmieniany 1 raz.
Moc Youtuba, Gardenera, etcra, etcra.
Magia skoku i latania, i łopatą nawalania.
Strzeżonego pan Bóg strzeże, choć Gardener fragi bierze.
Dużo skilla, % farta, jego rada wiele warta.
Broń już błyszczy, słychać szum, spójrz w górę...czas na ból~kolo200g
Awatar użytkownika
Kaleka
Forumowy Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: 8 mar 2015, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

Nie ma demka, więc co my tu mamy do powiedzenia?
Manalu, jak banujesz kogoś, tylko dlatego, bo twój kumpel powiedział, że ten ktoś ma czity to chociaż demko załatw.
uwieżyć
uwierzyć*
Wszyscy jesteśmy kalekami
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

Sądzisz, że ktoś ma haksy może sobie każdy, lecz demka nie ma. Miło by było gdyby ktoś w trakcie obserwowania nagrał je :).
Hihi ;^
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Ban za ''aimlocka na łuku'' (Oxer555)

Zostało ustalone wieki temu, że admini nie muszą robić demek, jeśli banują cheatera.
:rose:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości