Podanie na Silencera [Crits][Timo ( ͡° ͜ʖ ͡°)]

Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Podanie na Silencera [Crits][Timo ( ͡° ͜ʖ ͡°)]

Timo pisze:
Palapower14 pisze:
Timo pisze: Grałeś na Critsach? Tam co chwile jakieś dziecko MŁODSZE ode mnie drze się, albo puszcza w luj głośną muzykę która nie ma ani krztyny sensu... Ale dzięki za szczerą i jasną wypowiedź.
Skąd wiesz że młodsze? Przedstawia wam się ?
Poza tym nie chodzi mi o to że masz 11 lat tylko o to że serwer
będzie miał admina który ma 11 lat. A co za tym idzie cała sieć będzie mogła mieć 11-letnich adminów.
Nie wiem, może bo sepleni? Może bo nie umie czytać? Jak się pyta jak ulepszyć działko na lvl2,
3? Pomyśl chwile
1-Seplenić może każdy.
2-Jak mają po 2h w grze to co się dziwić że nie wiedzą.
3-Czytanie ze zrozumieniem sprawdzane jest na każdym egzaminie do końca zasranego życia i uwierz lub nie jeśli nie chcesz że ludzie do końca życia mają z tym problem.

A no i dzięki za pouczanie mnie.
@sHimi zapomniałem że to silencer nie adm. Ale chodziło mi o to co napisane wyżej-członek kadry.
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Timo
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 11 lip 2016, o 15:43

Re: Podanie na Silencera [Crits][Timo ( ͡° ͜ʖ ͡°)]

Palapower14 pisze:
Timo pisze:
Palapower14 pisze:
Skąd wiesz że młodsze? Przedstawia wam się ?
Poza tym nie chodzi mi o to że masz 11 lat tylko o to że serwer
będzie miał admina który ma 11 lat. A co za tym idzie cała sieć będzie mogła mieć 11-letnich adminów.
Nie wiem, może bo sepleni? Może bo nie umie czytać? Jak się pyta jak ulepszyć działko na lvl2,
3? Pomyśl chwile
1-Seplenić może każdy.
2-Jak mają po 2h w grze to co się dziwić że nie wiedzą.
3-Czytanie ze zrozumieniem sprawdzane jest na każdym egzaminie do końca zasranego życia i uwierz lub nie jeśli nie
chcesz że ludzie do końca życia mają z tym problem.

A no i dzięki za pouczanie mnie.
@sHimi zapomniałem że to silencer nie adm. Ale chodziło mi o to co napisane wyżej-członek kadry.
Dobrze, nie znam się. Zrozumiałem że nie chcecie małego gnojka jako Silencera. Chciałem tylko dobrze. To nic złego chyba że lubię ten serwer i że chce go wspomóc co nie?
Obrazek
"To nie po wieku i wyglądzie ocenia się ludzi, lecz po intencjach oraz zachowaniu"
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie na Silencera [Crits][Timo ( ͡° ͜ʖ ͡°)]

Panowie nie tak ostro

Pogadałam sobie tak o, zupełnie nie w temacie, kilka dni wcześniej przed złożeniem podania z kandydatem. Muszę przyznać, że nie znałam jego wieku i dałabym mu więcej lat niż ma. A jakąś styczność z osobami w jego wieku i starszymi i młodszymi chcąc nie chcąc mam codziennie.
Timo wydaje się dojrzalszy niż rówieśnicy.

Jestem za tym żeby go przyjąć, co prawda nie ma za dużego doświadczenia i jego wiek to połowa mojego życia ale to przecież my możemy pokazać mu jak być dobrym silencerem prawda?

Ogólnie nie lubię przyjmować młodych ludzi, ale ten kandydat wydaje się spoko. Dużo musi się nauczyć zapewne ale niech się uczy tego od nas i razem z nami (jako społecznością miniguna wyższą niż randomowy gracz) ;>


procedura wygląda następująco:
1. ranga na forum
2. pierwsza dotacja
3. ranga na serwerze
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Podanie na Silencera [Crits][Timo ( ͡° ͜ʖ ͡°)]

sHimi pisze:Panowie nie tak ostro

Pogadałam sobie tak o, zupełnie nie w temacie, kilka dni wcześniej przed złożeniem podania z kandydatem. Muszę przyznać, że nie znałam jego wieku i dałabym mu więcej lat niż ma. A jakąś styczność z osobami w jego wieku i starszymi i młodszymi chcąc nie chcąc mam codziennie.
Timo wydaje się dojrzalszy niż rówieśnicy.

Jestem za tym żeby go przyjąć, co prawda nie ma za dużego doświadczenia i jego wiek to połowa mojego życia ale to przecież my możemy pokazać mu jak być dobrym silencerem prawda?

Ogólnie nie lubię przyjmować młodych ludzi, ale ten kandydat wydaje się spoko. Dużo musi się nauczyć zapewne ale niech się uczy tego od nas i razem z nami (jako społecznością miniguna wyższą niż randomowy gracz) ;>


procedura wygląda następująco:
1. ranga na forum
2. pierwsza dotacja
3. ranga na serwerze
I takie rozwiązanie sprawy chciałbym widzieć pod każdym podaniem c:
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na Silencera [Crits][Timo ( ͡° ͜ʖ ͡°)]

Palapower14 pisze:
sHimi pisze:Panowie nie tak ostro

Pogadałam sobie tak o, zupełnie nie w temacie, kilka dni wcześniej przed złożeniem podania z kandydatem. Muszę przyznać, że nie znałam jego wieku i dałabym mu więcej lat niż ma. A jakąś styczność z osobami w jego wieku i starszymi i młodszymi chcąc nie chcąc mam codziennie.
Timo wydaje się dojrzalszy niż rówieśnicy.

Jestem za tym żeby go przyjąć, co prawda nie ma za dużego doświadczenia i jego wiek to połowa mojego życia ale to przecież my możemy pokazać mu jak być dobrym silencerem prawda?

Ogólnie nie lubię przyjmować młodych ludzi, ale ten kandydat wydaje się spoko. Dużo musi się nauczyć zapewne ale niech się uczy tego od nas i razem z nami (jako społecznością miniguna wyższą niż randomowy gracz) ;>


procedura wygląda następująco:
1. ranga na forum
2. pierwsza dotacja
3. ranga na serwerze
I takie rozwiązanie sprawy chciałbym widzieć pod każdym podaniem c:
Ja też, zamykam.
Obrazek
Obrazek
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość