Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

Michał123
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2016, o 22:29

Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

1. Nick: michasiokoxu102,
2. Steam ID: STEAM_0:0:96215831,
3. Jak długo grasz na serwerze: 31h,
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Od mojego najlepszego kolegi,
5. Imię: Michał,
6. Wiek: 13,
7. Województwo: Mazowieckie,
8. Dlaczego chcesz silencera: Ponieważ czasami admini i Silencerzy nie mają czasu wchodzić na serwer i ogarniać ludzi, chciałbym również pomóc w opłacie serwera. A na serwerze czasami przebywam 2-3h,
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci: Nie,
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Tak oczywiście, że jestem wstanie płacić składkę,
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Mam mikrofon i jestem wstanie go używać,

Pozdrawiam michasiokoxu102.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2016, o 22:55 przez Michał123, łącznie zmieniany 1 raz.
Kubar906
Forumowy Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2016, o 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

Jestem na nie. Sądząc po Twojej dzisiejszej grze, nie znasz podstawowych mechanizmów serwera, nie wiedziałeś dziś chociażby co to za rtd Scary Bullets. Przepraszam, ale takie rzeczy Silencer powinien wiedzieć.
DrMietek
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 13:30
Lokalizacja: wawa

Re: Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

Znowu nie wiem, co powiedzieć. Nadal jestem zniesmaczony poprzednimi podaniami. Nie wypowiem się, zdecydujcie się sami - ja tylko podrzucam 2 jego ostatnie podania nota bene oba odrzucone.
viewtopic.php?f=41&t=608
viewtopic.php?f=41&t=611
"What this country needs are more unemployed politicians"
kelomelo
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2016, o 12:17
Lokalizacja: Przed komputerem.

Re: Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

Do Silencera, najlepiej gdybyś był po mutacji, ty nie jesteś.
Po dzisiejszych obelgach, które usłyszałem od Ciebie, sądzę, że nie nadajesz się na Silencera, bo teksty typu "twoja stara" nie są kulturalne.
Więc jestem na Nie.
#1Edit: W poprzednich podaniach pisałeś "gram miesiąc" a jeszcze wcześniej "dwa lata", zastanów się pisząc "i mutacja" w poprzednim, słysząc Cię dzisiaj sądzę, że z wiekiem też nas okłamałeś.
#2Edit: Kolejne kłamstwo? W Jeszcze starszym podaniu, napisałeś, że dowiedziałeś się o serwerze od "kolegi ignacy". To jest Youtuber i nie sądzę żebyś go znał prócz filmów.
#3Edit: Grając z tobą na serwerze byłeś strasznie w gorącej wodzie kompany, cały czas słyszałem teksty "ej wypowiesz się na forum?" lub "Dasz mi tak na forum"
#4Edit: Będąc z tobą na serwerze także usłyszałem kłótnię typu" Rusek:"Cyka" na to twoja reakcja powinna być całkiem inna a była "Sam jesteś suką"
Michał123
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2016, o 22:29

Re: Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

Po pierwsze ja przeprosiłem i nie chciałem się tak zachować, ale postaram się utrzymać moją kulturę i postaram się nie używać wulgaryzmów. Tak akurat się pytałem czy Wypowiesz się na forum czy dasz mi tak czy nie? A to od Ciebie zależy czy się wypowiesz czy nie. Wiedziałem tylko się chciałem innych graczy spytać czy oni wiedzą co to jest.
Awatar użytkownika
No Żegnam
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2016, o 16:22

Re: Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

Powiedziałem ze coś napisze na twoje podanie

Sugerujmy się wzorem viewtopic.php?f=41&t=313
Wymagania:
- osoba musi być kojarzona na serwerze w pozytywny sposób
a ty nie jesteś dobrze kojarzony
przez kelomelo
Do Silencera, najlepiej gdybyś był po mutacji, ty nie jesteś.
Po dzisiejszych obelgach, które usłyszałem od Ciebie, sądzę, że nie nadajesz się na Silencera, bo teksty typu "twoja stara" nie są kulturalne.
Więc jestem na Nie.
#1Edit: W poprzednich podaniach pisałeś "gram miesiąc" a jeszcze wcześniej "dwa lata", zastanów się pisząc "i mutacja" w poprzednim, słysząc Cię dzisiaj sądzę, że z wiekiem też nas okłamałeś.
#2Edit: Kolejne kłamstwo? W Jeszcze starszym podaniu, napisałeś, że dowiedziałeś się o serwerze od "kolegi ignacy". To jest Youtuber i nie sądzę żebyś go znał prócz filmów.
#3Edit: Grając z tobą na serwerze byłeś strasznie w gorącej wodzie kompany, cały czas słyszałem teksty "ej wypowiesz się na forum?" lub "Dasz mi tak na forum"
#4Edit: Będąc z tobą na serwerze także usłyszałem kłótnię typu" Rusek:"Cyka" na to twoja reakcja powinna być całkiem inna a była "Sam jesteś suką"
przez Kubar906
Jestem na nie. Sądząc po Twojej dzisiejszej grze, nie znasz podstawowych mechanizmów serwera, nie wiedziałeś dziś chociażby co to za rtd Scary Bullets. Przepraszam, ale takie rzeczy Silencer powinien wiedzieć.
a największa postawa bycia silencerem jest
Uwaga,
Silencer musi:
- znać i przestrzegać regulamin
Podsumowanie:
Masz zła opinie, tez mnie pytałeś czy rozpatrzę pozytywnie twoje podanie, wyzywanie innych graczy, kłamiesz(dojdziemy do tego), raczej nie znasz regulaminu.
Jestem na Nie twoje podanie jest negatywnie rozpatrzone przez innych graczy. ponad to na starym koncie wysłałeś już podanie na admina Orange i Crits które na Orange rozpatrzone negatywnie a Crits niby nie zamknięty temat ale tez jest negatywnie rozpatrzone.
viewtopic.php?f=11&t=562
viewtopic.php?f=41&t=563

kłamiesz np pod względem wieku (masz prawie 15 a potem nagle 13), przebytych godzin (według tamtych postach to lat),Nie wiadomo czy pod innymi tematami tez. Serwer nie potrzebuje Silencera/Admina który kłamie bo jak by miał nowy gracz zaufać dany serwer (np 100% crits) który Silencer/Admin jest kłamca, obraza innych, ma zero kultury i wlepi bana za nic. bo jak jeden Silencer/Admin jest taki to inni pewnie tacy sami. Silencer/Admin jest wizytówka serwera i byś źle reprezentował serwer od najgorszej strony

Mój post był edytowany jak by coś kelomelo ;)

Temat Do Zamkniecie ale Może ktoś napisze jeszcze co o tym sądzi
Michał123
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2016, o 22:29

Re: Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

No, ale ja was bardzo przepraszam. Chyba powiedziałem, że nie będę używał wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
No Żegnam
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2016, o 16:22

Re: Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

przez Michał123
No, ale ja was bardzo przepraszam. Chyba powiedziałem, że nie będę używał wulgaryzmów.
Raczej nie rozumiesz(o powinieneś jako osoba która stara się o Silencera). Bo nie chodzi na tylko o to ze byłeś wulgarny na serwerze tylko o Cało kształt które zostało wytoczone przez ze mnie i innych. Przepraszając Chcesz zbudzić litość innych? bardziej się pogrążasz. Moja sugestia jest taka kup sobie V.I.P.a jeżeli bardzo chcesz wesprzeć serwer.
kelomelo
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2016, o 12:17
Lokalizacja: Przed komputerem.

Re: Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

No Żegnam pisze:
przez Michał123
No, ale ja was bardzo przepraszam. Chyba powiedziałem, że nie będę używał wulgaryzmów.
Raczej nie rozumiesz(o powinieneś jako osoba która stara się o Silencera). Bo nie chodzi na tylko o to ze byłeś wulgarny na serwerze tylko o Cało kształt które zostało wytoczone przez ze mnie i innych. Przepraszając Chcesz zbudzić litość innych? bardziej się pogrążasz. Moja sugestia jest taka kup sobie V.I.P.a jeżeli bardzo chcesz wesprzeć serwer.
Ale on próbuje być miły, to nie jest branie na litość lecz kultura, ale i tak moja opinia się nie zmienia, prócz tego, że się do ciebie bardziej przekonałem po dzisiejszej grze, byłeś milszy, pomagałeś, ale dalej mój głos jest taki sam.
Michał123
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2016, o 22:29

Re: Podanie na Silencera [Crits][michasiokoxu102]

I obiecuje, że nie będę używał wulgaryzmów i tak robił.
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości