Podanie na Silencera [Crits][Trener]

mrkapral1
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 27 mar 2016, o 21:06

Podanie na Silencera [Crits][Trener]

1. Nick:Trener
2. Steam ID: 0:1:69059633
3. Jak długo grasz na serwerze:Gram jakies rok/dwa lata.
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze:sHimi
5. Imię:Adam
6. Wiek:14
7. Województwo:Śląskie
8. Dlaczego chcesz silencera:Chciałbym zostac Silencerm ponieważ:Często jak gram zdarza mi sie ,że dzieci 9lat krzyczą że cziter,lub coś w tym stylu i ze mi sie słuch psuje to to mało ważne.Wazne zeby osoby grające na serwerze nie musiały tego wysłuchiwać.Bądz jak sie wyzywają.
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci:Byłem Silencerem.
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer:Tak jestem.
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze:Posiadam wiem jak działa :P
#Edit:Na serwerze gram codziennie po 2-3h
Ostatnio zmieniony 28 mar 2016, o 12:39 przez mrkapral1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
#EPTF2 ZAWIADAKA
Forumowy Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 14 lut 2016, o 17:50
Lokalizacja: Bunkier Niemiecki
Kontakt:

Re: Podanie na Silencera [Crits][Trener]

jestem...ZA ;D
Lubię sHimi <3
Awatar użytkownika
poszkoleps
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 25 sie 2015, o 17:51

Re: Podanie na Silencera [Crits][Trener]

Teraz to nie wiem co sądzić :rose:
Ostatnio zmieniony 28 mar 2016, o 22:13 przez poszkoleps, łącznie zmieniany 2 razy.
Szczyciu
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2016, o 21:45
Lokalizacja: Zabrze

Re: Podanie na Silencera [Crits][Trener]

,że dzieci 9lat krzyczą /// Robisz podobnie
ze mi sie słuch psuje /// U ciebie to samo
Wazne zeby osoby grające na serwerze nie musiały tego wysłuchiwać /// Szczerze to lepiej żeby słuchały te dzieci niż ciebie :v
Bądz jak sie wyzywają. /// Twój argument jest inwalidą, robisz dokładnie to samo, jesteś chamski, uciekasz od kar, wyzywasz, prowokujesz i zachowujesz się jak typowe dzieci z podstawówki.

Na sieci na litere "D" został zbanowany na 2 tygodnie ze względu na wyżej wymienione powody, które robi NOTORYCZNIE.
Gdyby nie VIP z konkursu, miałbyś perma.

Dowód bana:

http://i.imgur.com/x0DEgHT.png?1

Prędzej zrobi wam patole na serwie niż porządek - stanowczo na NIE.
Nie robie to dla reklamy ani nic w stylu wtrącania się innych sieci, tylko dla dobra waszego serwera - widziałem i słyszałem.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie na Silencera [Crits][Trener]

Wow zaraz, zaraz napisałem na tak, ale to co napisał Szczyciu dało mi do myślenia. Mhmm tego się nie spodziewałem. Pozwolę sobię nie oceniać tego podania.
Hihi ;^
mrkapral1
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 27 mar 2016, o 21:06

Re: Podanie na Silencera [Crits][Trener]

Szyciu. To ,że raz Ragequita mialem na serwerze.Bana Dostalem za obraze admina który byl poprostu niesprawiedliwy:Nazwałem go "Cfel" I za to bana dostalem i musiałem jechac na urodziny to nie moja wina chyba.Nie wyzywam Ludzi tylko jego raz wyzwałem.
Szczyciu
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2016, o 21:45
Lokalizacja: Zabrze

Re: Podanie na Silencera [Crits][Trener]

Wyzywałeś się na rodziców z jakimś dzieckiem.
Zdominowałeś mnie fartem na asystach i tak się tym cieszyłeś w sposób prowokujący na mikrofonie krzycząc na mikrofonie (i kalecząc ŚP.Język angielski) "dominejszyn dominejszyn".
Do tego że notorycznie graczy wyzywałeś nie dasz rady się przyznać? (ale to już nie moja sprawa).
Wyzywałeś mnie od biedaków i że jesteś lepszy i bogatszy i masz skilla i inne tego typu pierdoły.
A co do wyzywania administracji (Pozyw) od "cfeli" to ze względu na twoje emocje bo dostałeś silenca za wyzywanie graczy.
Dla mnie ciągle prezentujesz typowe dziecko z podstawówki które jedynie o co się prosi to o wpierdol pasiorem.
kurde
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2016, o 22:18

Re: Podanie na Silencera [Crits][Trener]

Chciałbym zaznaczyć że petent dostał w sieci na D 7 banów. Ponadto notorycznie wyzywał lub prowokował graczy.

Chciałbym zaznaczyć że normalnie nie wypowiadalibyśmy się pod podaniem jako członkowie innej sieci, ale nie życzymy nikomu takich ludzi u siebie - szczególnie że ten ktoś ubiega się o jakiekolwiek stanowisko.
mrkapral1
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 27 mar 2016, o 21:06

Re: Podanie na Silencera [Crits][Trener]

Szyciu Nie ja sie wyzywałem tylko on mnie wyzywał ja grzecnie przyjmowałem to na klate licząc że admin wkoncu go zgaguje.Ja nie jeżdże po rodzicach to dla Podstawówki...
mrkapral1
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 27 mar 2016, o 21:06

Re: Podanie na Silencera [Crits][Trener]

Do:Kurde
7banów bo Pozyw Bawił sie ban hamerem i ogólnie banowali mnie na 1-2min...
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość