Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

Michasiokoxu102
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2016, o 16:47

Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

1. Nick: michasiokoxu102 ksrpla,
2. Steam ID: STEAM_0:0:96215831,
3. Jak długo grasz na serwerze: Na serwerze gram 2 lata na jednym serwie,
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem się od kolegi, który mnie na ten serwer zaprosił,
5. Imię: Michał
6. Wiek: 14 za 2 dni 15,
7. Województwo: Mazowieckie,
8. Dlaczego chcesz admina: Chce admina, dlatego, że chce umilać gre, zabawe, graczowi/vipowi lub innemu adminowi,
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci: Byłem z kolegami i nadal jestem,
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Jestem wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer,
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Mam mikrofon i jestem wstanie korzystać z niego na serwerze,
12. O mnie: Jestem doświadczony, umiem wszystkie komendy i ja myślę, że mógłbym zostać zatrudniony na okres próbny czyli (2 dni)
Pozdrawiam, michasiokoxu102 ksrpla. Proszę zgódźcie się.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2016, o 19:01 przez Michasiokoxu102, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
poszkoleps
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 25 sie 2015, o 17:51

Re: Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

Z podania niby ok, ale... można prosić o link do tego innego konta(btw. orange stoi powyżej 4 lat?)? I jeszcze powód nie zbyt mi pasuje, pamiętaj, że głównie admin/silencer jest do pilnowania porządku, może to miałeś na myśli i ja źle zrozumiałem... Jak wyjaśnisz to co napisałem wyżej to będę na tak.
Michasiokoxu102
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2016, o 16:47

Re: Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

Nastąpiła pomyłka na 1 serwerze 2 lata i na drugim serwerze 2 lata. Przepraszam, wybacz. I te konto już usunąłem. Nazywałem sie na nim Kozak z tf2.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2016, o 17:53 przez Michasiokoxu102, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

Dlaczego odrazu Admin? Naprawde tak ci się śpieszy? Na Orange jest mnóstwo adminów. Co rozumiesz przez zdanie ,,chce umilać gre, zabawe graczowi"?. Mało grałem na orange, tylko od sierpnia około i ciebie nie widziałem. Pewnie jestem ślepy. Możesz mi jeszcze napisać na jakim serwerze jesteś tym adminem z kolegami? Trochę padło pytań, narazie wstrzymuję się od głosu.
Hihi ;^
Michasiokoxu102
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2016, o 16:47

Re: Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

Jestem adminem na pewnym jailbreaku.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

,,pewnym jailbreaku"? To wiele wyjaśnia. Nie zmieniam swojego zdania co do głosu.
Hihi ;^
Michasiokoxu102
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2016, o 16:47

Re: Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

Ten Jailbreak się nazywa Jailbreak michasia, krismastera i krisstudia. ON jest prywatny ze trzeba podac haslo. Kolega tak zrobił i mnie dał na adma.
Michasiokoxu102
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2016, o 16:47

Re: Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

I jak poszkoleps odpowiedziałem Ci.


Nie pisz double postów.
edit@dajóm
Awatar użytkownika
poszkoleps
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 25 sie 2015, o 17:51

Re: Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

Michasiokoxu102 pisze:Ten Jailbreak się nazywa Jailbreak michasia, krismastera i krisstudia. ON jest prywatny ze trzeba podac haslo. Kolega tak zrobił i mnie dał na adma.
Aha, nie no super. I jednak będę na nie, widzę idziesz w ilość a nie jakość.
Michasiokoxu102
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2016, o 16:47

Re: Podanie na Administratora - [Orange] [michasiokoxu102]

Sorry ja nie umiem tłumaczyć. Ale myślałem, że zrozumiesz ja Cię nie zrozumiałem z tym "Z podania niby ok, ale... można prosić o link do tego innego konta(btw. orange stoi powyżej 4 lat?)? I jeszcze powód nie zbyt mi pasuje, pamiętaj, że głównie admin/silencer jest do pilnowania porządku, może to miałeś na myśli i ja źle zrozumiałem... Jak wyjaśnisz to co napisałem wyżej to będę na tak" I sorry miałem powiedzieć tak mam to na myśli, jakbyś mógł to jeszzce odpowiedz. Lecz sorry, bo ja nie umiem tak dobrze tłumaczyć i aurat tego nie zrozumiałem.
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość