Podanie o Admina [Orange][PoKeR]

Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Podanie o Admina [Orange][PoKeR]

Wymagania
- przynajmniej 15 lat:
14 lat;
- mikrofon: nie posiadam nadal, bo posiadam narazie inne ważniejsze wydatki. Może na święta coś skołuję;
- mutacja: jak nie mam mikrofonu to mutacja nie jest wymagana, ale ok. Przechodzę ją właśnie;
- osoba musi być kojarzona na serwerze w pozytywny sposób: jak naskarżyłem na Makorma to niektórzy ,,pstryk!" i odrazu przestali się ze mną zadawać, albo udają, ale tak to chyba jestem dobrze kojarzony.

Admin musi
- znać i przestrzegać regulamin: wykuty jak wiersz na pamięć;
- dostosowywać się do moich poleceń i akceptować wyższość mojego zdania nad jego zdaniem: Lady sHimi najważniejsza;
- płacić dotacje na serwer co miesiąc (5zł przelew lub 11 zł i kilka groszy smsem): Będę płacił to jest oczywiste. Najprędzej zapłacę 5 grudnia (imieninki i pieniążki), a zapłacę odrazu za 2 miesiące, by był spokój i, by nie było tych problemów z płaceniem po terminie.

Wzór
1. Nick:๖ۣۜPoKeR >:(;
2. Steam ID:STEAM_0:1:75671390;
3. Jak długo grasz na serwerze:Gdzieś od początku sierpnia;
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze:Z wyszukiwarki serwerów lecz pierwszy raz zobaczyłem ten serwer u Micha;
5. Imię:Krystian;
6. Wiek:14 lat;
7. Województwo:Mazowieckie;
8. Dlaczego chcesz admina:Byłem kilka miesięcy tutaj silencerem i mutowałem, kickowałem wiele osób, które używały Lmaoboxa, aimbota. Mutowałem dzieci które robiły sobię koncerty The Voice of Poland na serwerze, lecz nie raz trafiały się takie chamy które miały gdzieś moje ostrzeżenia i nawet gdy wywaliłem osobnika to ten i tak właził na serwer. Możliwość banowania niezmiernie by ułatwiła, by mi sprawę gdy typ z aimem 5 raz włazi na serwer. Spawnkill szpiegiem, tia... Oprócz tego to normalne pilnowanie porządku.
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci:Tutaj jako Silencer;
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer:Tak, jestem w stanie;
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze:Nie, lecz mogę porozumiewać się pisemnie.

Coś odemnie
1. Gram na serwerze codziennie;
2. będę płacił smsem;
3. regulamin znam na pamięć i go przestrzegam. Jak ktoś próbuje mi narzucić coś czego nie ma w regulaminie to najczęściej pytam się sHimi;
4. komendy nie są mi obce do dzisiaj ogarnę wszystkie komendy admina na pamięć.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania. Proszę ocenić go sprawiedliwie, dziękuję :).
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Pasjonat Chleba
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2015, o 14:34

Re: Podanie o Admina [Orange][PoKeR]

Poker? Poker to osoba której można zaufać, jeśli chce się na przykład kupić czapki czy coś w tym stylu. Bywa często na serwerze i zbliża się do bywalców serwera, jeśli to możliwe. Jest też dobrym kolegą, ale nie piszę tej opinii właśnie z tego powodu. Wie co to regulamin. Osobiście jestem "za"! :) :)
Nie, nie jestem tym za kogo mnie uważasz. Przeważnie.
ImNotFriendly
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2015, o 14:39

Re: Podanie o Admina [Orange][PoKeR]

Moim zdaniem on moze byc adminiem nie raz sam widziałem jak kickował tych którzy spawnkillowali darli sie i on kickował nawet jak grał w inna gre to napisałem do niego by wszedł na serva i zkicował dziecko zrobił to wiec dla mnie on Moze byc adminem :D
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie o Admina [Orange][PoKeR]

Jedna sprawa, by nie było, że ,,głosujcie na mnie, bo się opłaca!". Pasjonata, Friendly i Bipiego poprosiłem, by ocenili podanie normalnie jak zwykły człowiek, a nie, bo ,,kolega". Jak nie chcieli to ich sprawa, ale chciałem tylko poinformować, że do niczego takiego nie doszło.

๖ۣۜPoKeR >:(: viewtopic.php?f=11&t=526
๖ۣۜPoKeR >:(: Tylko proszę o ocenę sprawiedliwą
๖ۣۜPoKeR >:(: A nie, że ,,kolega", bo to jest bez sens
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Preze$Exe
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław, No ten tego daleko dość

Re: Podanie o Admina [Orange][PoKeR]

Obrazek

Na tak gracz jak najbardziej ogarnia, jest miły etc. W jego przypadku wiek nie jest przeszkodą. [ WCALE NIE CZEKAMY AŻ SHIMI WBIJE NA FORUM ;-;]
Obrazek

Słabi zginą, synu wiesz to, zresztą weź ich pomiń
Bo tnę jak niewidomy fryzjer z sekatorem w dłoni
Awatar użytkownika
Konfucjusz
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2015, o 13:15
Lokalizacja: Polsza

Re: Podanie o Admina [Orange][PoKeR]

Jestem za
Obrazek
"Kto zna cel może podjąć decyzję.
Kto podejmie decyzję, odnajdzie spokój."

Konfucjusz
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie o Admina [Orange][PoKeR]

Dobra będę za.
ale UWAGA BO TO GEJ
chować tyłki ;P
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie o Admina [Orange][PoKeR]

Czuje się obrażony. To nie jeden twój wybryk panno sHimi. Zara będzie skarga
Tak w ogóle: wtf ?
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Preze$Exe
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław, No ten tego daleko dość

Re: Podanie o Admina [Orange][PoKeR]

Zamykam.
Obrazek

Słabi zginą, synu wiesz to, zresztą weź ich pomiń
Bo tnę jak niewidomy fryzjer z sekatorem w dłoni
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości