Podanie o Silencera [ORANGE] [PoKeR]

Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Podanie o Silencera [ORANGE] [PoKeR]

Nick: PoKeR;
Steam ID: STEAM_0:1:75671390;
Jak długo grasz na serwerze: Od początku sierpnia;
Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Z wyszukiwarki serwerów;
Imię: Krystian;
Wiek: 14 lat;
Województwo: Mazowieckie;
Dlaczego chcesz Silencera: Ponieważ jest to mój ulubiony serwer (i przy okazji prawie tylko na nim gram) oraz gram na nim codziennie, czasami co 2 dni. Mógłbym mutować gości którzy mikrofonu używają nie do porozumiewania się tylko do piszczenia, oraz kickował bym ludzi spawnkillujących. Ogólnie pilnował bym porządku gdy nie ma admina, innego silencera obecnie na serwerze;
Czy byłeś już adminem w innej sieci: Nie, nie byłem;
Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Owszem jestem w stanie;
Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: No mikrofonu niestety nie mam, lecz gdybym miał go korzystał bym z niego. Mogę porozumiewać się pisemnie.

Coś odemnie: Myślę, że jestem dobrze kojarzony na serwerze, mam taką myśl ponieważ jestem miły i nie korzystam z wulgaryzmów. Znam oraz przestrzegam regulamin, a dotację płacić będę smsem i pierwszą dotację będę mógł wpłacić od zaraz. Wystarczy podać jakiego smsa mam wysłać. Znam komendy silencera sm_gag itp. To wszystko, teraz tylko czekać na odpowiedź. :-)
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2015, o 22:03 przez >>PoKeR<<, łącznie zmieniany 2 razy.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Konfucjusz
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2015, o 13:15
Lokalizacja: Polsza

Re: Podanie o Silencera [ORANGE] [PoKeR]

Jestem na tak, dobry człowiek, ogarnięty, aktywny i chętny do pomocy. Bez żadnych uwag
Obrazek
"Kto zna cel może podjąć decyzję.
Kto podejmie decyzję, odnajdzie spokój."

Konfucjusz
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie o Silencera [ORANGE] [PoKeR]

Cześć, zdaję sobię sprawę z tego iż cierpliwość jest cnotą. Zauważyłem też, że sporo ludzi zobaczyło moje podanie. Lecz nikt nie napisał czy nadał bym się na owego Silencera, tylko Konfucjusz. Werdykt może jeszcze poczekać tylko zdziwiłem się, że nikt nie pisze. Jak oglądałem inne podania to ludzie oceniali osobę po min. 2 godzinach, a ja czekam 4 dni i nic...
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Kaleka
Forumowy Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: 8 mar 2015, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Podanie o Silencera [ORANGE] [PoKeR]

Jestem na nie :mrgreen:
Wszyscy jesteśmy kalekami
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie o Silencera [ORANGE] [PoKeR]

Miło by było abyś podał powód dla którego nie zgadzasz się, by awansowano mnie na Silencera. Czytałem twoje posty i w 80 - 90 % zawsze piszesz ,,na nie" lecz rzadko kiedy owe powody podajesz Kaleko :)
Hihi ;^
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie o Silencera [ORANGE] [PoKeR]

Kaleka usiłuje być trollem ;>
a co do braku wypowiedzi, to zapewne słaba aktywność adminów na forum...

a ja Cię przyjmuję, proces rekrutacji będzie przebiegał tak samo jak w innych przypadkach (jak masz wątpliwości to zobacz na stare podania)
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości