Podanie [War3] Poro

Awatar użytkownika
Poro
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 6 maja 2015, o 13:14

Podanie [War3] Poro

1. Poro
2. STEAM_0:1:40851612
3. Gram od 2 lat, grałem jeszcze na starym Warze przed upadkiem. Teraz gram od niedawna.
4. O serwerze dowiedziałem się od znajomych.
5. Dawid (Wadid)
6. 17
7. Wielkopolskie
8. Obecnie jest mało grających adminów, na serwerze często siedzą małe dzieci nadużywające mikrofonu, które bardzo wszystkich irytują, ale też są osoby, które wchodzą na spawn przeciwnika i nie da się przez nich grać.
9. Chciałem startować na admina na tutejszym byłym serwerze Deathrun, ale niestety upadł.
10. Tak
11. Tak
Tako rzecze Poro the King/Rogue the X-Men.

Obrazek

Obrazek
Zając
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwie 2015, o 16:51

Re: Podanie [War3] Poro

Gameware ;> mało kto to pamięta
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Podanie [War3] Poro

Zadajmy sobie jedno pytanie: czy ten człowiek jest rzeczywiście godny zaufania? Czy wierzysz w Boga chłopczyku? Czy byłbyś w stanie poświęcić się dla dobra Kościoła? Pewnie nie. Taka osoba nie powinna być adminem. Ale to przecież przemyślenia, które zginą w tłoku innych wypowiedzi, za które pewnie wyłożono ładną sumkę.

EDIT:

Zmieniam zdanie (pieniądze potrafią przekonać człowieka) - jest to osoba pełna wiary w Boga i Kościół. Na pewno będzie potrafił zasłużyć się naszej małej społeczności.
:rose:
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Podanie [War3] Poro

Tak.
Znam go dosyć długo i mogę na nim polegać w dodatku adminów brak, kolejny w ekipie się przyda. Jeżeli zostanie przyjęty, to ze względu na krótki czas gry, będzie pod wzmożoną obserwacją, moją jak i opiekuna wara. Moja aprobata nie zamyka tematu, to że ja jestem na tak, wcale nie znaczy, że Poro zostanie adminem. Tak więc bracia, do urn!


@Dayum. Tak się składa, że Poro, za mój przychylny głos przyjął komunię pod postacią wina oraz podpisał cztery artykuły praskie. Jak więc widzisz niezłe ziółko z tego naszego Poro...
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Awatar użytkownika
Misiu
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 22 gru 2014, o 21:31
Lokalizacja: La Suze-sur-Sarthe i Briollay

Re: Podanie [War3] Poro

Miałem sen w którym biegałem po lesie i nagle zobaczyłem ptaka. To nie byle jaki ptak tylko złoty. Widziałem go a on mnie, ja go, on mnie, ja go ,on mnie. I odleciał pozostawiając złote piórko.

Jestem na tak.
Awatar użytkownika
Qwizipkill93_PL
Forumowy Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 13:37

Re: Podanie [War3] Poro

@up lol


Też jestem na tak.
Nic dodać nic ująć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Podanie [War3] Poro

Miałem pisać, że nie...
Ale dzisiaj rano otrzymałem kopertę której zawartość mnie przekonała.
JAK NAJBARDZIEJ NA TAK.

( koperta to żart. )
By fire be purged!
Awatar użytkownika
Shaiva
Moderator
Posty: 104
Rejestracja: 7 sty 2015, o 17:15

Re: Podanie [War3] Poro

To my dalej mamy opiekuna? No nieważne, niech będzie, że na tak (tylko kup sobie jakieś ładne czapki bo to wiocha, żeby admin taki biedny latał)
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
I żem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę…
Awatar użytkownika
Misiu
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 22 gru 2014, o 21:31
Lokalizacja: La Suze-sur-Sarthe i Briollay

Re: Podanie [War3] Poro

Shaiva pisze:To my dalej mamy opiekuna? No nieważne, niech będzie, że na tak (tylko kup sobie jakieś ładne czapki bo to wiocha, żeby admin taki biedny latał)


Najlepiej kup sobie 4 unu.

warn
edit@dayum
Awatar użytkownika
MadDwarf
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:53

Re: Podanie [War3] Poro

Obrazek

A więc, na tak.
RIP Old MadDrafts, New MadDrafts will rise.
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość