[Podanie]ßlØØd

Tutaj trafiają durne posty ...
Blut
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 3 sty 2015, o 16:57

[Podanie]ßlØØd

1. Nick:ßlØØd
2. Steam ID:STEAM_0:0:67426611
3. Jak długo grasz na serwerze:Lipiec 2013
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze:Ze Server Lista
5. Imię:Damian
6. Wiek:16 lat i 8 miesięcy
7. Województwo:Lubelskie
8. Dlaczego chcesz admina:Ponieważ , gdyż kiedyś nim byłem i wogule to ludzie mnie lubieli na osiedlu i bylem szanowany przez nich.Potem zrobiłem głupstwo za co rzałuje do teras i nie wiem co mi do łpa szczeliło ze ja to zrobił.Na świenta byłem w kościele wyspowiadałem się za to , wienc chyba jestem juz w nieco lepszej sytuacji.Obiecuje ze nigdy czegos takiego nigdy bym nie zrobil juz bo wewnatrz jeste milym wrazliwym i bardzo spokojnym chlopcem o dobrym sercu , a to to byla tylko chwila slabosci.Komendy i te wszystko to ja znam bo juz kiedys jak bylem to bylem z pol roku czy nie wiecej tutaj panowalem porzondku na tej serwerze i bardzo dobrze mnie to wychodzilo bo ogarnialem.Nie naduzywalem swojej mocy tak jak niektorzy ze ciagle sobie wpisują takie coś i mają wiecej od randomuw graczy uprawnien , ale ja taki nie jestem.Ogolnie to ja mam prawie 850 godzin w fortresa , ale ja duzo przegrał na orange bo to bedzie ze kilkaset godzin bo pamietam ze na gametrackerze to ja w śćisłej czołuwce byłem.Tak poza wszystkim to nikt na mnie nie narzekal bo dobrze pelnilem swoje obwowiazki.Teraz to ja wiencej czasu mam to chetnie bym sobie pogral na tym serwerze i wgl , ale nie wiem co bedzie bo to wszystko to zalezy od shimi.
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci:Nie rozumiem pytania.w playu mam
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer:Oczywiście
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze:No ta
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: [Podanie]ßlØØd

Hahah jesli zaczniesz uzywac poprawnej polszczyzny i bedziesz serwa odwiedzal czesciej to jestemna tak :)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: [Podanie]ßlØØd

Człowiek, który zbanowany cały serwer - świetny kandydat.
Pomijając to uważam, że admin powinien mieć trochę większą znajomość ojczystego języka.
:rose:
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: [Podanie]ßlØØd

Jeśli to ma być na serio to nope, nope, nope i jeszcze raz nope.
Raz widziałem, nic tylko wyzywa, podziękuje.
+ Kiedyś dostałeś szanse, zbanowałeś cały server.
To jest kpina a nie podanie.
By fire be purged!
Blut
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 3 sty 2015, o 16:57

Re: [Podanie]ßlØØd

ale ja nie bende
K1bo_PL

Re: [Podanie]ßlØØd

RLY ? Blood lubię cię ale chyba robisz sobie jaja. Wydaje mi się że temat do zamknięcia
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: [Podanie]ßlØØd

co to jest?
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
FreQuer
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 10 gru 2014, o 18:27
Lokalizacja: warszawa

Re: [Podanie]ßlØØd

Ja tam zwykłym graczem jestę, ale @up co to jest? Rozumiem, że żartu ma być trochę, ale podanie na admina - poważna sprawa... Poza tym, spróbuj napisać to na serio i wtedy admini cię osądzą.
Chyba nie powinienem tu pisać... Przepraszam
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: [Podanie]ßlØØd

każdy może tu pisać bo ma choćby najmniejsze pojęcie o serwerze lub kandydacie
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
FreQuer
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 10 gru 2014, o 18:27
Lokalizacja: warszawa

Re: [Podanie]ßlØØd

sHimi pisze:każdy może tu pisać bo ma choćby najmniejsze pojęcie o serwerze lub kandydacie
O serwerze mam, i to spore, ale o kandydacie wiem tylko jaki ma lvl w osu i jaki ma telefon ;_;
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość