Skarga na Gibus the killer

Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Skarga na Gibus the killer

Cześć, a więc Gibus zaczął mnie wyzywać, za spawncamp itp itd.
Po prostu zostawie screeny.
http://imgur.com/a/luykU
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Skarga na Gibus the killer

W żadnym z podanych screen'ów nie zwracał się on bezpośrednio do Ciebie.
Btw. jesteś wyzywany przez większość serwera, więc pewnie masz racje, że chodziło tutaj o twą osobę, ale to nie zmienia faktu, że ani razu nie pojawił tam się twój nick. :)

Proponuje gag'a i ostrzeżenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na Gibus the killer

meldi pisze:W żadnym z podanych screen'ów nie zwracał się on bezpośrednio do Ciebie.
Btw. jesteś wyzywany przez większość serwera, więc pewnie masz racje, że chodziło tutaj o twą osobę, ale to nie zmienia faktu, że ani razu nie pojawił tam się twój nick. :)

Proponuje gag'a i ostrzeżenie.
Nie przesadzaj, widzę, że tylko gibus mnie hejtuje ;) Ale już nie zaczynajmy tego tematu
http://imgur.com/a/XJGo6
Na screenie widać, że mnie obraża, bo podał link do mojego profilu ( zmieniłem id więc link nie zadziała) i paru innych graczy
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Skarga na Gibus the killer

Informacyjnie, jako że Gibus się ze mną skontaktował,
wrzucam rozmowę związaną z tym tematem.


PasteBin

Jak dla mnie panom brakuje piątej klepki i postanowili sobie życie urozmaicić wyzywaniem się nawzajem.
Proponuje karę dla obu.


Pozdrawiam ;]
By fire be purged!
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: Skarga na Gibus the killer

Jeśli tak to wygląda, obaj powinni dostać karę.
Jeśli już piszeszecie skargę, to miejcie na uwadze że wy też możecie dostać karę za swoje zachowanie.
Pozatym, serio nie ma już innych sposobów na takie sprawy tylko wyzywanie?
nwm :O
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Skarga na Gibus the killer

Wyzywanie jest najbardziej skuteczne i zabawne!
Obrazek
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: Skarga na Gibus the killer

meldi pisze:Wyzywanie jest najbardziej skuteczne i zabawne!
I przy tym najbardziej żałosne. Sam czasami zaczepiam dzieci (wszelkie skojarzenia off) drące się na mikro, ale nie mówię co ja im tam z matkami nie robiłem.
nwm :O
Gibus the Killer
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, o 13:01

Re: Skarga na Gibus the killer

Szanowny Użytkowniku Zimelele skoro mówisz ze tylko ja cie wyzywam to dlaczego nikt prawie cie nie lubi dajmy na ten przykład hugona wiesz którego albo mojego kolege Ziomeq przeprosił cie chociaż bo mu nic nie zrobiłeś ale ja cie przeprosze jak . zobaczysz na to co zrobiłeś kiedy 1 raz wbiłem na serwer dla przypomnienia zaczełeś mnie wyzywać od narządów płciowych damskich i męskich , zaczełeś perfidnie spawnkillowac tak ze nawet nie dało sie wyjść ze spawna , i do tej pory to robisz mam nadzieje że przemyślisz swoje zachowanie i nie gadaj bzdur ze tylko ja ciebie wyzywam jak połowa serwera cie obgaduje za plecami mówią ze jesteś zjebem itp. ;)
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na Gibus the killer

Gibus the Killer pisze:Szanowny Użytkowniku Zimelele skoro mówisz ze tylko ja cie wyzywam to dlaczego nikt prawie cie nie lubi dajmy na ten przykład hugona wiesz którego albo mojego kolege Ziomeq przeprosił cie chociaż bo mu nic nie zrobiłeś ale ja cie przeprosze jak . zobaczysz na to co zrobiłeś kiedy 1 raz wbiłem na serwer dla przypomnienia zaczełeś mnie wyzywać od narządów płciowych damskich i męskich , zaczełeś perfidnie spawnkillowac tak ze nawet nie dało sie wyjść ze spawna , i do tej pory to robisz mam nadzieje że przemyślisz swoje zachowanie i nie gadaj bzdur ze tylko ja ciebie wyzywam jak połowa serwera cie obgaduje za plecami mówią ze jesteś zjebem itp. ;)
Fajnie gdybyś dał dowody, że cie wyzywałem od narządów płciowych i cie spawnkillowałem. A Ziomeq to powiedział, że gram pyro, czyli klasą dla f2p, a potem powiedział, że przeprasza bo jednak to dobra klasa xD.
Ale to że obgaduje mnie połowa serwera, nie zwalnia cie z faktu, że mnie wyzywałeś i pamiętasz jak ostatnio wyzywałeś całą drużyne red bo nie mogłeś ze spawna wyjść na flipie?
Gibus the Killer
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, o 13:01

Re: Skarga na Gibus the killer

"Fajnie gdybyś dał dowody, że cie wyzywałem od narządów płciowych i cie spawnkillowałem. A Ziomeq to powiedział, że gram pyro, czyli klasą dla f2p, a potem powiedział, że przeprasza bo jednak to dobra klasa xD.
Ale to że obgaduje mnie połowa serwera, nie zwalnia cie z faktu, że mnie wyzywałeś i pamiętasz jak ostatnio wyzywałeś całą drużyne red bo nie mogłeś ze spawna wyjść na flipie?"

dobrze i żałuje że ich wyzwałem ale to nie zwalnia też ciebie z faktu abyś sie też uspokoił i przemyślał to co chcesz powiedzieć 2 razy ja zapomniałem o tej zasadzie i troche mnie poniosło bo przyszedłem na ten serwer se pograć a tu taki zimelele sobie wchodzi spy stabuje mnie po respie tak cały czas jak juz zabijam wbijasz pyrem i to samo i cały czas
ciebie też by nie poniosło? :ugeek: ;)
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017, o 13:28 przez Gibus the Killer, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości