Skarga na Kamila Starczewskiego

Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Skarga na Kamila Starczewskiego

Chyba się szanowni państwo lekko zapędzają, gdyby bany miały iść za toksyczność to połowa serwera byłaby zbanowana :)
Na czele z Waszymi dobrymi ziomkami - stałymi graczami.
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Re: Skarga na Kamila Starczewskiego

Pisałem to ale usunięto mój post :(
I w sumie faktycznie pamiętam jak nawet ty B4CKU się plułeś na mnie i całe [DT] jacy my to nie jesteśmy chujowi i, że jestem tak słaby, że szkoda ci na mnie czasu na MGE tracić, więc pozdro.
A ten typek jest prawilniakiem i nie powinno się go pod żadnym pozorem karać (ewentualnie upomnieć ale on i tak zrobi jak chce).
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2016, o 20:53 przez Freestate, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Preze$Exe
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław, No ten tego daleko dość

Re: Skarga na Kamila Starczewskiego

Chyba wiem jaki administrator dostałby na pierwszym miejscu bana :) W takim razie co proponujesz?
Obrazek

Słabi zginą, synu wiesz to, zresztą weź ich pomiń
Bo tnę jak niewidomy fryzjer z sekatorem w dłoni
The Back
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 10 gru 2015, o 13:30

Re: Skarga na Kamila Starczewskiego

Freestate, ja przynajmniej nie cisnę po twoich rodzicach jak robił to kamil, i poza tym uważam mge za strate czasu. Nie tylko granie z tobą na mge, ale wogóle. Ja gram dla zabawy, nie po to żeby sie dowiadywać kto jest lepszy.
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Skarga na Kamila Starczewskiego

Dla pana kamila leci gag na tydzień, w sumie pgag, ale jak się upomni po tygodniu to będzie do zdjęcia i będziemy obserwować dalsze działania.
Proszę któregoś admina o udzielenie kary jak i napisanie tutaj gdy to się zrobi, by się nie dublować ;>
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na Kamila Starczewskiego

Preze$Exe pisze:Chyba wiem jaki administrator dostałby na pierwszym miejscu bana :)
Ja? :3
Hihi ;^
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Skarga na Kamila Starczewskiego

>>PoKeR<< pisze:Mnie też dzisiaj obrażał, ale myślałem, że robi to dla jaj, jak to robie na przykład z Solo Medykiem. Spotkam go na serwie to wlepie mu bana, chyba, że ktoś mnie przechytrzy (ale patrząc, że skarga stoi już kilka dni, a on dalej nie ma bana ty chyba adminom nie chce się go banować).
Albo reagują tak samo jak ty; dadzą bana za drugim razem, pozatym admin nie maszyna, cały czas nie będzię na na niego czekał na serverze.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na Kamila Starczewskiego

La Feuille De Chou pisze:
>>PoKeR<< pisze:Mnie też dzisiaj obrażał, ale myślałem, że robi to dla jaj, jak to robie na przykład z Solo Medykiem. Spotkam go na serwie to wlepie mu bana, chyba, że ktoś mnie przechytrzy (ale patrząc, że skarga stoi już kilka dni, a on dalej nie ma bana ty chyba adminom nie chce się go banować).
Albo reagują tak samo jak ty; dadzą bana za drugim razem, pozatym admin nie maszyna, cały czas nie będzię na na niego czekał na serverze.
Nigdzie nie powiedziałem, że admini mają na niego czekać na serwerze. Napisałem, że jak go spotkają. :)

edit@Lech; powiedziałeś, że adminom nie chce się go zbanować, a ja odpowiedziałem ci że to NIE wynika z braku chęci, a z takiej a nie innej częstotliwości przebywania na serverze :)
Hihi ;^
The Back
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 10 gru 2015, o 13:30

Re: Skarga na Kamila Starczewskiego

sHimi pisze:Dla pana kamila leci gag na tydzień, w sumie pgag, ale jak się upomni po tygodniu to będzie do zdjęcia i będziemy obserwować dalsze działania.
Proszę któregoś admina o udzielenie kary jak i napisanie tutaj gdy to się zrobi, by się nie dublować ;>
http://www120.zippyshare.com/v/M6hrOFub/file.html
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości