Hipokryzja Palapowera

Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Hipokryzja Palapowera

sHimi pisze:Oczywiście, bo minigun to instytucja publiczna i wy płacicie tam za granie, więc możecie wymagać, że codziennie te same osoby, będą dostawały upomnienia za to samo ;>
Ja na przykład z 2 dni temu wlazłem raz na spawna skautem, zabiłem 3 osoby, wybiegłem i dostałem kicka prawdopodobnie od Foxa coś tam. Był tam też Palapower, ale on raczej by czegoś takiego nie zrobił. Wlazłem na spawn pierwszy raz w ogóle na tej mapie, a w tym kicku nie było nawet żadnej informacji dlaczego dana osoba mnie wywaliła.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Hipokryzja Palapowera

>>PoKeR<< pisze:Ja na przykład z 2 dni temu wlazłem raz na spawna skautem, zabiłem 3 osoby, wybiegłem i dostałem kicka prawdopodobnie od Foxa coś tam. Był tam też Palapower, ale on raczej by czegoś takiego nie zrobił. Wlazłem na spawn pierwszy raz w ogóle na tej mapie, a w tym kicku nie było nawet żadnej informacji dlaczego dana osoba mnie wywaliła.


Złóż skargę na kogoś!
Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Hipokryzja Palapowera

meldi pisze:
>>PoKeR<< pisze:Ja na przykład z 2 dni temu wlazłem raz na spawna skautem, zabiłem 3 osoby, wybiegłem i dostałem kicka prawdopodobnie od Foxa coś tam. Był tam też Palapower, ale on raczej by czegoś takiego nie zrobił. Wlazłem na spawn pierwszy raz w ogóle na tej mapie, a w tym kicku nie było nawet żadnej informacji dlaczego dana osoba mnie wywaliła.


Złóż skargę na kogoś!
Zamierzam na fox bo jest przyjebany i jedyne co robi to straszy gagami, mutami, kickami itd
Hihi ;^
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Hipokryzja Palapowera

No i dobrze, bo nie mam się już gdzie wypowiadać. :p
Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Hipokryzja Palapowera

meldi pisze:No i dobrze, bo nie mam się już gdzie wypowiadać. :p
Trzeba jakoś rozruszać forum lol.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Makorm Marley
Forumowy Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2015, o 11:47
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Re: Hipokryzja Palapowera

Ale aktywność !
Obrazek
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Hipokryzja Palapowera

Pisałam wczoraj post, ale widze, że się oczywiście nie zapisał, bo tak sie dzieje jak ktos jednoczesnie daje w tym samym czacie post. no cóż w takim razie mój ważny post został wybity przez wasz śmieciowy.

W każdym razie:
Palapower będzie ostrzegał osoby, które czynią jakieś przewinienia po raz pierwszy.
Osoby, które regularnie łamią regulamin nie będą dostawały ostrzeżenia.

Pozdrawiam
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości