1. Imię:Adam
2. Nick:KwZniwiarz
3. Wiek:15
4. Dlaczego chcesz moderatora:Bo lubie to forum i chętnie je wspomoge
5. Czy byłeś/byłaś już moderatorem na jakichś innych forach? Niet
6. Dział, w jakim chcesz moderatora:100%crits
Powtarza się moja historia, wszyscy będą na nie a shimi i tak cię przyjmie
co nie zmienia faktu że jestem na tak, kolo raczej ogarnięty, jeżeli czegoś nie będzie wiedział to najwyżej mu podpowiem co i jak, tak jak prezesowi :3