Podanie o Silencera [Orange] [CezeX11]

Awatar użytkownika
Kondziu90
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 27 maja 2016, o 12:03

Re: Podanie o Silencera [Orange] [CezeX11]

13 lat no ok niby niema dla tej rangi ograniczenia wiekowego, brak mikrofonu no jest to w wymaganych rzeczach w podaniu fakt faktem że to jedna z najmniej istotnych rzeczy w podaniu, kalkulując wszystkie za i przeciw i dodając do tego że mam dobry dzień dał bym mu szansę :P (hajs musi się zgadzać ale ciiiii) Dziękuję. Dobranoc :3
Awatar użytkownika
CezeX11
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 9 maja 2016, o 19:32

Re: Podanie o Silencera [Orange] [CezeX11]

SirSadley pisze:To, że nie ma mikro chyba nie powinno być problemem, ponieważ obecni Silencerzy/Admini raczej za dużo z niego nie korzystają (praktycznie nie używają wcale). Silencer ma charakterystyczny kolorek czcionki na czacie, która w większym lub mniejszym stopniu wyróżnia się na ekranie. Może płacić więc raczej nie powinno być problemów z przyjęciem go na Silencera. Trochę na serwerze grasz przynajmniej z tego co widzę. Myślę, że jak będziesz grał częściej to nie będzie problemu. Wydajesz się być miłą osobą, więc jestem na Tak.


Pozdrawia chory na umyśle Ayo
Również pozdrawiam
Obrazek[url=steam://friends/add/76561198269119785]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
CezeX11
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 9 maja 2016, o 19:32

Re: Podanie o Silencera [Orange] [CezeX11]

Kondziu90 pisze:13 lat no ok niby niema dla tej rangi ograniczenia wiekowego, brak mikrofonu no jest to w wymaganych rzeczach w podaniu fakt faktem że to jedna z najmniej istotnych rzeczy w podaniu, kalkulując wszystkie za i przeciw i dodając do tego że mam dobry dzień dał bym mu szansę :P (hajs musi się zgadzać ale ciiiii) Dziękuję. Dobranoc :3
Dzięki za odpowiedź
Obrazek[url=steam://friends/add/76561198269119785]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie o Silencera [Orange] [CezeX11]

Sorry zapomniałam o tym podaniu, jakoś mi umknęło

myślę, że możemy dać szansę :)

także uruchamiamy standardową procedurę:
1. ranga na forum
2. pierwsza dotacja
3. ranga na serwerze
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości