Podanie na Silencera [100% Cdrits][DobryEmoPL]

Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Podanie na Silencera [100% Cdrits][DobryEmoPL]

Taki lekki offtop ale wiesz Duda nadchodzi :)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
DobryEmoPL
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2015, o 22:25
Lokalizacja: Polska, Świętokrzyskie, Końskie
Kontakt:

Re: Podanie na Silencera [100% Cdrits][DobryEmoPL]

okej fajnie się bawiłem na minigun orange, ale to że mam zas**ną dysgrafie mam niedowage i jestem o 2 lata opużniony w nauce, to jeszcze żeby mi było mało jestem poniżany jako za***ne dziecko które pisać nieumie, :cry: i przy okazji sami sie spytajcie sHimi (jeżeli ktoś te Dałnowate dziecko jesz czyta [czyli mnie]:cry: ) czy żeczywiście zaproponowała mi tom posade.
:cry: :cry: :cry: :cry: Najlepiej zbanujcie mie za nic na stronie i serwerze :cry: żebym już tu nie wracał z spomnieniami mogłem napisać że mam 10 lat lub mniej i tak na jedno by wyszło :cry:
nawet tej fali hejtu ktura se poleje i tak wiadomo że tym silencerem możecie ten post zablokowac i wsadzić mi w D**E.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kochasz Ema? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie? To Kochaj Życie :)
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Podanie na Silencera [100% Cdrits][DobryEmoPL]

Obwiniasz innych o swoje błędy. Świadczy to tylko o twojej niedojrzałości. Dodatkowo nie wiem, po co ta cała wypowiedź. Starasz się teraz zagrać nam na emocjach? Słabo.
:rose:
Awatar użytkownika
Shaiva
Moderator
Posty: 104
Rejestracja: 7 sty 2015, o 17:15

Re: Podanie na Silencera [100% Cdrits][DobryEmoPL]

O kurwa tym postem to już się dla mnie położyłeś
1. orto - leży/brak/nic no po prostu masakra, brak mi słów
2. podejście - chujowe branie na litość - tak bardzo się poniżyć w moich oczach to ja nawet nie....
3. fala hejtu - kurwa jeśli każdą krytykę bierzesz jako hejt to współczuję ci w dorosłym życiu, mam nadzieję że z wiekiem z tego wyrośniesz

tym kończąc po uzgodnieniu z shimi - ZAMYKAM
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
I żem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę…
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości