Rezygnacja z Admina.

O wszystkim i o niczym...
Kersay
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 25 sty 2015, o 19:59

Rezygnacja z Admina.

Wiem, szybko przyszedłem, szybko poszedłem. Admin od jakiegoś tygodnia i rezygnacja. Powodem był ukochany Orange! Gdy była pora wysłać sms'a okazało się, że nie mogę wysyłać sms'ów ,,premium''. Mogę to wyłączyć, lecz gdy to wyłączę to 4 cyfrowe numery zaczną do mnie wysyłać takie smsy, które będą mi zabierać pieniądze z konta. W jakiś miesiąc, zabiorą mi ok. 60zł. Nie wiem, czy administrowanie jest warte 60zł. Oby na moje miejsce wszedł jakiś dobry, ogarnięty Junior Admin.
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Rezygnacja z Admina.

To było szybkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
By fire be purged!
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Rezygnacja z Admina.

Obrazek

Sam sobie dam warna. :D

Edit: Jednak nie mogę. :(

Ale ja już mogę.
PS. nie ma za co
@Shaiva
:rose:
Awatar użytkownika
Bipi
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:54

Re: Rezygnacja z Admina.

Zostało 3 juniorów i 1 admin przydała by się jakaś pomoc
Awatar użytkownika
FreQuer
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 10 gru 2014, o 18:27
Lokalizacja: warszawa

Re: Rezygnacja z Admina.

Kersay umiera, a crity potrzebuja opieki. Wczoraj jak bylem na serwerze, okolo 5 dzieci raczylo sie odezwac. Kersay pls :( .
Jest mozliwosc zablokowania danego numeru (w orange sie udalo), zalatw sobie, bo ktos od mutowania i kickowania jest potrzebny.

Przydałaby się* Bipi
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kersay
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 25 sty 2015, o 19:59

Re: Rezygnacja z Admina.

Jeśli chce odblokować, to muszę wysłać smsa który będzie mnie musiał kosztować ok. 2 zł. Musiałbym oblokowywać, zablokowywać i tak dalej co miesiąc. I tak te smsy które są zablokowane czekają tylko aż odblokuje i spamują mi tymi smsami. Wiem, że ktoś by się przydał, lecz ja nie mogę. Jakbym chciał, to bym musiał zmienić operatora. Tata chce mi załatwić w T-Mobile'u. Jeszcze zobaczymy jak będzie.
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Rezygnacja z Admina.

Kersay pisze:Jeśli chce odblokować, to muszę wysłać smsa który będzie mnie musiał kosztować ok. 2 zł. Musiałbym oblokowywać, zablokowywać i tak dalej co miesiąc. I tak te smsy które są zablokowane czekają tylko aż odblokuje i spamują mi tymi smsami. Wiem, że ktoś by się przydał, lecz ja nie mogę. Jakbym chciał, to bym musiał zmienić operatora. Tata chce mi załatwić w T-Mobile'u. Jeszcze zobaczymy jak będzie.
Karty pewnie nie masz ale zawsze jest poczta, 5 zyla to nie majątek
By fire be purged!
Awatar użytkownika
Aniliusz
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 7 lut 2015, o 15:41
Lokalizacja: Buszuje gdzieś na xp'ku

Re: Rezygnacja z Admina.

Lubie takie dobre wiadomości c:
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości