Problem z pluginem na gagowanie

...
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 8 maja 2017, o 19:48

Problem z pluginem na gagowanie

Witam

Pewnie większość z aktywnych graczy miniguna wie o tym że gaga da się obejść pisząc wiadomości na trade chacie, dlatego sugeruję żeby coś z tym zrobić.
Kara powinna być karą, czyż nie?

Drugim problemem z tym pluginem jest to, że dopóki gracz nie zostanie z permgagowany może on wyjść z serwera i ponownie na niego wejść żeby uniknąć kary, a z tego co wiem to nie cała administracja ma dostęp do permgagów, dlatego chciałbym zaproponować nadanie silencerom uprawnień do gagowania na określony czas, np. 30 - 60 minut.
Pomoże to w utrzymaniu serwera w ładzie.

Z góry dziękuję za przeczytanie tego nudnego posta i życzę miłego dnia wam wszystkim. :]
Ostatnio zmieniony 12 maja 2017, o 14:07 przez ..., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Problem z pluginem na gagowanie

... pisze:Witam

Pewnie większość z aktywnych graczy miniguna wie o tym że gaga da się obejść pisząc wiadomości na trade chacie, dlatego sugeruję żeby coś z tym zrobić.
Kara powinna być karą, czyż nie?

Drugim problemem z tym pluginem jest to, że dopóki gracz nie zostanie z permgagowany może on wyjść z serwera i ponownie na niego wejść żeby uniknąć kary, a z tego co wiem to niecała administracja ma dostęp do permgagów, dlatego chciałbym zaproponować nadanie silencerom uprawnień do gagowania na określony czas, np. 30 - 60 minut.
Pomoże to w utrzymaniu serwera w ładzie.

Z góry dziękuję za przeczytanie tego nudnego posta i życzę miłego dnia wam wszystkim. :]
No w sumie można by było to naprawić, AssasinLordOmega spamił na tradechacie, lol.
Awatar użytkownika
kolo200g <YT.com>
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 21:06
Lokalizacja: Kołobrzeg (mam nadzieję, że o czymś takim słyszałeś)

Re: Problem z pluginem na gagowanie

A po co jest trade chat? Do informacji o wymianach. A ktoś tego używa? Nie. Proponuję usunięcie trade chatu tak jak jest to na war3 (chyba)
Moc Youtuba, Gardenera, etcra, etcra.
Magia skoku i latania, i łopatą nawalania.
Strzeżonego pan Bóg strzeże, choć Gardener fragi bierze.
Dużo skilla, % farta, jego rada wiele warta.
Broń już błyszczy, słychać szum, spójrz w górę...czas na ból~kolo200g
...
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 8 maja 2017, o 19:48

Re: Problem z pluginem na gagowanie

kolo200g <YT.com> pisze:A po co jest trade chat? Do informacji o wymianach. A ktoś tego używa? Nie. Proponuję usunięcie trade chatu tak jak jest to na war3 (chyba)
Masz racje kolo, i tak każdy pisze na standardowym chacie.

Nadal jednak pozostaje drugi problem.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Problem z pluginem na gagowanie

To nie można gagować na określony czas? wtf, mi się wydawało że się da jak banem. W konsoli na przykład piszesz sm_gag 30 i nick gracza. Dawno nie grałem na orange i już nie pamiętam >_>

Trade czat powinien być usunięty już dawno temu, nie wiem czemu to dalej jest na orange. Co do ustawienia czasu gaga, to jest chyba kwestia pluginu
Hihi ;^
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość