Ban za niewinność

Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Ban za niewinność

Witam.

Od pewnego czasu jestem wyzywany przez pół serwera od cheaterów, hakerów itd.
Wczoraj niejaki Ĵคς๏๒๒ ♫ napisał że ma nagrane "jak cheatuje" i kazał mi offać.
Oczywiście ja żadnych wspomagaczy nie posiadam.
Gdy chciałem, aby udostępnił nagranie albo wysłał do admów,
napisał, że co z tego jak wyłączę/usunę.

Dzisiaj jednak, niejaki Mustasz dał mi bana na 24H,
i jeśli wrócę jeszcze raz z cheatami to dostane perm.
Jego argumentem było, "widziałem na spect twoje akcje".
Niestety ja na swoją obronę nic nie mam i myślę, że jestem po prostu na straconej pozycji.
Chciałbym poprosić o upomnienie admina, gdyż dał bana niewłaściwej osobie.

Pozdrawiam.
nwm :O
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Ban za niewinność

Bawiłeś się +right/left (?)
:ugeek:

A tak na serio to nie wierze ci, i nie wierze że połowa serwera to bezmózgi którzy jak przegrywają to wyzywają od cheaterów, bo albo ty masz racje i faktycznie jest to co wymieniłem wcześniej, albo to ty masz cheaty i zgrywasz niewinnego.
Poproś tu jakąś osobe z serwera która uważa że cheatujesz, chcielibyśmy posłuchać wersji któregoś z oskarżycieli.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Boom!CootShoot!
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 1 gru 2015, o 18:10
Lokalizacja: Komnata Wpierdolu

Re: Ban za niewinność

Cześć, hmmm sprawdzałem cię kilka razy i widziałem kilka akcji "niemożliwych". W ostatnim czasie dostawałem także wiele skarg na ciebie od znanych ludzi na serwerze z dużym doświadczeniem. Jako, że zarzekałeś się niemiłosiernie, uznałem, że dam ci szanse i nie dostaniesz perma, bo liczyłem, że się poprawisz i przyznasz do winy. Jednak z tego co widzę nie jesteś chętny do zmian, a także do dalszej gry na naszym serwerze. Według mnie bulwersowanie sie, gdy ktoś chce dać ci szansę na poprawę, jest bezcelowe. Jeśli potrzebujesz dowodów, wiele osób poświadczy, że masz cheaty, ale wydaje mi się, że ta sprawa nie musi iść dalej, dla mnie wszystko jest już jasne.
Hejka! Pamiętasz że tu Mustasz? ;)
Avatar by: Mustasz & st4nl31y
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Ban za niewinność

pff matez też jak włazi na orange ze zmienionym Nickiem, i itemami f2p to rekci cały orange sniperem to też wszyscy "uuuu cheater" "haker zbanujcie go!" "widziałem jego akcje to cheater!", ale żaden admin go nie banuje bo wie, że to Matez, albo po prostu się pytają czy na to na pewno jest matez
Hihi ;^
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: Ban za niewinność

Przyznać się do winy? Niby jakiej? Że nie mam czitów?
Jestem chętny do gry na serwerze, ale irytuje mnie, że jestem wyzywany od cheaterów, wysyłują na mnie reporty, itp.
Jak mam udowodnić, że nie posiadam wspomagaczy? Mam nagrać film jak odpalam kompa, włączam TF2 i gram?
Muszę powiedzieć, że dosyć dawno już gram swoim "stylem" nawet przy obecności adminów i nikt nie ogłaszał, że jestem podejrzany czy coś.
Dalej stoję po swojej stronie, nie posiadam czitów i nie dam sobie tego wmówić.
nwm :O
Awatar użytkownika
kamild1996
Forumowy Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 8 lis 2016, o 15:49

Re: Ban za niewinność

Obserowowałem go nie raz, nigdy nie widziałem u niego niczego podejrzanego. Tak więc...
Boom!CootShoot! pisze:Cześć, hmmm sprawdzałem cię kilka razy i widziałem kilka akcji "niemożliwych".
...możesz mi rozpisać demko z tymi akcjami?
MoBo: ASRock P67 Pro3
CPU: Intel Core i5-3350P
RAM: GoodRAM 8GB 1333MHz DDR3
GPU: Sapphire Radeon RX 480 Nitro+ 4GB
SSD: ADATA Ultimate SU800 250GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB SATAIII
PSU: Corsair RM550x 550W 80Plus Gold
OS: Windows 10 Pro x64


Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Ban za niewinność

Po za tym chyba nawet nie mamy o czym rozmawiać bo typek nie ma vac bana. Chyba, że korzystasz z super niewykrywalnych wspomagaczy tak jak k1b0
Hihi ;^
Awatar użytkownika
kamild1996
Forumowy Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 8 lis 2016, o 15:49

Re: Ban za niewinność

>>PoKeR<< pisze:Po za tym chyba nawet nie mamy o czym rozmawiać bo typek nie ma vac bana
Żartujesz sobie? VAC to żaden wyznacznik, nie w świecie, w którym jeden hack pozostaje niewykryty przez kilka lat...
MoBo: ASRock P67 Pro3
CPU: Intel Core i5-3350P
RAM: GoodRAM 8GB 1333MHz DDR3
GPU: Sapphire Radeon RX 480 Nitro+ 4GB
SSD: ADATA Ultimate SU800 250GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB SATAIII
PSU: Corsair RM550x 550W 80Plus Gold
OS: Windows 10 Pro x64


Obrazek
Awatar użytkownika
Zrywacz99
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2016, o 01:08

Re: Ban za niewinność

Uznaje Sonica za jednego z moich najlepszych internetowych przyjaciół jakich poznałem na serwerze i po wielu godzinach wspólnej gry mogę stwierdzić że jego skill gry jako gracz f2p jest dosyć imponujący i może czasem wnieść niemałe wątpliwości.
Wiem także jak opinia jednego gracza na 100% crits może się szybko rozprzestrzenić po innych graczach niczym wirus. Mnie w trakcie banowania zabrakło, więc nie moge nic więcej powiedzieć na ten temat czy stanąć po którejś stronie.
> Oczywiście nie próbuje tu uniewinnić gracza po przyjacielsku, lecz chciałem wyłącznie przedstawić moją opinię na jego osobę. Wierzę, że ta cała akcja to zwyczajne nieporozumienie, które może się zawsze każdemu zdarzyć i przypominam, że już nie jednej osobie się tu przydarzyło. /drops out/
Obrazek
ただ望む 白も黒もない 本当の世界を
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Ban za niewinność

Cześć,
nie gram na tym serwerze. Nie znam Cię, nie widziałem Cię nigdy w życiu, nie mam żadnego oglądu na sprawę oraz nie mam też nic odkrywczego do powiedzenia, ale napiszę tutaj posta, może ktoś doceni.
:rose:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość