Skarga

Dariusz
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2016, o 20:47

Skarga

Chciałbym złożyć skargę na admina Poszkoleps, bo nie powinien być adminem na tych serwerach, gdyż nie mutuje dzieci, które spamią na mikrofonie, dopiero mutuje kiedy mu sie to powie , nie banuje haxów, a gdy są działka przy np: bazie RED, a Poszkoleps jest w drużynie BLUE i te dziełka są z jego drużyny to on ma na to totalnie (przepraszam za słowo) wyjebane. Po za tym (z tego co ja wiem) admin powinien mieć ukończone 15 lat, a Poszkoleps ma 14 :). Licze na szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kamild1996
Forumowy Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 8 lis 2016, o 15:49

Re: Skarga

Dariusz pisze:nie mutuje dzieci, które spamią na mikrofonie, dopiero mutuje kiedy mu sie to powie
Zgodnie z czwartym punktem w regulaminie: Osoby bez mutacji mogą się odzywać, jeśli ich głos nie przeszkadza innym graczom.
Jeśli "spamią" masz na myśli po prostu "gadają/rozmawiają", to wszystko się zgadza - póki nikt nie narzeka na takiego gracza to nie mamy obowiązku go wyciszać. Co innego, jeśli nadużywają mikrofonu, np. puszczając muzykę z głośnika telefonu do mikro itd.
Dariusz pisze:a gdy są działka przy np: bazie RED, a Poszkoleps jest w drużynie BLUE i te dziełka są z jego drużyny to on ma na to totalnie (przepraszam za słowo) wyjebane.
Póki te działka nie są ustawione w taki sposób, by atakowały świeżo odrodzonych graczy, to nie widzę w tym żadnego problemu. Raz cię zabiją i wiesz gdzie są dokładnie położone, więc odradzasz się i jedno po drugim je niszczysz. Jak inżynier się wokół nich czai to zabijasz najpierw jego - sprawa prosta, problem rozwiązany ;)
Dariusz pisze:Po za tym (z tego co ja wiem) admin powinien mieć ukończone 15 lat, a Poszkoleps ma 14 :)
Skoro został przyjęty pomimo różnicy w wieku to najwyraźniej sHimi chciała mu dać szansę. Nie widzę w tym problemu.

Ode mnie tyle, poczekajmy na Poszkolepsa ;)
MoBo: ASRock P67 Pro3
CPU: Intel Core i5-3350P
RAM: GoodRAM 8GB 1333MHz DDR3
GPU: Sapphire Radeon RX 480 Nitro+ 4GB
SSD: ADATA Ultimate SU800 250GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB SATAIII
PSU: Corsair RM550x 550W 80Plus Gold
OS: Windows 10 Pro x64


Obrazek
Awatar użytkownika
poszkoleps
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 25 sie 2015, o 17:51

Re: Skarga

Dariusz pisze:gdyż nie mutuje dzieci, które spamią na mikrofonie, dopiero mutuje kiedy mu sie to powie
Odnośnie pierwszej sytuacji gracz dostał upomnienie i dopiero później muta, co do drugiej zareagowałem w tym samym czasie co Ty więc troszkę przesadzasz.
Dariusz pisze: nie banuje haxów
To, że Twoim zdaniem dana osoba używa wspomagaczy nie musi zawsze pokrywać się z prawdą i właśnie w tej sytuacji tak było.
Sprawdzałem go około 3 razy i za każdym razem grał normalnie.
Dariusz pisze:a gdy są działka przy np: bazie RED, a Poszkoleps jest w drużynie BLUE i te dziełka są z jego drużyny to on ma na to totalnie (przepraszam za słowo) wyjebane
Działka nie są uregulowanie w regulaminie więc można je stawiać wszędzie. Fakt, że byłem w teamie osoby, która te działka postawiła nic nie zmienia.
Dariusz pisze: Po za tym (z tego co ja wiem) admin powinien mieć ukończone 15 lat, a Poszkoleps ma 14
Tutaj masz rację, ale jak widzisz dostałem szanse i póki co nie było na mnie żadnej skargi. Z resztą mam nadzieję, że ta będzie ostatnią.
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Skarga

napisałeś, że liczysz na szybką odpowiedz, bo 2 godziny po skardze nie odwiedziles juz forum?
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość