Podanie na Silencera [100% Crits] [SirKryiz]

Awatar użytkownika
ForHonour!
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2016, o 20:00

Podanie na Silencera [100% Crits] [SirKryiz]

Jakiś czas temu zostałem przyjęty na okres próbny, ale że jako sprawa się nie rozwinęła piszę drugie podanie. Jeżeli zostanie ono pozytywnie rozpatrzone, proszę o wskazówki co robić dalej.

1. Nick: SirKryiz
2. Steam ID: STEAM_0:0:174827992
3. Jak długo grasz na serwerze: 4 miesiące
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Znalazłem na liście
5. Imię: Krzysztof
6. Wiek: 14,5
7. Województwo: Kujawsko - Pomorskie
8. Dlaczego chcesz silencera: Chce wspomóc serwer finansowo oraz pilnować porządku na serwerze.
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci: Nie
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Tak
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Tak

Ostatni byłem świadkiem sytuacji, gdzie na serwerze było 2 cheaterów i żadnego admina. Posiadam ich Steam ID oraz materiał wideo.
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na Silencera [100% Crits] [SirKryiz]

Skoro zostałeś już przyjęty, to nie potrzebnie piszesz drugie podanie, musisz się jedynie upomnieć shimi/prezesowi bo najwyraźniej o tobie zapomnieli. Jakby co to tutaj macie jego poprzednie podanie: http://minigun.pl/viewtopic.php?f=41&t=898
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ForHonour!
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2016, o 20:00

Re: Podanie na Silencera [100% Crits] [SirKryiz]

La Feuille De Chou pisze:Skoro zostałeś już przyjęty, to nie potrzebnie piszesz drugie podanie, musisz się jedynie upomnieć shimi/prezesowi bo najwyraźniej o tobie zapomnieli. Jakby co to tutaj macie jego poprzednie podanie: http://minigun.pl/viewtopic.php?f=41&t=898
Cóż, wysłałem bo przyjęciu e-mail'a do Preze$Exe (z tego, co zrozumiałem, to o niego chodziło), jako iż nie otrzymałem odpowiedzi,to po kilku dniach wysłałem wiadomość prywatną do shimi, że rezygnuję, bo zostałem olany :/
Niecałe 2 tygodnie temu wysłałem kolejną wiadomość do shimi, czy jest możliwość zostania Silencerem, do dziś wiadomość nieodczytana :/
Tak to wygląda.

Mam nadzieję, że uda się jakoś rozwiązać ten kłopot.
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na Silencera [100% Crits] [SirKryiz]

ForHonour! pisze:
La Feuille De Chou pisze:Skoro zostałeś już przyjęty, to nie potrzebnie piszesz drugie podanie, musisz się jedynie upomnieć shimi/prezesowi bo najwyraźniej o tobie zapomnieli. Jakby co to tutaj macie jego poprzednie podanie: http://minigun.pl/viewtopic.php?f=41&t=898
Cóż, wysłałem bo przyjęciu e-mail'a do Preze$Exe (z tego, co zrozumiałem, to o niego chodziło), jako iż nie otrzymałem odpowiedzi,to po kilku dniach wysłałem wiadomość prywatną do shimi, że rezygnuję, bo zostałem olany :/
Niecałe 2 tygodnie temu wysłałem kolejną wiadomość do shimi, czy jest możliwość zostania Silencerem, do dziś wiadomość nieodczytana :/
Tak to wygląda.

Mam nadzieję, że uda się jakoś rozwiązać ten kłopot.
Pisz do nich przez steam.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ForHonour!
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2016, o 20:00

Re: Podanie na Silencera [100% Crits] [SirKryiz]

A co z cheater'ami?
Awatar użytkownika
kamild1996
Forumowy Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 8 lis 2016, o 15:49

Re: Podanie na Silencera [100% Crits] [SirKryiz]

ForHonour! pisze:A co z cheater'ami?
A co ma być z cziterami? Zgłaszasz przez !call.
Jako silencer nie zajmujesz się cziterami. Jeśli podejrzewasz, że ktoś oszukuje, piszesz do adminów by go sprawdzili. Chyba, że gość się kręci jak baletnica, wtedy możesz go w kółko kickować aż mu się znudzi - tylko weź jego SteamID i nam je podeślij, byśmy mogli mu wlepić bana.
edit@Lech; Podaj nam również link do tego wideo o którym wspominałeś.
MoBo: ASRock P67 Pro3
CPU: Intel Core i5-3350P
RAM: GoodRAM 8GB 1333MHz DDR3
GPU: Sapphire Radeon RX 480 Nitro+ 4GB
SSD: ADATA Ultimate SU800 250GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB SATAIII
PSU: Corsair RM550x 550W 80Plus Gold
OS: Windows 10 Pro x64


Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość