Podanie na Junior Admina - Kersay

Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na Junior Admina - Kersay

Może i zachowuje się inteligentniej od innych dzieci ale to idiotyczne podanie pokazuje co innego viewtopic.php?f=17&t=269&p=1610#p1610
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie na Junior Admina - Kersay

nie wiem czy to podanie można zaliczyć do "idiotycznych" owszem, może i nie było mądre, ale czy idiotyczne? znacznie gorsze rzeczy widziało się w historii miniguna ;P
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
FreQuer
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 10 gru 2014, o 18:27
Lokalizacja: warszawa

Re: Podanie na Junior Admina - Kersay

Kersay, kilka razy zaprezentowałeś co potrafisz, z dobrej i złej strony, i albo nie miałem szczęścia, albo taka jest prawda, częściej twoje wypowiedzi na voicechacie kończyły się mutem. Czasem, niewyjaśnione zjawisko podekscytowania (np. liczbą 69), albo spam o niczym na chacie, był dowodem słabości pomysłu "brak ograniczeń wiekowych". Nie przepadam za tobą, ty za mną, ale jestem na tak, bo shimi sama z tym serwerem... smutno mi sie robi.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kersay
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 25 sty 2015, o 19:59

Re: Podanie na Junior Admina - Kersay

Znaczy tak. Ograniczyć mikro mogę. Co do FreQuer'a. Wiem, że ekscytowałem się liczbą 69 (było to głupie) Widze jak zachowują się admini. Są poważni, przeważnie nie mówią nic do mikrofonu, mówią tylko gdy będzie potrzeba. Muta dostałem tylko 2 razy od sHimi. Chyba to jest rekord jak na dziecko w moim wieku. I jak napisałem tego posta na ,,moderatora'' to śmiechłem gdy zobaczyłem, jak wyszedłem na głupka. Nie przeczytałem że to chodzi o moderatora forum.
Awatar użytkownika
Aniliusz
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 7 lut 2015, o 15:41
Lokalizacja: Buszuje gdzieś na xp'ku

Re: Podanie na Junior Admina - Kersay

Kersay pisze:Znaczy tak. Ograniczyć mikro mogę. Co do FreQuer'a. Wiem, że ekscytowałem się liczbą 69 (było to głupie) Widze jak zachowują się admini. Są poważni, przeważnie nie mówią nic do mikrofonu, mówią tylko gdy będzie potrzeba. Muta dostałem tylko 2 razy od sHimi. Chyba to jest rekord jak na dziecko w moim wieku. I jak napisałem tego posta na ,,moderatora'' to śmiechłem gdy zobaczyłem, jak wyszedłem na głupka. Nie przeczytałem że to chodzi o moderatora forum.
Nieraz ode mnie dostałeś muta ^^
owNI.
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 10 gru 2014, o 18:06

Re: Podanie na Junior Admina - Kersay

Nie wiem, można spróbować, jednak masz ograniczyć swój mikrofon do 25%. Jeśli chcesz coś powiedzieć, powiedz to raz a dobrze a potem nie komentuj niczego.
Medium YES.
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na Junior Admina - Kersay

Ta zasada powinna dotyczyć każdego junior adma..
Obrazek
Obrazek
Kersay
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 25 sty 2015, o 19:59

Re: Podanie na Junior Admina - Kersay

Nie pisałem o tobie Aniliusz tylko o sHimi.
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Podanie na Junior Admina - Kersay

Tu nie chodzi o to ze naduzywasz micro tylko robisz to w glupi sposob. Mysle ze dasz sobie rade. Znam cie od dosc dawna wkurzales mnie czesto ale ogolem jestes ogarniety. Micro jak chcesz mozesz ograniczyc ale mozesz wykorzystac tez na swoja korzysc np gadajac z innymi adminami albo beka z dzieci.
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Aniliusz
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 7 lut 2015, o 15:41
Lokalizacja: Buszuje gdzieś na xp'ku

Re: Podanie na Junior Admina - Kersay

Jestem na Nie.
Nie widzę tego, aby admin czy jakiś junior admin nie miał mutacji.
Kersay nieraz zachowywał się głupkowato.
Często go uprzedzałem i mutowałem.
Nie chciałbym aby taka osoba reprezentowała server.

Chciałbym również aby takie pomysły jak junior admin były przedyskutowywane z załogą servera lub sieci c:
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość