Podanie Na Admina

Dafy |MiniGuN
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 09:54

Podanie Na Admina

Witam chcę się zglosic na admina :D

1. Nick: Defy | MiniGuN
2. Steam ID: STEAM_0:1:53112989
3. Jak długo grasz na serwerze: No powiem wam ze nie długo ale probuje nabijac na serwerze godziny
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem się z grupy Steam Minigun
5. Imię: Jakub
6. Wiek: 15
7. Województwo: Mazowieckie
8. Dlaczego chcesz admina: Chciałbym admina ponieważ : na serwer wchodza dzieci i rozmawiają przez mikrofon i od czasu do czasu sa cheaterzy co killaja przez sciany.
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci: Kiedys byłem adminem serwera TF2 Panda-Comunity ( Death Run)
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Tak co miesiąc zdołam placic.
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Nie mikrofon jest zepsuty niedawno zepsul mi się jak rozmawiałem. Ale zdołam pisać na czacie :P


Sory ze na Forum mam nick Dafy :P Pomylka powinienem napisac Defy :P
Awatar użytkownika
FreQuer
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 10 gru 2014, o 18:27
Lokalizacja: warszawa

Re: Podanie Na Admina

Ponieważ admini z orange nie wystarczą na nowym serwerze nie pozostaje mi nic innego, niż się zgodzić, więc jestem na TAK, ale z powodu braku mikrofonu, proponuję zawęzić okres działań do okresu próbnego oraz działalności w wybrane dni tygodnia.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Yakuza0321
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2014, o 18:18

Re: Podanie Na Admina

Osobiście jestem na nie z powodów braku wiedzy o grze, z tego co wiem to w tf nie można strzelać przez ściany a ci "cheaterzy" zapewne mieli toxica lub homing (pocisk sam kieruje się w stronę wroga) którego można zdobyć z rtd.
W team fortress można przebić tylko przeciwnika o ile ma się naładowaną na full machinę, prawy bizon i chyba pomson są wstanie przebić gracza ale wtedy lecą w lini prostej aż nie "spotkają" się ze ścianą.
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Podanie Na Admina

Nowi admini się przydadzą nie znam cię ale myślę że sHimi dokona dobrej decyzji :D
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Dafy |MiniGuN
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 09:54

Re: Podanie Na Admina

Yakuza to prawda ale niektórzy jakos przez sciany Dedali a nie mieli zadnego rtd
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Podanie Na Admina

Po języku oraz ogólnej wiedzy użytkownika mówię NIE.

Może i potrzebujemy adminów ale błagam, nie takich ;-;
By fire be purged!
Dafy |MiniGuN
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 09:54

Re: Podanie Na Admina

Cody Evans czemu ??!!??? Powiem ci ze dobrze znam się na Administarctwie wiedz wiesz ;-; a czemu jak Yakuza napisał podanie to byles na tak ;=;
Bo co może jest lepszy ;=;
Aykous
Forumowy Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 9 gru 2014, o 21:15
Lokalizacja: Kręgi Piekła Dantego

Re: Podanie Na Admina

Jestem na NIE.
Grasz ma serwerze zbyt mało i za pewne nikt cię nie kojarzy.
Nie masz działającego mikro, więc nie dość, że nie możemy zweryfikować twojego wieku to jeszcze nie masz ważnego elementu komunikacji, która u admina jest najważniejsza.
Awatar użytkownika
Riyzol
Forumowy Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 10 gru 2014, o 19:37
Lokalizacja: NS

Re: Podanie Na Admina

Dafy |MiniGuN pisze:Cody Evans czemu ??!!??? Powiem ci ze dobrze znam się na Administarctwie wiedz wiesz ;-; a czemu jak Yakuza napisał podanie to byles na tak ;=;
Bo co może jest lepszy ;=;
Wybacz Defy ale po takich postach najbardziej ocenia się osobę piszącą, Cody nie napisał nic, że jest na tak ( polecam zaglądnąć do tematu z podaniem Yakuzy :] ). Napisałeś, że masz 15 lat i zepsuty mikrofon ? Może nie lubisz dużo mówić, może naprawdę Ci się zepsuł ale w takiej sytuacji nawet ośmiolatek może powiedzieć, że ma 15 lat. Nie gram na serwerze z krytami więc się nie wypowiem czy jestem na yes or not. Miłego dnia :]
“Because we are born with nothing, that's why we have the potentional to get everything!”
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Podanie Na Admina

Chodzi mi przede wszystkim o język twojej wymowy.
Po przeczytaniu twoich postów w moich myślach pojawia się 12-15 letni dzieciak, który ni chuja nie jest dojrzały by być administratorem.
Swoją decyzje utrzymuje jaka jest.
By fire be purged!
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość