Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

Albus Dumbledore
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2017, o 15:41

Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

1. panmaxior
2. STEAM_0:1:127717137
3. grałem od kiedy dołączyłem na steam ale w ciągu ostatnich 2 miesięcy zacząłem bardziej grać
4. kiedy ściągnął mi się team fortress i jak wchodziłem w gry społeczności to pierwszy serwer jaki mi się pokazał to właśnie ten i tak się wszystko zaczęło
5. Hubert
6. 15 lat
7. lubuskie
8. według mnie trzeba tępić małe i wkurzające dzieci i robić coś z tymi oszustami z aimem od kiedy pamiętam to na tym serwerze zawsze byli oszuści i wszystkich denerwowali a adminów widuje się rzadko (i właśnie dlatego chcę być silencerem)
9. przez pewien okres byłem adminem w sieci panda comunity ale sam zrezygnowałem ponieważ rzadko tam wchodziłem
10. jestem w stanie płacić co miesiąc dotację na serwer
11. posiadam mikrofon i jestem w stanie korzystać z niego na każdym serwerze
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

Albus Dumbledore pisze:według mnie trzeba tępić małe i wkurzające dzieci
Znaczy że wkurza cię 75% graczy całego serwera?, Chcesz tępić małe dzieci?
Co masz na myśli mówiąc: tępić ?
...
To co piszesz bardzo przypomina mi pewną osobę z mojego serwera, ma bardzo podobne poglądy, z resztą jest nie lubiana przez znaczną część graczy na serwerze, nwm jak będzie w takim razie z tobą..

To tyle z moich gdybań, pomijając punkt 8,
podanie wygląda dobrze.
Obrazek
Obrazek
Albus Dumbledore
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2017, o 15:41

Re: Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

Źle się wyraziłem w podpunkcie 8 chodziło mi o coś innego z tym tępieniem ich sądzę że trochę przesadziłem bardziej o to że chociaż są to f2p (do nich za bardzo nic nie mam chyba że mają hacki) albo taki pierwszoklasista który wchodzi na serwer i zaczyna przeklinać wyzywać czy drzeć się do mikrofonu no i to chciałem napisać w większym skrócie w podpunkcie 8 (a też miałem trochę mało czasu chyba mi za to wybaczycie?)
Awatar użytkownika
_swaggys
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:42

Re: Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

"a adminów widuje się rzadko (i właśnie dlatego chcę być silencerem)"

Jak możesz widzieć rzadko administratorów na serwerze?
Zawsze w godzinach wieczornych wchodzą administratorzy, zdarza się że wejdę też na serwer rano.
Poza tym widziałem cie nigdy na serwerze, chociaż mogło się zdarzyć że akurat mnie wtedy nie było.
Podanie w miarę okay.
Neutral
Obrazek
Jestem biały i młody (biały i młody...), chcę tylko gały i lody (Rrrah... gały i lody...)
Idź do gały i robisz (gały i robisz...), suko do gały i robisz (gały i robisz...)
:O :O :O :O :O :O
Albus Dumbledore
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2017, o 15:41

Re: Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

Można mnie po nicku nie kojażyć poniewarz ostatnio go zmieniłem na właśnie panmaxior wcześniej grałem pod nickiem Albus Dumbledore
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

znajdz sie w rankingu i napisz ile masz przegrane: http://crits.minigun.pl/index.php
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Albus Dumbledore
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2017, o 15:41

Re: Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

na tym koncie mam obecnie 10 godzin i 3 minuty nie jestem pewien ile na innych ponieważ przed tym kontem grałem jeszcze na swoich 4 kontach do których nie pamiętam hasła (wiem idiotyzm) ale jestem prawie PEWNY że to będzie od 70 do 100 godzin
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

Rozumiem Cię doskonale - to porsche co stoi pod moim blokiem też jest moje tylko kurde zgubiłam gdzieś kluczyki i dokumenty ;/
;P
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

A zgłosiłaś już to na policje, albo jakieś ogłoszenie dałaś? Może ktoś dobry się znajdzie i zwróci. Napewno się znajdą, nie poddawaj się! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie na Silencera [Crits][panmaxior]

meldi pisze:A zgłosiłaś już to na policje, albo jakieś ogłoszenie dałaś? Może ktoś dobry się znajdzie i zwróci. Napewno się znajdą, nie poddawaj się! :)
Ale z ciebie smieszek przecież ona sarkazmizuje głuptasie! xddd :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:



Co do podania, na Nie. Jestem 11-to latkiem bez mutacji i chciałbyś mnie tępić? Czuje się zastraszany mogę Cię zgłosić na policję. Zazdro adma na jednej z najpopularniejszych zagranicznych sieci serwerów w tfie tylko szkoda że rzadko tam wchodziłeś. Czemu tu niby miałbyś pojawiać się częściej? ;P
Hihi ;^
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość