Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Silencera. Easykill złożył podanie na silencera, nie admina.
Obrazek
Obrazek
Easykill
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017, o 22:21

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

_swaggys pisze:Nie widze cie wogule na serwerze
Sam ten screen mówi że się praktycznie nie nadajesz na admina Yakuza0321
http://imgur.com/a/rJNK6

Pograj troche na serwerze i może potem złóż podanie na admina

Jestem na NIE
Aha dzieki wam, wcześniej miałem tyle godzin, że szok. Jezuuu wiedziałem, że sie nie dostane, nawet nie możecie mi dać szansy.
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Nie dadzą szansy osobie, która dzień w dzień była mutowana.
No sory, ale żeby ogarniać ludzi na serwerze jako silencer najpierw samemu trzeba być ogarniętym.
Obrazek
Obrazek
Easykill
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017, o 22:21

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

La Feuille De Chou pisze:Nie dadzą szansy osobie, która dzień w dzień była mutowana.
No sory, ale żeby ogarniać ludzi na serwerze jako silencer najpierw samemu trzeba być ogarniętym.
Ja jestem ogarnięty sama shimi może powiedzieć, bo z nią ciągle pisze. A dawał mi muta ciągle stachu1998 za to, że powiedziałem innym, żeby nie darli sie.
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Oho, piszesz z SHIMI? No przepraszam, nie wiedziałem, że masz immunitet.
Dobra, przecież on nie potrzebuje podania, dajcie mu silencera! Szybko!
Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Easykill pisze:
La Feuille De Chou pisze:Nie dadzą szansy osobie, która dzień w dzień była mutowana.
No sory, ale żeby ogarniać ludzi na serwerze jako silencer najpierw samemu trzeba być ogarniętym.
Ja jestem ogarnięty sama shimi może powiedzieć, bo z nią ciągle pisze. A dawał mi muta ciągle stachu1998 za to, że powiedziałem innym, żeby nie darli sie.
Hah... Właśnie tak dostałem swojego admina... a nie czekaj, nie ważne :(

Oczywiście że na nie :( Ten człowiek nie może być silencerem jest mutowany częściej niż ja obrażany przez jessa :(
Ja zawsze mam racje więc weźcie sobie moje słowa do serca!
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Yakuza0321
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2014, o 18:18

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Pisanie pisaniem... To jest 100% crit... Wejdziesz raz to już na onkologie trzeba się zapisać (W radziłbym już się zapisać na onkologie zanim nawet wbijesz bo kolejki są długie(ja nadal czekam na przyjęcie na tą onkologie chociaż już przeleciały 2 lata :C ))

I mean... Szczerze ja wytrzymałem krótko (nie pamiętam ile dokładnie) ale po tym czasie miałem dość serwera jak i gry(w sumie może dlatego że siedziałem dzień w dzień po kilka h)... Nie zdajesz sobie sprawy co się tam dzieje. Najlepiej jak się wbija na serwer to zmutować wszystkich lokalnie(czyli tylko dla siebie) ale nie można (znaczy można ale admin/silencer nie może z przyczyn oczywistych) bo pierw musisz zobaczyć co się dzieje i dopiero działać.



Przechodząc do sedna. Jak pisałem wyżej... Pierw pograj i później zdecyduj czy naprawdę chcesz tego silencera.
Awatar użytkownika
Riyzol
Forumowy Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 10 gru 2014, o 19:37
Lokalizacja: NS

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Aha dzieki wam, wcześniej miałem tyle godzin, że szok. Jezuuu wiedziałem, że sie nie dostane, nawet nie możecie mi dać szansy.
CZYSTO INFORMACYJNIE: Osoby doświadczone w tej sieci podchodzą ostrożnie do dawania komuś szansy, gdyż niektóre osoby w przeszłości dostawały taką szanse, a potem dział się syf na serwerach.
“Because we are born with nothing, that's why we have the potentional to get everything!”
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Zawieszam podanie w czasie, na 2 tygodnie.
Jeśli w tym czasie kandydat będzie dużo grał na serwerze i wykaże się wzorowym zachowaniem to dostanie silencera na próbę, jeśli nie to nie.
Nie trzeba pisać podania od nowa, tylko tu napisz jak miną 2 tygodnie, że minęły 2 tygodnie.
A graczy serwera oraz administrację proszę o obserwowanie kandydata :)
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Easykill
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017, o 22:21

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

:|
sHimi pisze:Zawieszam podanie w czasie, na 2 tygodnie.
Jeśli w tym czasie kandydat będzie dużo grał na serwerze i wykaże się wzorowym zachowaniem to dostanie silencera na próbę, jeśli nie to nie.
Nie trzeba pisać podania od nowa, tylko tu napisz jak miną 2 tygodnie, że minęły 2 tygodnie.
A graczy serwera oraz administrację proszę o obserwowanie kandydata :)
Jak ja nawet 2tygodnie nie wytrzymam. :ugeek: :O
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości