Podanie na administratora [Crits]-[swaggys]

Awatar użytkownika
_swaggys
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:42

Podanie na administratora [Crits]-[swaggys]

Odnoszę się do wzoru.

1. Nick:
2. Steam ID:
3. Jak długo grasz na serwerze:
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze:
5. Imię:
6. Wiek:
7. Województwo:
8. Dlaczego chcesz admina:
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci:
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer:
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze

==============================================================


1. swaggys | [C.H.S]

2. Mój steam ID: STEAM_0:1:120948461

3.W tym jest trochę mały problem... Bo to jest moje nowe konto z tf'em a moje stare konto poprzednie mi ukradli mówiąc inaczej zmienili mi hasło i te sprawy próbowałem jakoś to naprawić lecz "Hackerzy" byli zbyt mocni i zmienili mi wszystko.. Nawet nr. tel Nie wiem naprawdę jakim cudem. Najgorsze że się to stało w nocy, w więc dopiero rano miałem okazje poczuć się jak to być okradzionym z własnego konta. Ale nadrabiam ciągle godziny jak mogę na tym moim nowym koncie. Ale na tamtym starym koncie miałem z 400h przysięgam na Boga, że to prawda.

4. Z kolegą w przeglądarce serwerów znaleźliśmy, bo chcieliśmy se pograć 4Fun.

5. Rafał.

6. Aktualnie mam 18 lat urodziłem się 1999 roku 13 listopada.

7. Śląsk.

8. Rozpiera mnie do pomagania różnym nowym graczom którzy nie są jeszcze obeznani z Serwerem. Chciałbym też żeby gracze poznali zasady serwera, iż dużo graczy wchodzi na serwer bez Mutacji a jak pisze w regulaminie że nie można korzystać z mikrofonu bez Mutacji. Więc trzeba się ograniczyć do pisania, j. Staram się być uprzejmy dla serwera i kulturalny dla wszystkich Graczy zwłaszcza adminów, a i jeszcze jeden powód nie wiem czy się odnosiłem czy nie. Dużo "dzieciaków" w przedziale (10-13 lat) wchodzi na serwer i zaczyna wszystkich wkurzać a na serwerze za bardzo nie ma żadnej Administracji żeby zbanowała lub zmutowała na długi okres czasu. Oczywiście popieram wszystkich administratorów.

9. Byłem adminem na serwerze z sieci CS-Katowice, na serwerze z cs'a 1.6 właśnie tam się nauczyłem tak dobrze AMX lecz z Source'Modem nie miałem jeszcze aż tak wielkiego doświadczenia ale jak już mówiłem nauczę się na blachę. Byłem jeszcze adminem na serwerze cs1.6 [Bunnyhop] ale dokładnie nazwy tej sieci nie pamiętam.... Serwer szybko upadł. Dopiero teraz będę miał doświadczenie być adminem na serwerze z "Team Fortress 2". Przynajmniej poznam source'moda. W wolnym czasie uczę się troche komend z sm_ ze strony TF2 Wiki. Ale lepiej się sprawdzę z tymi komendami na serwerze.. No ale jak mówię będę się uczył na blachę tego SourceModa. Mam nadzieję że was nie zawiodę, będę starał się jak mogę żebym wykuł tego sm.

10. Jasne nie ma problemu :D

11. Tak tak... wszystko mam Mikrofon bez szumów, żadnych ścinek z mikrofonem. Więc oto nie trzeba się bać w 100%, Teamspeak,Discord,Skype i te różne programy do rozmawiania wszystko mam.

Chciałbym jeszcze coś napisać bardziej o sobie żebyście mogli mnie lepiej Poznać.

*12. Bardzo interesuje się Grafiką komputerową skierowaną w stronę reklam internetowych oraz programowaniem i projektowanie stron internetowych.Raz mama gdy byłem mały w przedziale 14 lat zapytała mnie czy umiem projektować stronę, ja odpowiedziałem "Nie" a mama powiedziała "Mmm... dobrze" i odeszła. Wtedy zacząłem zastanawiać się dlaczego oto zapytała. Poszedłem do mamy i zapytałem "Mamo" - "Tak?" Dlaczego się zapytałaś o tą stronę "Bo chce żeby moja firma lepiej wyglądała i dlatego zapytałam się ciebie czy umiesz takie strony robić". I wtedy zainteresowałem się właśnie tym projektowaniem i grafiką Komputerową że aż po prostu oglądałem różne poradniki na Youtubie jak właśnie takie strony i różne grafiki projektować. A z grafiką komputerową to w ogóle inna bajka. Kuzyn mi pokazał jak to robić noo... i tak właśnie się nauczyłem

Uczęszczam do klasy 3 Technikum Informatycznego


Jestem w rank 43 na serwerze.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, o 13:42 przez _swaggys, łącznie zmieniany 6 razy.
Obrazek
Jestem biały i młody (biały i młody...), chcę tylko gały i lody (Rrrah... gały i lody...)
Idź do gały i robisz (gały i robisz...), suko do gały i robisz (gały i robisz...)
:O :O :O :O :O :O
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Podanie na administratora [Crits]-[swaggys]

Piękna historia, oddajesz mi pieniądze za 2 paczki chusteczek.






No, dobre podanie, ale tą historie mogłeś sobie odpuścić. Na tak.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2017, o 18:31 przez meldi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Boom!CootShoot!
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 1 gru 2015, o 18:10
Lokalizacja: Komnata Wpierdolu

Re: Podanie na administratora [Crits]-[swaggys]

ekhem, jak administracji nie ma jak ja codziennie wbijam :D, a poza tym to raczej jestem na tak, chociaż jużte historię mogłeś se darować.
Hejka! Pamiętasz że tu Mustasz? ;)
Avatar by: Mustasz & st4nl31y
Awatar użytkownika
_swaggys
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:42

Re: Podanie na administratora [Crits]-[swaggys]

Nie no mustasz ciebie to ja zawsze widzę :D Dzięki ;)
Obrazek
Jestem biały i młody (biały i młody...), chcę tylko gały i lody (Rrrah... gały i lody...)
Idź do gały i robisz (gały i robisz...), suko do gały i robisz (gały i robisz...)
:O :O :O :O :O :O
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie na administratora [Crits]-[swaggys]

przyjmuję, w sprawie reszty skontaktuj się z prezesem
http://steamcommunity.com/profiles/76561198159866045/
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość