Troll-teleporty

Not Gandalf
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2015, o 15:34

Troll-teleporty

Witam.
Chciałbym dać sugestię "powiększenia" regulaminu o jeden punkt.
Mianowicie Troll-Teleporty.
Denerwują mnie z powodu paru powodów:
1. To jest (może słaby) ale według mnie trochę nieuczciwy sposób na punkty (1 punkt za każdy teleport)
2. Robiący tak inżynierzy nie pomagają swojej drużynie, przeciwnie, powodują ich utknięcie.
Nie wiem, czy taka ilość powodów ma jakikolwiek sens, ale... to troszkę denerwuje.
Dowidzenia.
"czy będzie miało sens podanie na Silencera 100% napisane przeze mnie?"
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Troll-teleporty

Chodzi ci o to, że inżynier buduje 2 tele koło siebie, 1 lekko nad sobą przez gracz po wejściu utyka? Przepraszam, ale kto nabiera się na taki żałosny troll? Nawet jak by sie nabrał to może wpisać w konsoli "kill", zmienić klasę itd. Dla mnie dodawanie specjalnego punktu dla czegoś takiego jest bezsensu.
"być może."
Hihi ;^
Awatar użytkownika
kotkowski
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2015, o 17:42
Kontakt:

Re: Troll-teleporty

Na większości serwerów które znam za coś takiego jest odrazu ban
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Troll-teleporty

Ja nie znam żadnego takiego.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: Troll-teleporty

kotkowski pisze:Na większości serwerów które znam za coś takiego jest odrazu ban
Nie no, ban to trochę za dużo jak na coś takiego. Moim zdaniem nic z tym nie robić, nabierzesz się raz i nie będziesz już w to wchodzić(sam się kiedyś nabrałem). Jak byśmy robili co chwila punkt w regulaminie za trolowanie to zamiast 12 punktów było by 50.
Awatar użytkownika
kotkowski
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2015, o 17:42
Kontakt:

Re: Troll-teleporty

Tu chodzi nie tyle o trollowanie co teletrap. Za to można normalnie bana dostać w TF
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość