Polish DJ

Awatar użytkownika
The Polish DJ
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 17 lip 2016, o 22:17

Re: Polish DJ

Ghost pisze:wczoraj wchodzę na war3 i zostaje wyrzucony bez powodu i pytam się dj czemu mnie wyrzucił z serwera a on do mnie od teraz bende się z tobą tak witał a potem groził mi jakimś 8letnim citerem (super admin) a ja mu powiedziałem że się go nie boje i on dał mi bana (po prostu zajebisty admin) ja sie kurwa cieszę że mamy taką administrację pozdro Ghost
Fajnie że wypisujesz te brednie i psujesz mi reputację. Są osoby które potwierdzą, że tak nie było.
Jesteśmy kształtowani przez nasze myśli. Jesteśmy tym, czym one są. Gdy umysł jest niezmącony, przychodzi szczęście i podąża za nami jak cień.
Awatar użytkownika
Luna
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 9 sty 2016, o 00:24

Re: Polish DJ

Ban był uzasadniony. Jeśli gracze się skarżyli to nie widzę powodu, aby nie upomnieć gracza o zaniechanie niechcianego przez graczy postępowania. Takie jest moje zdanie. Lechu zadecyduj i zamknij.
Koishi
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2017, o 23:26

:)))

moge unbana? :D :D :D :D
Awatar użytkownika
The Polish DJ
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 17 lip 2016, o 22:17

Re: :)))

Koishi pisze:moge unbana? :D :D :D :D
A jak to ma się do obecnego tematu rozmowy?
Jesteśmy kształtowani przez nasze myśli. Jesteśmy tym, czym one są. Gdy umysł jest niezmącony, przychodzi szczęście i podąża za nami jak cień.
Koishi
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2017, o 23:26

Re: Polish DJ

niewiem tylko prosze :D (dla jaj) w 2018 będe błagał chiffona :D
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Polish DJ

1.
dasdPLsteam pisze:Tylko jest problem, że spawnkill jest karany jeśli gracz zabija wewnątrz spawna drużyny przeciwnej
Poza tym spawnkill na zewnątrz spawna nie jest zakazany, nic nie ma o tym w regulaminie war3 http://minigun.pl/viewtopic.php?f=4&t=350
Przypominam że zdanie headadmina jest ważniejsze od napisanego przez niego regulaminu, ale przejdźmy do rzeczy, twierdzę że stanie przed bazą i zabijanie wychodzących graczy można nazwać spawnkillem, ale jest to na co dzień spotykana forma która nie jest niczym nowym, ale na zdrowy chłopski rozum, zabijanie bez przerwy wychodzących graczy tak że nie mogą się wydostać z bazy jest nie jako utrudnianiem rozgrywki innym, czyli jest to zachowanie karalne. Inaczej ma się sprawa z tą szczeliną w spawnie blu, strzelanie przez nią jest zaliczane do wykorzystywania błędu mapy, a w regulaminie jasno pisze że takie zachowanie jest karalne. Ja nie mówię że zabicie w ten sposób czy też stanie 5 min przed bazą wroga jest czymś złym, wszystko jest dla ludzi i wszystko w małych ilościach jest dozwolone, POWTARZAM w małych ilościach (I nie mówię o wykroczeniach karanych permem!, takie wykroczenia są całkowicie niedozwolone.)
2.
Sprawa barona jest niejasna, mówi że wszystko robi z umiarem, a ja słyszę od graczy że przy niesłuchaniu go rozdaje kary jak szalony, nwm komu mam tutaj wierzyć, ale skoro dostaje takie informacje od graczy to coś jest na rzeczy, zatem dostajesz upomnienie i mam nadzieję że na tym się zakończy.
3.
O tobie DJ słyszę takie rzeczy że aż nie chcę mi się wierzyć, cholernie nadużywasz władzy admina, a jego głównymi atutem powinna być właśnie cierpliwość i obiektywność! ty zaś rozdajesz kary za najmniejsze przewinienia które ci się nie spodobają!, OGARNIJ SIĘ, admin to też gracz, który dodatkowo ma możliwość wydawania osądu. Każdemu graczowi coś przeszkadza, mi, tobie, dashowi, wszystkim, ale ty postanowiłeś sobie ułatwiać życie i robić to co ci się podoba, coś ci nie pasuje? kick, coś ktoś źle robi? ban, NO JA odnoszę właśnie takie wrażenie, i ty się dziwisz czemu na ciebie jest coraz więcej skarg, graczom się nie podoba twoje podejście, wkurwia ich i to że możesz decydować jak ma być i to że robisz to źle!, NAUCZ SIĘ TEGO ŻE NIE JESTEŚ NIETYKALNY, zacznij swoją naukę od tego że jak grasz pojedynki to każdy może cię/was zabić, możesz gryść się w język ile wlezie ale masz zakaz karania graczy za to że cię zabijają!
Mam nadzieję że wyraziłem się jasno. DJ dostajesz ostatnie ostrzeżenie na przyfolgowanie, jeżeli dostanę kolejną skargę na ciebie i będzie w niej materiał dowodowy w postaci filmiku czy screeny na których widać że nadużywasz władzy, będziesz miał podniesioną miesięczną dotacje do czasu aż to odwołam, skoro słowa nic nie dają to może portfel cię zaboli.
ZAMYKAM
Obrazek
Obrazek
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość