Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Awatar użytkownika
WildPL
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2015, o 19:38
Lokalizacja: Busz, australia środkowa, domek z kamienia

Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

A więc gram sobie dziś na tym serwie jak zazwyczaj i gadam z jakubem i innymi na różne tematy (na voice chacie). Nagle pojawia się admin (rouge) i mutuje. Nie widzę w tym sensu, na serwerze udzielam się od dawna, gram jeszcze dłużej, a mój głos jak to powiedział kumpel jest znośny, następnie pingwinek także dostał muta jak tylko włączył mikro, on też gra od dawna.
Zrozumiałbym gdyby to był zwykły mute, albo czasowy, ale oba były PERMANENTNE. Uważam, że ten użytkownik nie zasłużył na pozycje admina na tym serwerze.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź WildPL
Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

No własnie na server przyszedł pingwinek powiedział siemka i dostał pernamentnego muta . Teraz kazdy sie boi cos powiedziec ze dostanie muta . Wogole jak sie zapytalem rouga za co oni dostali muta on nie odpisywal nasepnie wyrzucił mnie z listy znajomych . I teraz kazdego mutuje kto cos powie
Obrazek
Awatar użytkownika
Poro
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 6 maja 2015, o 13:14

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Niestety nie kojarzę takiego admina/adminki jak Rouge. Tako rzeczę Poro.
Tako rzecze Poro the King/Rogue the X-Men.

Obrazek

Obrazek
Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Poro to ty tylko zmieniłes nick -,-
I napisałem do cb na priv za co dostali muta a ty co zrobiłes , wurzucileś mnie z listy znajomych nic nie odpisujac.
Bylo na chacie napisane :
[PERMAMUTE] ADMIN: Permanently Muted MrPingwinekPL#Rockej
[SM] ADMIN: Wyciszono MrPingwinekPL#Rockej
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015, o 16:49 przez Szlachta, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Po kolei. Razem z Porem pozmienialiśmy Sb nicki, sety itd. Chcieliśmy poszpiegować serwer. Ja byłem ,,Rat", Poro był ,,Rouge". To ja dałem muta obydwu...osobnikom. Pan Pingwinek był przeze mnie wielokrotnie ostrzegany, mówiłem mu tysiąc razy, żeby przestał używać mikrofonu ponieważ jego głos...bywa drażniący. WildPl z kolei przez całą naszą wizytę na serwerze gaworzył o wszystkim co wpadło mu do głowy, po pewnym czasie straciłem cierpliwość i dałem muta. Podkreślam, to ja, nie Poro dałem muta.
Może przed rzucaniem oskarżeń należało zbadać sprawę;)
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015, o 16:52 przez Garnier De Naplouse, łącznie zmieniany 1 raz.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Dobrze ale Pingwinek powiedział tylko Siemka , czlowieku zlituj sie. I dlaczego az pernamentnie ? I tak poszpiegowales ze ludzi za nic pomutowales . Gratuluje administracji war3
Obrazek
Awatar użytkownika
WildPL
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2015, o 19:38
Lokalizacja: Busz, australia środkowa, domek z kamienia

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Co do tego, to mogę się przymknąć... To chyba u mnie wrodzone, ta gadatliwość... aczkolwiek czemu perm?
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Mówiłem, ostrzegałem go już wielokrotnie. Mógł się przywitać na czacie.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Aha czyli ladnie sie przywital i ma za to muta ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Poro
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 6 maja 2015, o 13:14

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

W ogóle to nie ma to jak dawać skargi na H@.
PS. Pingwinek nie tylko się przywitał.
PS2. Oryginalnie na chacie było napisane "[PERMAMUTE] Rat: Permanently Muted MrPingwinekPL#Rockej]"
Tako rzecze Poro the King/Rogue the X-Men.

Obrazek

Obrazek
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość