Podanie na admina War3Source

Awatar użytkownika
DarkWorld
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 20 cze 2015, o 12:29

Podanie na admina War3Source

1.DarkWorld
2.STEAM_0:1:70704453
3.Gram już z rok
4.Latałem po serwerach i natrafiłem na ten
5.Mateusz
6.28
7.Małopolskie
8.Chce admina ponieważ są różne sytuacje np. wstawianie teleportów do bazy, puszczanie muzyki, albo że dzieci krzyczą na czacie głosowym
9.Tak
10.Tak
11.Niestety mikrofonu nie mam, a gdybym miał mikrofon to bym go i tak nieużywał
Niech Ci ziemia lekką będzie. :rose:

Śmierć jest najlepszym przyjacielem człowieka, nigdy nie zapomni i zawsze czeka.
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Podanie na admina War3Source

Jestem na tak. Był już adminem i się sprawdził, wyleciał tylko dlatego, że nie chciał płacić, jak chce zacząć płacić to nie widzę przeszkód by wrócił. Będę 100% na tak jeżeli ograniczysz przekleństwa na serwerze.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Awatar użytkownika
DarkWorld
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 20 cze 2015, o 12:29

Re: Podanie na admina War3Source

Ja już nie klnę, a jak już to nie tak jak kiedyś
Niech Ci ziemia lekką będzie. :rose:

Śmierć jest najlepszym przyjacielem człowieka, nigdy nie zapomni i zawsze czeka.
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Podanie na admina War3Source

28 lat? Chyba w jakimś równoległym świecie.
:rose:
Awatar użytkownika
Diesel
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2015, o 22:31
Lokalizacja: Moscow, Russia

Re: Podanie na admina War3Source

Jak dla mnie TAK
Obrazek
Awatar użytkownika
Andgrand
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 10 gru 2014, o 16:37

Re: Podanie na admina War3Source

28 Lat :P ? Mam na to sprzeczne dowody, np to.
DarkWorld: Gożej będzie jak Zoid wróci
Tak to uważam że z przedszkola, a mówiąc na poważnie, nie wierzę i nie uwierzę że się zmieniłeś darki.
Moja odpowiedź nasuwa się sama na siebię. Nie.

//edit
DarkWorld: Mósiałeś mu to napisać?
:o
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na admina War3Source

na okres próbny można go wziąść, jak nie będzie przeklinał to jestem na tak
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MadDwarf
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:53

Re: Podanie na admina War3Source

Dość często gra (Przynajmniej ostatnio jak był adminem), ale szczerze nie podoba mi się jego usposobienie wobec innych ludzi, i to, że pozwala sobie na jakieś kłótnie z błahych i personalnych powodów. Ponadto ostatnio podobno odszedł z serwera bo "updal", więc są pewne braki w lojalności, ale to już mniejsza sprawa. Nie jestem za dawaniem adminom takiego typu drugiej szansy. No I jeszcze to co podkreślił Zoid (#zoidwruc) i Andgrand, raczej nie ma 28 lat. Byłbym neutralny, ale cytując samego Darka : "No wiem, ale to ten neutral jest tak jakbyś wogóle mnie tu niechiał i patrzysz na słowa Zoida". Więc jestem na nie.

Edit : DarkWorld : "Dobra możesz mi niewieżyć, ale ja mam 28 lat"
https://www.youtube.com/watch?&v=FXDCkz72Koo
RIP Old MadDrafts, New MadDrafts will rise.
Awatar użytkownika
Shaiva
Moderator
Posty: 104
Rejestracja: 7 sty 2015, o 17:15

Re: Podanie na admina War3Source

W to że 28 lat to ja nie wierzę i to jest dla mnie minus, natomiast klnięcie zwisa mi i powiewa, bo wulgaryzmy to wspaniały środek językowy, którego sam nadużywam.
MadDwarf, wyraziłeś się, że jesteś przeciw dawaniu drugiej szansy- jednak Dieslowi, który przejebał znaczenie więcej, byłeś w stanie taką szansę dać - double standards much?
Co do samego grania - Dark gra dużo, w chuj dużo i jest kojarzony na serwie, a to się liczy. Jeśli teraz zamierza płacić to - Factum est - jestem na tak.
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
I żem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę…
Awatar użytkownika
Andgrand
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 10 gru 2014, o 16:37

Re: Podanie na admina War3Source

Shaiva pisze:W to że 28 lat to ja nie wierzę i to jest dla mnie minus, natomiast klnięcie zwisa mi i powiewa, bo wulgaryzmy to wspaniały środek językowy, którego sam nadużywam.
MadDwarf, wyraziłeś się, że jesteś przeciw dawaniu drugiej szansy- jednak Dieslowi, który przejebał znaczenie więcej, byłeś w stanie taką szansę dać - double standards much?
Co do samego grania - Dark gra dużo, w chuj dużo i jest kojarzony na serwie, a to się liczy. Jeśli teraz zamierza płacić to - Factum est - jestem na tak.
Bo diesel jest kimś i on się ogarnął, nie to co dark, poza tym odwracasz kota ogonem. To nie jest sprawa z dieselem.
:o
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość