Mapa i korzyści jakie przyniesie

Kisiel420
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2016, o 23:45

Mapa i korzyści jakie przyniesie

Proponuję zmienić mapę na de_dust2 z Counter-Strike bo dużo osób to zna i pewnie wielu z nich chciała by zagrać w Team Fortress na mapach z cs'a moża też wgrać inferno itd.. wspólnie z modem War3ft pasuje to doskonale do rozbudowanie lepiej serwera i sprzedawanie wiecej Vip'ów

Tu załączam mapkę de_dust2_b4b : http://www96.zippyshare.com/v/rWnCzZCn/file.html
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Mapa i korzyści jakie przyniesie

Przepraszam ale nie moge sie powstrzymac
Na mozg Ci padlo ?
To jest tf a nie cs ludzie graja w to by odpoczac od cs'a jak ty sobie wyobrazasz postacie animowane na mapie dosc realistycznej ?
Poza tym war3 jest czysto 4fun wiec watpie zeby h@ sie zgodzil. Szalenstwo
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Kisiel420
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2016, o 23:45

Re: Mapa i korzyści jakie przyniesie

Czy ja wiem ludzie w to grają nie dla zmiany gry z cs'a na tf'a tylko dla wyborów postaci i innych rozgrywek myśle ,że ta mapa co aktualnie jest na serwerze jest do dupy ,ze się tak wyrażę ,spróbuj zagrać najpierw na tej mapie..
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Mapa i korzyści jakie przyniesie

Chcesz zagrać na de dust to zagraj w cs'a, war3 to war3 i nie widze żadnego sensu zmieniania mapy z tf na tą z cs
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Mapa i korzyści jakie przyniesie

Kisiel420 pisze:Czy ja wiem ludzie w to grają nie dla zmiany gry z cs'a na tf'a tylko dla wyborów postaci i innych rozgrywek myśle ,że ta mapa co aktualnie jest na serwerze jest do dupy ,ze się tak wyrażę ,spróbuj zagrać najpierw na tej mapie..
Ludzie grają w różne rzeczy i robia różne rzeczy np ogladają poniacze itp. Mi to nie przeszkadza ale nienawidzę jak się coś narzuca.
Zmiana mapy bedzie właśnie takim narzuceniem zwłaszcza że nie jest to mapa z tf'a
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Luna
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 9 sty 2016, o 00:24

Re: Mapa i korzyści jakie przyniesie

To jest tf, a nie cs. Niektórzy nie lubią counter strike'a, a na war3 znam sporo takich osób. Może nie grają często, ale będąc raz w miesiącu, to po zmianie mapy na tą, którą proponujesz war3 straci wieloletnich/wielomiesięcznych graczy. Z resztą to na prawdę źle będzie wyglądać jak realistyczna mapa z cs'a połączy się z animowanymi postaciami z tf'a, tak jak napisał to Palapower. Pomysł na prawdę bezsensowny.
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Mapa i korzyści jakie przyniesie

stawiam piwo (choć pluginu wciąż brak)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Baron
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 17:46

Re: Mapa i korzyści jakie przyniesie

Pomysł bezsensowny,argumentacja brak,dziękuje dobranoc
a tak serio,moje zdanie jest takie same jak kolegów i koleżanki wyżej
Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać
Obrazek
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Mapa i korzyści jakie przyniesie

Super że ożywiłeś martwy temat. Dzięki
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Baron
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 17:46

Re: Mapa i korzyści jakie przyniesie

Kolego, gdyby nie szkoła wchodziłbym częściej,wiesz technikum i te sprawy
Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać
Obrazek
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość