Propozycja dodania rangi

Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Propozycja dodania rangi

Proponuję dodać rangę Chat Mod osoba ta zajmowała by się mutowaniem osób bez mutacji i nadużywających mikrofonu, chatem gdy ludzie się wyzywają reklamują inny server , stronę.
Proszę rozważyć moją sugestię gdyż dużo osób klnie na chacie , nadużywa mikrofonu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Propozycja dodania rangi

Jestem przeciw. Na warze siedzi zbyt mało osób by tworzyć kolejną rangę. W dodatku ta sprawa została już raz rozpatrzona.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Propozycja dodania rangi

Jak według mnie jest to bardzo dobry pomysł ponieważ admini bardzo często nie grają , ostatnio dużo ruskich dzieci coś krzyczy nikt nie wie co i już jest zamieszanie , spam na chacie przez wiele kłóki typu: to spawn killing , nie prawda ,prawda itp
Obrazek
Awatar użytkownika
Misiu
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 22 gru 2014, o 21:31
Lokalizacja: La Suze-sur-Sarthe i Briollay

Re: Propozycja dodania rangi

Veto
(uciekłem z sali )
Awatar użytkownika
Bipi
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:54

Re: Propozycja dodania rangi

Czyli coś bardzo podobnego do SILECNERA tylko że nie będzie kikował.Jak dla mnie lepiej było by wprowadzić silencera niż jakąś nową rangę CHAT MOD
Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Propozycja dodania rangi

No dobry pomysł dać Silencera na war3Source bo jedynie są admini którzy no wbijają nie często i nie codziennie
Obrazek
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Propozycja dodania rangi

Jeżeli ktoś chce mutować i gagować na warze zapraszam by napisał podanie na admina. Kompetentnych osób na serwerze jest mało i wolałbym żeby zostawały one adminami, a nie silencerami czy czym innym. Tworzenie rangi i wyznaczanie osób tylko po to, by te uciszały innych (ta opcja jest dostępna w grze) jest bezsensu. War nie jest jak Orange, nawet jak jest u nas full serwer to połowa afczy, a druga połowa nie odkryła jeszcze takiej opcji jak włączanie mikrofonu w grze.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Propozycja dodania rangi

I tu się Garnier mylisz wbijają ciągle jacyś Ruskowie i mówią Krym nasz tak jak to wczoraj było. Ciągle jakiś bananek czy kto tam krzyczy do mikrofony zęby go nie zabijać , poprostu chaos z tymi dzieciakami.
Gram na tym servie codziennie chociaż te 2 h i ja to widzę , poprostu każdy ci to potwierdzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Poro
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 6 maja 2015, o 13:14

Re: Propozycja dodania rangi

Szlachta, możesz też dodać do znajomych jednego lub paru adminów i w razie potrzeby napisać, aby wszedł na server i się czymś zajął.
Tako rzecze Poro the King/Rogue the X-Men.

Obrazek

Obrazek
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość