Opiekun na war3

Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Opiekun na war3

Od jakiegoś czasu Shaiva piastuje urząd opiekuna war3, ale ostatniej wizyty Shaivy na war3 najstarsi górale nie pamiętają. Ja nie widziałem go tam ani razu od reaktywacji, popytałem resztę adminów i niektórzy widzieli go raz, niektórzy dwa. Jak ktoś kto nie bywa na war3 to jak ma sprawdzać czy admini nie nadużywają władzy? Dayum napisał, że ta decyzja jest nie odwołalna. Pytam się w takim razie czy nie można powołać drugą osobę na tą funkcję? Osobę często bywającą na serwerze.
Mam kilku kandydatów: Foxy The Pirate, Ralph i Lord Wojtas. Często ich widuje na serwerze i nie zachowują się (przynajmniej przy mnie) jak retardzi. Nie pytałem ich jeszcze o chęć bycia opiekunem. Ralph stara się o admina więc nwm jak to z nim będzie.

Jeżeli ma ktoś jakieś zastrzeżenia do tych osób lub ma inne osoby na myśli to niech pisze tutaj lub zamilknie na wieki ;)
Nie obraź się Shaiva.

Nie obrażam się, nie mam czasu na grę w cokolwiek w najbliższym czasie
@Shaiva
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Opiekun na war3

Według mnie podani kandydaci są troche zamłodzi (intelektualnie) żeby nas* pilnować , wojtek może i często gra ale jest bardzo podatny na emocje (potrafi się obrazić z byle powodu na dowolną osobe , mógłby przez to oceniać wybiurczo np. -tego lubię więc przymknę oko na to co zrobił ; -tego nie lubię więc leci skarga. Jeśli miałby to być ralph to najpierw lepiej by było gdyby dostał adma a poten żeby go wziąść na opiekuna (najpierw niech zobaczy co znaczy być adminem). Foxiego nieznam ale skoro sądzisz że mógłby kandydować to czemu nie , tylko niech się jeszcze inni wypowiedzą co o tym myślą.
Obrazek
Obrazek
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Opiekun na war3

Shaiva zdegradowany. Garnier dostanie opiekuna (jesli chce; jak nie moze wytypowac kandydatow, a ja sie zastanowie). Na pw, na forum, napisz mi, ktora opcje wolisz.
:rose:
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość