RPG

Zabawy dla osób chcących się w coś bawić
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: RPG

Hahah spoko to i tak juz jest naprawde spoko :)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Shaiva
Moderator
Posty: 104
Rejestracja: 7 sty 2015, o 17:15

Re: RPG

Ale to zajebiste :D Wielki props ode mnie. Odnośnie imienia - mogę prosić jakąś informację odnośnie królestwa Spenndoru? Bo nie wiem czy się zdecydować na imię słowiańskie/nordyckie/czy takie totalnie fantasy.
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
I żem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę…
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: RPG

Pisze własną historię i ma miejsce właśnie w Spennordzie. Spennord jest ogromnym państwem ale związku z nieudolnością króla panującego tam został podzielony przez hrabiów na pełno małych hrabstw. W zamyśle miał być a'la Polska w czasach rozbicia dzielnicowego lub w XVII w. Imiona raczej słowiańskie.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Awatar użytkownika
Shaiva
Moderator
Posty: 104
Rejestracja: 7 sty 2015, o 17:15

Re: RPG

To w takim razie ja poproszę słowiańskie imię Dalewin
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dalewin
Tak takie imię istnieje.
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
I żem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę…
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: RPG

Sierota? Pls ;-; Wiem, że chciałeś postać zrobić z tym co miałeś ale jak już zupdatowałem nieco bio itp to proszę cię, zmień to ;-;
Przepiękne historyjki piszesz, polecam napisać kiedyś książke ;]
Co do samej historii to zapowiada się fajnie, tylko mam nadzieje, że osoby biorące udział nie mogą być zabójcą bo jestem jedynym łucznikiem a tu trupy ze strzałami ;-; Ale opis dzieciństwa całkiem spoczko ;]
Co do potworów to skoro jest to fantasy to mi jak najbardziej to pasuje, zmyślone państwo też ;]

EDIT: Skoro chciałbyś imiona słowiańskie to mogę zmienić bo to Cody Evans trochę takie ni z dupy ni z owego, chyba, że uznamy moją postać jako z za granicy (emigrant, uciekający przed karą śmierci za dezercje)

#RPHYPE

EDIT2: Jeśli ktokolwiek chce, żebym narysował jego postać czy cokolwiek innego (obiekty itp - garnier) to proszę pisać ;] jak mam wenne to rysuje tempem ekspresowym. Nie obiecuje nic ( projekt minigun :< ) ale postaram się.
By fire be purged!
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: RPG

Jak już wszystko ze sprawami organizacyjnymi się ogarnie, to radzę założyć nowy wątek, bo ten jest cały w postach niezwiązanych z samym RPG.
Co do historii, to na pw Ci powiem, co o niej sądzę. :v
Resztę informacji o mojej postaci dopracuje jakoś jutro, jeśli to wymagane.
:rose:
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: RPG

Prawdopodobnie we wtorek wieczorem usiądę i podreperuje prolog. Do tego czasu proszę napisać mi wszystko co chcecie o postaciach . Co do postaci Dayuma jest rili gut tylko imię potrzebuję, ale niefiem czy się w nią wczujesz. Raczej będzie taką postacią dla jaj.
Naradźcie się i powiedzcie mi czy wolicie solo czy grupą (jak chcecie możecie dwójkami czy cuś, to wy decydujecie) muszę poznać to odpowiednio wcześniej aby zaplanować ilość tropów. Nie wiem czy się to uda (napisze jeszcze) ale spróbuję zrobić kilka tropów których nie podam. Trza będzie je samemu wyśledzić. Będę musiał przeprowadzić trochę beta testów aby zobaczyć czy nie wymagam zbyt wiele. Piszcie mi na PW jak coś będziecie kcieli bo spam robimy:/
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: RPG

Spamu nie robimy, to jest offtop i od tego to jest temat.
Co do postaci Dayuma to już edytował i dał jej imię.
Posiadanie postaci dla jaj troche psuje zabawe, jeśli tak ma to wyglądać to wole kogoś innego.
Nie mniej jednak jeśli Zoidzik sie wczuje i czerpie z tego zabawe to proponuje tak jak był założony plan że cała trójka :]
By fire be purged!
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: RPG

Jeśli to możliwe to chciałem się zapisać do następnej historii* , też chciałem spróbować wczuwać się w postać :v
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: RPG

Nie wiem jak reszta ale Cody kce, żeby było grupowe latanie. Fabuła będzie krążyło wokół zagadki kryminalnej dlatego nie będzie czegoś takiego jak w sprawdzonych/nudnych odgrzewanych kotletach. W kotletach często bohaterowie przygotowują obóz, żeby w nim przenocować. Kooperacja jest tam bardzo wysoka, ale tutaj będzie z tym ciężko. Mam pomysł żeby robić dialogi z ważniejszymi npc. Powinno to wyglądać tak: npc mówi, mówi a następnie gracz wybiera jaki temat poruszyć z pośród wybranych przez MG. Kiedy w jednej rozmowie będą brały udział trzy osoby to wiele na komplikuje. Jeżeli będą chodzili wszyscy grupą to niektóre decyzję również będą podejmowane przez grupę. Charakter postaci rzadko będzie brany pod uwagę.
Trochę pomyślałem i wymyśliłem cuś takiego: chodzicie grupą po instancjach np. lecicie razem do jednej instancji ale wątki ma każdy osobne. Jeżeli będzie potrzeba możecie się spotkać i np. zabić razem jakiś cięższych rozbójników. Dopiero jak wszyscy będą gotowi będą mogli przejść do kolejnej instancji. Czasami trzeba będzie poczekać aż kompan zakończy sprawę, ale można wtedy pójść na piwo lub skorzystać z innych atrakcji dostępnych w danym miejscu. Kiedy już jednak złapiecie ślad i zakończycie pierwszą część gry, to dojdziecie do fabuły wspólnej dla wszystkich postaci. Zdecydujcie się czy wolicie coś takiego czy samotne rozwiązywanie zagadki.

Raport: Mam naszkicowane już 3 tropy, dwa dobre i jeden fałszywy. Prawdopodobnie oprócz miejsca, w którym przygoda się zaczęła pojawią się jeszcze cztery inne: Wielkie miasto, wioska na bagnach i dwa które ujawnią się w późniejszej części. Dziś zajmę się prologiem.

Cody się pytał o rysownia. Do premiery jeszcze trochę czasu, więc jak chcesz to mógłbyś narysować pozostałe postaci. Pytanie do Shaivy i Dayuma czy chcą aby ich narysować.

jak ma czas/ ochotę niech rysuje @dayum
Jak chce niech rysuje @Shaiva
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość