Gagi i muty leco jak szalone

nickwymyslony
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2017, o 12:16

Gagi i muty leco jak szalone

Witam,
Chciałbym naskarżyć na adminów tego serwera którzy nie przestrzegając regulaminu, rozdaja jak PIS 500+ na lewo i prawo gagi i muty, Bogu ducha winnym graczom
takim jak ja :( BeastMaster64, a tylko spróbuj im zwrócić uwagę na ten o to poniższy pkt regulaminu
CYTUJĘ REGULAMIN UWAGA:
"- gdy przewinienie nie jest duże 1. upomnienie na czacie lub głosowe 2. slay 3. kick 4. ban na krótki czas (zalecane 30 minut)
- gdy przewinienie jest średnie: 1. upomnienie 2. slay lub kick z wpisaniem powodu 3. ban według uznania (zalecane do 24h)
- gdy przewinienie jest duże: 1. slay z upomnieniem 2. kick lub od razu czasowy ban "
NIKT SIE DO TEGO NIE STOSUJE.
więc prosze ogarnąć ... i najpierw ostrzec jakkolwiek, szczególnie że prezesowi morda sie nie zamyka to mógł napomnieć przed uprzednim daniem mi gaga i muta.
Gracze, znacie sytuacje i znacie mnie.
Dostalem gaga za 3 razy pod rząd uzycie binda "robin hood ze mnie" bo zwyczajnie szukalem go na klawie klikajac literki, cmon?!?! a pozniej muta za zwrócenie WIELKIEJ WYSOKOSCI PREZESOWI uwage na regulamin i durne zachowanie.
Wasz kochany i lubiany, najlepszy łucznik na dzielni, 20fps / BeastMaster64.
" Btw serwer i tak już jest w ruinie, od naszej wielkiej właścicielki odwróciła się większość administracjii bo ma po prostu "Wyjebane" na minigun " X kurwa D
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: Gagi i muty leco jak szalone

To dotyczy tylko Prezesa, czy jeszcze innych adminów? Jak tak to napisz jakich.
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Gagi i muty leco jak szalone

Jestem za degradacja Prezesa, czyli MODERATORA forum oraz wszystkich serwerów!
Obrazek
nickwymyslony
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2017, o 12:16

Re: Gagi i muty leco jak szalone

Cezex11 tez tak zrobil, po upomnieniu ze lamie regulamin nawrócił się.
" Btw serwer i tak już jest w ruinie, od naszej wielkiej właścicielki odwróciła się większość administracjii bo ma po prostu "Wyjebane" na minigun " X kurwa D
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: Gagi i muty leco jak szalone

Z Prezesem porozmawiam. A jak jeszcze będziecie dostawać jakieś blokady bez przyczyny, lub ostrzeżenia, to zapraszam na forum. Będziemy dyskutować :)
Awatar użytkownika
Preze$Exe
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław, No ten tego daleko dość

Re: Gagi i muty leco jak szalone

Rozmawiajmy :)
Obrazek

Słabi zginą, synu wiesz to, zresztą weź ich pomiń
Bo tnę jak niewidomy fryzjer z sekatorem w dłoni
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Gagi i muty leco jak szalone

''Let's negotiate. You concede and I'll let you live."
:rose:
Awatar użytkownika
kamild1996
Forumowy Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 8 lis 2016, o 15:49

Re: Gagi i muty leco jak szalone

Moim zdaniem ta część regulaminu wymaga przeformułowania. Ten podział na "nieduże/średnie/duże" jest zbyt ogólny.
A szczególnie ten fragment:
Wielkość przewinienia ocenia administrator będący na serwerze.
powoduje, że każdy admin z osobna ocenia skalę przewinienia inaczej, co skutkuje różnymi karami.

Ja osobiście nie mutuję nikogo dopóki gracze wyraźnie o to nie poproszą (nie wliczając skrajnych wypadków, jak np. ruski drące japę na mikro, puszczanie muzyki w okropnej jakości itd). Z gagami podobnie, choć za trzykrotne użycie binda pod rząd bym nie wyciszył, raczej gdyby ktoś zaczął zalewać nimi czat.
Dostalem gaga za 3 razy pod rząd uzycie binda "robin hood ze mnie" bo zwyczajnie szukalem go na klawie klikajac literki, cmon?!?!
Jak masz aż tyle bindów że nie możesz ich zapamiętać, to może sobie je lepiej zapisz... Albo sprawdzaj je przez konsolę, jak wpiszesz np. "bind j" to się dowiesz, jaką komendę ów klawisz wykonuje.
MoBo: ASRock P67 Pro3
CPU: Intel Core i5-3350P
RAM: GoodRAM 8GB 1333MHz DDR3
GPU: Sapphire Radeon RX 480 Nitro+ 4GB
SSD: ADATA Ultimate SU800 250GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB SATAIII
PSU: Corsair RM550x 550W 80Plus Gold
OS: Windows 10 Pro x64


Obrazek
Awatar użytkownika
Preze$Exe
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław, No ten tego daleko dość

Re: Gagi i muty leco jak szalone

I tak to nie ma najmniejszego znaczenia. Dałem mu tylko muta i gaga, po wyjściu z serwera kara się automatycznie usuwa. Nie lubię jak ktoś spamuje i drze jape na mikrofonie. Zapraszam do dalszej dyskusji :)
Obrazek

Słabi zginą, synu wiesz to, zresztą weź ich pomiń
Bo tnę jak niewidomy fryzjer z sekatorem w dłoni
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Re: Gagi i muty leco jak szalone

Agh.


Regulaminu nie przestrzega chyba nikt (gracze również). Ja np. notorycznie spawnkilluję, a taki pała potrafi ominąć punkty: ostrzeżenie, slay, kick i przejść odrazu do bana.

Jeśli chodzi o gagy i muty to tu jest o tyle lipna sytuacja, że Wojak i Prezes zawsze grają razem, a jak coś zrobią to zganiają na siebie nawzajem.

Prezes czasem za spawnkill mi uwagę zwróci albo da slaya. Nie wiem czy mutował bądź gagował bo zawsze na Wojaka zgania xd. Mi tam nigdy nic takiego nie zrobił ale mnie raczej lubi, więc czemu miałby skoro zazwyczaj jestem grzeczny :)

Wojak za to jest odwrotnością Prezesa. Możesz wbić na respa i zrobić 40 killstreak z instant killami i trzema pocketami, a on Ci nawet uwagi nie zwróci. Jednak jak dasz jednego ale to jednego binda na czacie to gag leci momentalnie. Muty też daje jak dzikus.

Nie wiem czy mamy innych adminów, a jak już to chujowych bo nawet na serwerze nie grają.



BritishMapper
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość