"aim:P"

DrMietek
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 13:30
Lokalizacja: wawa

Re: "aim:P"

Jeśli chcesz coś udowodnić, bądź złożyć skargę na Konfucjusza to pokaż nam screena z gry. A co do samego Konfucjusza, jeśli dajesz kicka to pisz za co.
"What this country needs are more unemployed politicians"
Awatar użytkownika
Konfucjusz
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2015, o 13:15
Lokalizacja: Polsza

Re: "aim:P"

Pisałem że za aima, ale serio po jakiś 5/6 kickach nie mialem ochoty ciągle tego wpisywać. Ale powód wpisałem.


EDIT: Chyba że powinienem ZAWSZE wpisywać powód, to w takim razie przepraszam.
Obrazek
"Kto zna cel może podjąć decyzję.
Kto podejmie decyzję, odnajdzie spokój."

Konfucjusz
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: "aim:P"

Konfucjusz pisze:Pisałem że za aima, ale serio po jakiś 5/6 kickach nie mialem ochoty ciągle tego wpisywać. Ale powód wpisałem.


EDIT: Chyba że powinienem ZAWSZE wpisywać powód, to w takim razie przepraszam.
Tak. Powinieneś.
By fire be purged!
glodomorrapl
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 3 sie 2015, o 20:10

Re: "aim:P"

DrMietek pisze:Jeśli chcesz coś udowodnić, bądź złożyć skargę na Konfucjusza to pokaż nam screena z gry. A co do samego Konfucjusza, jeśli dajesz kicka to pisz za co.
jakiego screena mam pokazać? komunikat "zostałeś zbanowany na tym serwerze"?
Konfucjusz pisze:Pisałem że za aima, ale serio po jakiś 5/6 kickach nie mialem ochoty ciągle tego wpisywać. Ale powód wpisałem.
używaj komendy sm_kick w konsoli i używaj strzałek by przeglądać wykonane wcześniej komendy
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: "aim:P"

Szkoda, że grając skautem robiłeś sobie przerwy na kilka sekund, stałeś wtedy bez ruchu a po tej przerwie dostawałeś nagłego przyrostu skilla i Twoje pkty były np: Ty 48 pktów a koleś pod Tobą 17 pktów. Oczywiście NIE banujemy za PKTY :) To tylko taki przykładzik
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
glodomorrapl
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 3 sie 2015, o 20:10

Re: "aim:P"

sHimi pisze:Szkoda, że grając skautem robiłeś sobie przerwy na kilka sekund, stałeś wtedy bez ruchu a po tej przerwie dostawałeś nagłego przyrostu skilla i Twoje pkty były np: Ty 48 pktów a koleś pod Tobą 17 pktów. Oczywiście NIE banujemy za PKTY :) To tylko taki przykładzik
co ty gadasz? stawałem co chwilę w miejscu bo sprawdzałem ten temat (założyłem go po drugim kicku), z tym "przyrostem skilla" to po prostu bullshit
Awatar użytkownika
Konfucjusz
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2015, o 13:15
Lokalizacja: Polsza

Re: "aim:P"

Wybaczcie że się wtrącę, ale nawet jeśli grałeś skautem normalnie, to to co robiłeś ze snajperem i Ambasadorem było trochę zbyt dziwne.
Obrazek
"Kto zna cel może podjąć decyzję.
Kto podejmie decyzję, odnajdzie spokój."

Konfucjusz
glodomorrapl
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 3 sie 2015, o 20:10

Re: "aim:P"

Konfucjusz pisze:Wybaczcie że się wtrącę, ale nawet jeśli grałeś skautem normalnie, to to co robiłeś ze snajperem i Ambasadorem było trochę zbyt dziwne.
co masz na myśli mówiąc "dziwne"? stały przynajmniej dwie osoby na spawnie, przycelowałem ambasadorem i głowa wpadła, co do snajperki to były normalne fragi :) może następnym razem jak (i jeśli) mnie zobaczysz na serwerze to nagraj demko (albo i ja je nagram) i w razie wątpliwości wspólnie odniesiemy się do wątpliwych akcji.
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: "aim:P"

Prawie 4 lata dość intensywnie siedzę w świecie tf2 i już dużo widziałam...
Bana dostałeś ode mnie, czyli nie sądzę by ktoś się odważył Ci go zdjąć i podważyć moje zdanie ;>

Oraz P.S gratuluję wynalezienia czitów, po których jeszcze nie dostaje się VACa, bo wiem ile kont steam z tf2 musiało zostać poświęconych do tego celu. Swoją drogą jakiś czas obserwowaliśmy Wasze lub Twoje zVacowane konta ale nam się szybko znudziło. W każdym razie trochę Ci / Wam to zajęło. Bo nie wiem czy działasz sam i masz rozdwojenie jaźni czy masz jednak kolegów na Twoim poziomie.

Zaraz zapewne poleci hejt, typu co ja robię, co ja sobie myślę i że przeze mnie sieć upadnie. Ale spokojna głowa, sieć w moich rękach i moich zaufanych pomocników bardzo dobrze się trzyma ;> I nie, nie banujemy niewinnych graczy. Mamy na serwerach dobrych graczy, którzy grają czysto.
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: "aim:P"

To co powiedziała sHimi. Żegnamy ;]
Zamykam.
By fire be purged!
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość