Skarga na silencera słodziak

Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Skarga na silencera słodziak

Silencer ten nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i mimo ludzi proszących o muta dla spamiacych mikrofonem zostawia te robote innym. Ponadto spawnkill spayem co regulamin wyraźnie zakazuje. Niestety ni porobiłem screenów ale jeśli oskarzony ma choć krztyne honoru to się przyzna.
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Icey
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2017, o 11:44

Re: Skarga na silencera słodziak

Potwierdzam cię :P
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Skarga na silencera słodziak

Zdania mojego oraz Palapowera nie można wyrazić na tak barbarzyńskiej stronie jak ta, więc macie jastrzębie gramatyki.

http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/714060
Obrazek
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Skarga na silencera słodziak

Zawsze byłem przeciwko daniu słodziakowi silencera, tym bardziej admina. Jedyne co mogę powiedzieć że jest kompletnym burakiem. Trzeba takich głupków tępić. Słodziak nie wykonuje swojej pracy jaki silencer, nie mutuje, nie gaguje. Jeżeli już kogoś zmutuje, to tylko za to że jest młodą osobą która używa mikrofonu. Jeżeli już zwrócić mu uwagę że źle robi swoją robotę to słodziak zacznie cię wyzywać i ew. cię zgaguje :)
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na silencera słodziak

Ja tylko od siebie mogę dodać, że pewnego dnia wlazłem na serwer, przywitałem się z serwerem, niektórzy moi znajomi lub osoby co mnie znają też się ze mną przywitały, a słodziak kazał mi spierdalać

Miałem po tym zdarzeniu myśli samobójcze :(

edit: POWIEDZIAŁEM MU ŻE ZŁOŻĘ NA NIEGO OKROPNĄ SKARGĘ ALE MNIE WYŚMIAŁ!!!1 :(

a tak to jakoś mi nie zawinił, tylko czasami dziwnie się zachowuje
Hihi ;^
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na silencera słodziak

Dodam iż jakiś czas temu prosiłem Silencera aby wszedł zareagować , otrzymałem odpowiedź ze nie może ale "gdybym miał admina to może bym coś zrobił " co potwierdza teorie ze nie wywiązuje się z obowiązków .
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
<€|∆>$łodziak300
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2017, o 19:14
Kontakt:

Re: Skarga na silencera słodziak

Palapower14 pisze:Silencer ten nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i mimo ludzi proszących o muta dla spamiacych mikrofonem zostawia te robote innym. Ponadto spawnkill spayem co regulamin wyraźnie zakazuje. Niestety ni porobiłem screenów ale jeśli oskarzony ma choć krztyne honoru to się przyzna.
Co do muta to zminimalizowałem gre i nie byłem na serwie przez chwile ,był admin więc raczej on jest wyższy rangą więc on powinien się zająć serwerem,poprosiłem tamtego osobnika o mówienie po polsku i za chwilę się uciszył więc nie miałem powodów do muta(prosze nie zwalać na mnie wszystkich obowiązków ,jakoś jak wchodzi haker albo dzieci drące się to jakoś ciebie palapower nie widze na serwie ,nawet nie wiadomo czy jesteś na steam'ie)

"Spawnkill spy'em" zabiłem 3 i uciekłem ze spawna po czym dostałem upomnienie od cb i nie zabijałem na spawnie tylko obok ,więc nie wiem o co Ci chodzi.

Pala jak ja Cię wkurwiam to mi powiedz a nie rób skarg na mnie , ciebie na serwie rzadko widzę a zwalasz na mnie całą robote . Z aktywnych silencerów jestem ja i cezex (kns nawet nie wie jak dać muta więc o nim nie mówię ) .
Z adminów jess i teraz prezio.

Jak byś chciał zauważyć to ja staram się ogarniać serwer a nie go niszczyć
Znamy się???
<€|∆>$łodziak300
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2017, o 19:14
Kontakt:

Re: Skarga na silencera słodziak

meldi pisze:Zdania mojego oraz Palapowera nie można wyrazić na tak barbarzyńskiej stronie jak ta, więc macie jastrzębie gramatyki.

http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/714060
Jak was irytuję to powiedzcie to wyjde z serwera (proste)
Znamy się???
<€|∆>$łodziak300
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2017, o 19:14
Kontakt:

Re: Skarga na silencera słodziak

Scoobany pisze:Zawsze byłem przeciwko daniu słodziakowi silencera, tym bardziej admina. Jedyne co mogę powiedzieć że jest kompletnym burakiem. Trzeba takich głupków tępić. Słodziak nie wykonuje swojej pracy jaki silencer, nie mutuje, nie gaguje. Jeżeli już kogoś zmutuje, to tylko za to że jest młodą osobą która używa mikrofonu. Jeżeli już zwrócić mu uwagę że źle robi swoją robotę to słodziak zacznie cię wyzywać i ew. cię zgaguje :)
Niby kogo wyzywam? Daj dowody .
Ciebie nie wyzywam ,a co do np mako to po przyjacielsku
Znamy się???
<€|∆>$łodziak300
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2017, o 19:14
Kontakt:

Re: Skarga na silencera słodziak

ManaluEm pisze:Dodam iż jakiś czas temu prosiłem Silencera aby wszedł zareagować , otrzymałem odpowiedź ze nie może ale "gdybym miał admina to może bym coś zrobił " co potwierdza teorie ze nie wywiązuje się z obowiązków .
Była forma prowokacji żebyś dał swój głos na forum (potem pisałem Ci ,że nie moge wejść na serwer z powodów prywatnych )
Ostatnio zmieniony 21 sie 2017, o 15:43 przez <€|∆>$łodziak300, łącznie zmieniany 1 raz.
Znamy się???
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość