Skarga na silencera słodziak

Awatar użytkownika
KNS
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 2 lip 2017, o 15:50

Re: Skarga na silencera słodziak

<€|∆>$łodziak300 pisze: Pala jak ja Cię wkurwiam to mi powiedz a nie rób skarg na mnie , ciebie na serwie rzadko widzę a zwalasz na mnie całą robote . Z aktywnych silencerów jestem ja i cezex (kns nawet nie wie jak dać muta więc o nim nie mówię ) .
Od kiedy nie umiem mutować ? :O
:0


Obrazek
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Skarga na silencera słodziak

bóldupy14 daj sb nick ;)
:rose:
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na silencera słodziak

Palapower14 pisze:Dla nie wtajemniczonych (proszę pójdźcie do grupy adminów tf2 orange [wow magia nie ma mnie tam {jak on to zrobił}]) skarga na mnie za nie dawanie ostrzerzeń już była ale jestem otwarty na kolejne (ale by uprzedzić dyskusję co do metod to kogo ja mutuje? ano spamujących i drażniących i to nikt nie wmówi mi że od razu tylko po jakimś czasie ;) )
Ostatnio coraz więcej bodyshotujesz rani to moje serduszko ;c
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Skarga na silencera słodziak

Asan pisze:bóldupy14 daj sb nick ;)
Po to jest zrobiony ten dział, aby robić skargi. Pala nie ma "bólu dupy" tylko składa skargę którą popiera wiele osób. A to co teraz napisałeś można uznać jako
Asan pisze:gównopost
====================================
ManaluEm pisze: Ostatnio coraz więcej bodyshotujesz rani to moje serduszko ;c
Asan pisze:gównopost
====================================
<€|∆>$łodziak300 pisze: Po 1. ja raczej dbam o serwer ,bo jakoś ostatnio nikt się nie skarży na hakerów ani inne (mutuje młodsze osoby które nadużywają mikro i drą się[...]
co do sprawy z mutowaniem dzisiaj było mnóstwo osób nadużywających chatu i mikrofonu ale jakoś ciebie tam nie było! :O No tak, bo nikt ciebie nie ma w znajomych, aby mógł cię powiadomić o tym że coś dzieje się na serwerze!
<€|∆>$łodziak300 pisze: [...]kns nawet nie wie jak dać muta więc o nim nie mówię.
gdyby KNS nie umiał dać mute to by nie był Silencerem.
ja widzę na chacie Blokady na chat i voicechat kiedy KNS był na serwerze, lecz nie przypomina sobie czegoś takiego jak ty byłeś.
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Skarga na silencera słodziak

@up
nie zesraj sie ;)
:rose:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość